Seriale

Nie widzę nic czego sam nie zauważyłem akurat, w takich serialach trzeba się rozglądać :-P Choć nie bardzo wiem co wskazane jest na 3 fotce. Że to ten sam typ to było jasne, no i jego słowa na koniec odcinka zwracają uwagę ;-]
 
Born2kill wiadomo, ze to tylko serial i nie ma co sie cisnieniowac, ale i tak mnie wkurwia ta postac :) Jak wczesniej zona Ricka, to teraz corka Hershella:) Ogladam TWD juz bardziej z przyzwyczajenia i licze, ze jednak bedzie lepiej.
 
Ja jestem ciekaw jak to się skończy i dalej potoczy, bo akurat obecnie jest spora niewiadoma w przeciwieństwie do akcji na farmie czy nawet w więzieniu ;-) No, ale nikt nie zmusza :D
 
Ja jestem ciekaw jak to się skończy i dalej potoczy


czytałem, że ma pojawić się murzyński król w dredach z tygrysem na smyczy, rycerze na koniach i meksykański Jesus ninja - ot taka sobie komiksowa akcja xD
 
MOŻLIWY MAŁY SPOILER TWD



Jeżeli serial rzeczywiście będzie szedł torami komiksu to to wszystko to prawda choć w "rzeczywistości" wygląda to lepiej niż brzmi (w sensie mniej "komiksowo") ;)
 
TD lekki spojla



Ci którzy spodziewają się jeszcze (po ostatnim odcinku nie wiem czy jeszcze są takie osoby) jakichś niesamowitych zwrotów akcji na koniec serii, typu że ktoś to sobie wszystko wymyślił, albo Rust i Marty to jedna i ta sama osoba, albo podobnych akcji rodem z Szóstego Zmysłu czy Podejrzanych - to raczej się zawiodą. Pizzolato mówi, że nie lubi takich akcji, bo to oszukiwanie widza :)
 
Hehe, no można i tak...Choć jeśli nie lubi takich rzeczy to tu i tak zbyt dużo wskazówek jednak powodujących myślenie jeśli ktoś je dostrzeże. Nie wie, ale jednak już oszukuje ludzi, mąci w głowie, raczej zapoznał się z opiniami ;-)



Whatever, ja tylko czekam co będzie, a co będzie...to będzie ;D



Pytanie co dalej z serialem :-)? Jedną historię i sezon łatwiej zrobić niż kilka :D A akurat tu mają dużo szersze pole manewru niż np. w TWD, bo ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia ludzka, gdzie już ta historia mogła niektóre głowy przerastać ;-)
 
Nie wiem czy wiesz ale nowy sezon, jeżeli będzie, to będzie zupełnie inna historia z innymi postaciami i z innymi aktorami.



SPOILER TD



Jako ciekawostkę podaje dokument FBI umieszczony na wikileaks, który znalazl jeden z użytkowników Reddita, który prawdopodobnie wyjaśnia czym jest spirala na plecach ofiar: https://wikileaks.org/wiki/FBI_pedophile_symbols
 
Niech tylko kogoś zobaczę z takim symbolem na ulicy ;-) Albo zrobię coś dobrego albo ktoś będzie miał pecha za gust ;-)



Co do nowej historii ok, ale aktorzy lipa. To mnie częściowo przyciągnęło. Zawsze lubiłem Woody'ego (Zombieland swoją drogą tylko spotęgował sympatię od czasów Biali nie potrafią skakać w parze z Wesleyem), ale i doceniałem Matthew jako aktor. Oscar tylko potwierdza słuszność :-) Nie twierdzę, że nie znajdą się odpowiedni zastępcy, ale muszą się mocno starać. Tyle, że nowe twarze potrafią bardzo dobrze się pokazać w filmie. Boardwalk Empire dobrym przykładem i postać Jimmy'ego Darmody'ego, którego swoją drogą widziałem któregoś razu w ciekawym filmie jak to sterroryzowali małżeństwo w ich domu. Też dobrze się wpasował w rolę. Szkoda, że w serialu zginął.



