Seriale

panowie, warto "Vikinga" ściągać, trzyma typowy #nordstyle, czy jakiś amerykański shit?



#nordstyle= czy jest coś o bogach, Asgardzie, dojebanych typach z toporami/mieczami i sporo surowego, zimowego klimatu.
 
Gojilla, ciężko przewidzieć drugi sezon, choć 1 odcinek dużo emocji dał. No, ale po takim wyczekiwaniu...;-) Nawet UFC reklamowało na którejś gali ;)



1 sezon moim zdaniem dokładnie opisałeś, ale i więcej słów można dodać. Najlepiej obejrzeć. Jak ktoś czeka na same sceny walki to nie bardzo, ale cała historia nie zostawia wrażenia, że jej tam brakuje tak naprawdę. Fajne czasy :D
 
Szału ni ma z tym nowym sezonem Hannibala po pierwszym odcinku. Nawet inspiracje filmami z Jackie Chanem są.



Dobrze, że nowe TD jutro, a Hannibal się pewnie rozwinie jak pierwszy sezon.
 
No i jaki z Ciebie Freeman, TD trzyma Cię w szponach swych systemów ;-)))



Też lecę z koksem, no i TWD ;-)



PS: W nocy rozdawali Oscary. ;-)
 
Grawitacja 7 oscarów hue hue - żenada



Matthew McConaughey dostał wg. mnie zasłużonego !



Ja cały czas mam wrażenie, że oscary są 2 razy do roku rozdawane, co chwile ta impreza gdzieś mi się przeplata.
 
Mnie Grawitacja wciągnęła. Nie powiem by to był przedni film scenariuszowo, ale czułem się oglądając jakbym tam sam dryfował z nimi :D Dramaturgia była, a i doceniam zwykle filmy, które mnie nie znudzą, a wystąpiło tak niewielu aktorów ;-) No, ale to nie ten dział;D



Jazda z serialami ;D
 
Jak kiedyś będzie mi dane spotkać Voranka, to postawię mu piwo :)



Jest sens oglądać Grawitacje po z kinem? Bo wiem, ze efekty tam są niesamowite a w kinie niestety nie byłem
 
Jak oglądasz na komórce czy tablecie to lipa ;-) Ale jak masz jakiś solidny TV w domu odpowiednią odległość, chcesz się wczuć to nie widzę powodu by się nie wczuć ;-)



PS: Mi np. alkohol przeszkadza w oglądaniu w skupieniu ;-)))



PS2: Voranek > Google i tyle w temacie :-)
 
Voranek, jak dzisiaj wieczorem/jutro będą napisy do wersji TWD i TD które podałeś, to zarzucisz linki? Ja mam problem z wynajdywaniem napisów zaraz po premierze ;)
 
Polecam Napi projekt...Sam wyszukuje do pliku do którego ich szukasz. Jednak w większości przypadków się sprawdza, gdy już są dostępne :-) A od razu po premierze nie ma, trzeba czasu by ktoś obejrzał przetłumaczył. Nawet na angielskie czasem musiałem czekać kilkanaście godzin ;-)



TD fajny odcinek, widzę, że to cała siatka, a łudziłem się, że jednak jakiś inteligentny psychopata, a nie ludzie u władzy, którym wiele uchodzi z wiadomych powodów. Rozumiem, że ten na kosiarce to też rodzina właściciela posiadłości,z której kasetę Rust pozyskał. Lipa, weź tu w świetle prawa zdobądź taki dowód na kogoś? 1. Nie można się tak włamywać, 2.Nie widać twarzy...Pewnie w sądzie jeszcze by się właściciel sejfu wywinął jakby chciał. Porąbany ten świat ;-)



TWD też mnie wciągnął i zleciał w mgnieniu oka ;-)
 
Midern, znowu polecam napisy24.pl. Zakładasz konto dodajes tłumaczenie do oczekwianych przez siebie i po zakończeniu dostajesz maila, że są gotowe. Do TD tłumaczy zazwyczaj józek albo rarehare, więc masz pewność dobrej jakości tłumaczenia.
 
Okej, dzięki Born, Jokeer, dodaję do zakłądek ;) Po wpisaniu w google, jest włąśnie masa stron z napisami, ale często kiepskimi. KOrzystam też czasem z Hataka ;)
 
Po pierwszym odcinku drugiej serii Hannibala jestem mile zaskoczony, pierwszy sezon nie był zły ale nie mogłem się pogodzić z tym że Lectera odgrywa ktoś inny niż Hopkins, poniekąd uważałem to za profanację, z czasem mi przeszło. Serial ciekawy, może na siłe przeintelektualizowany, mimo wszystko realizacja na najwyższym poziomie, czekam na drugi epizod.
 
Ja skusiłem się na Arrow i kończę pomału pierwszy sezon (zostało mi trzy odcinki), momentami aktorzy mnie irytują ale jeśli ktoś się cudów nie spodziewa to można ogladać, no i fakt, że w tle można usłyszeć czasami dobre klubowe kawałki a na ekranie prawdziwych znanych dj'ów vide Steve Aoki też mi się bardzo spodobał ;)
 
Jakieś drobne spoilery



Klimat kapitalny w nowym odcinku TD, a jestem na tyle ciekaw rozwiązania sprawy, że przyjąłbym nawet low kicka od Barbozy za możliwość obejrzenia ostatniego odcinka dzisiaj. Aczkolwiek goście w maskach wyglądają jakby w Portal/Irkallian Oracle grali.
 
Szkoda, ze TD juz sie konczy. Czuje, ze w ostatnim odcinku bedzie mega pierdolniecie :) Zawiodlem sie na TWD. Jak mnie wkurwia ta przyglupia blondynka to mala bania. Mam nadzieje, ze ja ktos szybko zajebie. Odcinek mega przybity.
 
Najlepsze to i tak było obalenie Marty'ego ;-) A myślałem, że boks mu bliższy ;-)



Gambit, ciekawe, choć nie pamiętam tej sceny, że on je, a on czyta :D No i czy to nie odwracanie kota ogonem ściągając uwagę w kierunku takiej dziwnej sytuacji i powiązując te fakty ;-)? Jeśli zbyt wiele osób jest zamieszanych mniej lub bardziej to mnie zawiodą z rozwiązaniem, nie do końca jasnym, nie do końca takim, które dało się przewidzieć i faktycznie wskazać wszystkich powiązanych ze sprawą.



Luca ochłoń, jak się wkurwiasz to idź potrenuj, nie po to się ogląda serial. Nie robiła nic dziwnego jeśli się w miarę jest w stanie wyobrazić obecną młodzież. Oczywiście, że zawsze się można czepiać, że powinna być lepiej przystosowana itd. Wiecznie była pod ochroną na farmie itd. Poza tym to dziewczyna. Co innego Carl, syn policjanta, sytuacje nerwowe i śmierć widział dużo szybciej niż ona na farmie, jest lepiej przystosowany, a i po prostu każdy ma swój charakter. Ktoś mocniejszy, ktoś słabszy. Najważniejsze, że była akcja i sporo o jednym z ciekawszych bohaterów, "Świętym z Bostonu" ;)



@down



Oj Panowie, nie wiem czego Wy się spodziewacie ;-) To jest innej klasy film niż TD i zupełnie co innego powinno się liczyć :-D Nie mówiąć już o dużo mniejszych możliwościach jakie ma świat TWD, a jakie ma ten z TD...No i utrzymać 4 sezony to co innego niż utrzymać jeden. Ludzie się nudzą z natury, sukcesem jest pozostać wiernym i zainteresowanym ;-) Mi się udaje ;D
 
ja TWD juz chyba powoli odpuszczam, cale odcinki jade na przewijaniu, tragedia.
 
Ja oglądam, bo oglądam, ale szczerze mówiąc, od dłuższego czasu za bardzo przywiązują uwagę a to do pielenia ogródków, a to do płytkich rozmów pomiędzy bohaterami.
 
Jak oni to upchną w jeden odcinek?


Nie zdziwię się jak polecą chamówą i będąc blisko niby rozwiązania zarobią po kulce w łeb albo coś gorszego :-)
 
True Detective



Kilka fotek dla ciekawskich







http://i.imgur.com/vgiaEjk.jpg



http://i.imgur.com/HRbEjeL.jpg



http://i.imgur.com/owVaIA7.jpg



http://flavorwire.files.wordpress.com/2014/02/reddit.png







Ostrzę sobie zęby na ósmy odcinek :-) Zapowiedź miażdży!
 
Back
Top