PS: Wie ktoś, że była kobieta Nucky'ego Thompsona to "uczennica z Trainspottingu" ;-)? Ja oglądając nie tak dawno Trainspotting ponownie dopiero spostrzegłem. Jak to często mam. Oglądam serial, widzę postać, a potem się okazuje, że grała w filmach, które widziałem kiedyś. Agenta Mahone'a z Prison Break nie zapamiętałęm z żadnego filmu, a oglądałem z nim ich tyle jeszcze przed PB. Choćby gniew oceanu ;-)
 
Wczoraj skończyłem drugi sezon House of Cards i stwierdzam że obok Kompanii Braci to najlepszy serial jaki oglądałem.
 
To mało oglądałeś xD HoC to nie ten poziom co BoB :-)



A co myślicie o takim zakończeniu TD? (na innym forum koleś napisał)

Podczas dialogu Marty'ego z Maggie o córkach wyobraziłem sobie taką scenę: sprawa rozwiązana, piwka obalone, więc w epilogu Marty wybiera się na wystawę swojej córki, gdzie na jednym z obrazów zauważa spiralę, poroża, czy inne cholerstwa. Robi "minę", pojawia się czarny ekran i Created by Nic Pizzolatto


Tak jak wspomniał Freeman - Pizzolato ponoć nie lubi takich akcji, ale kto wie czy nie pierdzielnie jednak jakiegoś konkretnego twista na koniec.
 
Zacząłem oglądać Rzym, ale cieżko mi jest przebrnąć przez pierwszy odcinek, chyba mnie - niestety - nie zainteresuje.
 
Zacząłem oglądać Rzym, ale cieżko mi jest przebrnąć przez pierwszy odcinek, chyba mnie - niestety - nie zainteresuje.


Ja nie mogłem przejsc przez 2 odcinki gry o tron :D...więc postaraj się!
 
Rzym może nie zachęcał, ale zapamiętam ten serial na długo. Fajna historia o głównie dwóch żołnierzach i ich dalszych losach. Ja polecam :-) Z resztą mnie tutaj przekonano :)
 
Co ja czytam :-)



I'm_Out_Of_Here.gif




Hang zrób porządek xD
 
Ludzie poświęćcie się. A potem podziękujecie bardziej doświadczonym w serialach userom:-)
 
@ Przemek

No i git.Daj znać jak serial Ci się podobał bo ja nie przebrnąłem przez 1 odcinek
lol.gif


No ja z 1 też miałem problemy, już jestem po 4 i zaczynam się wciągać.
 
Nie wiem, czy ktoś tu ogląda Arrow. Ale jeśli kogoś to zainteresuje - trailer drugiej połowy drugiego sezonu:
 
@Mess ja oglądam Arrowa, czekam właśnie na napisy do wczorajszego odcinku. No i dzięki za trailer ;)



@Gambit, dwa posty nad Tobą ... ;p
 
@Gambit



Wrzucałem 2 posty nad Tobą, smuteczek :C



Edit :



E, Słowik tez mnie wyprzedził z ripostą :(
 
Bolt, ten filmik jest cześcią dialogu



Ty - E, banalne to rozwiązanie :/



Ja - No i sprawa rozwiązana xD



A tak poważnie to brak słów dla mojej ciemnoty :-)
 
To może ja też się pochwalę (robione przed chwilą, pewnie kilka pozycji mi uciekło):



http://serialuje.pl/midern







Co do TWD:



Na poczatku nie wiedziałem o co chodzi Darylowi, ale potem sie wyjasniło. Beth jest dosyć irytująca (nie tak jak Carl, ale jest), to muszę przyznać. Nie podoba mi sie to, gdzie idzie serial. Każde odcinki to będą wspomnienia aktorów, czułe rozmówki, a na koniec sezonu spotkają się w "bezpiecznym miejscu". Potem, wyruszą do Waszyngtonu z tym doktorkiem. Doktorek powie (albo i nie) Rickowi to co wie i zginie. Paczka ruszy do Waszyngtonu bez niego i jeżeli Rick wie o co chodzi, to tam się coś wyjani, a jeżeli nie, to dowiedzą sie czegoś, gdy tam dotrą. #potwierdzoneinfo



Co do TD:



Krótko. Nie bawiłem się przy tym serialu w detektywa, nie rozszyfrowywałem co i jak, ale czytałem wasze posty i oglądałem cały serial. Czekam na finał, bo trailer bardzo ciekawy. No i ten co kosi trawniki na pewno ma coś wspólnego z tym wszysktim :)
 
Gambit, zacząłeś już czytać Schopenbauera i opowiadać rodzinie o wiecznym powrocie? :D
 
Back
Top