Seriale

heh jeszcze nie, ale co jakiś czas mówię sobie pod nosem

I close my eyes and see the king in yellow move through the forest.




lub nucę




Bliźniacze słońca toną w jeziorze



Wydłużają się cienie



W Carcosa



Niezwykła to noc, gdy wstają czarne gwiazdy



A obce księżyce krążą po niebie



Lecz najbardziej niezwykła jest sama



Zaginiona Carcosa


:-)
 
Muzyka w TD niesamowita nawiasem mówiąc, motyw z intra sobie często nucę. W ogóle choćby kolejne sezony miały być zdecydowanie gorsze to i tak dla muzyki będę oglądał.
 
Jak ktoś się w piątki nudzi to Vikingów był dziś drugi odcinek, fajny, dużo walki i to nie takiej chaotycznej, podobało mi się to. Będzie się działo w tym sezonie na pewno więcej już na ziemiach brytyjskich ;-)



Co do muzyk to i ta z TD i z Vikingsów zajebiście wprowadza ;-)
 
Nowy Hannibal lepszy od poprzedniego, mimo, że momentami w stylu magiczny nos Hannibala chyba jeszcze głupszy.
 
Freeman dopiero wstałem a Ty już oglądnąłeś True Detectiva??? Nieźle, ale najpierw trening, a potem zabiore się za oglądanie bo dziś jeszcze walking
 
dobra oglądajta bo chcę sobie wstawić fajną sygnaturkę, a może być odebrana jako mini spojler :)
 
Hannibal i Wikingowie wrócili. Jak na razie oba są świetne w 2 sezonie. Szczególnie pierwszy odcinek Hannibala wbił mnie w fotel :D
 
Środa rano deadline, wstawiam moją sygnę z fakiem z TD, taka odpowiedź na obecną sygnaturkę Gambita :D



Def, oglądasz TD?
 
Freeman, ja mam inną odpowiedź na sygnę Gambita, ale z 5 odcinka :D



ibaBNrlH8o9zYi.gif








Czekam do jutra na napisy do TD i TWD, wtedy obejrzę je na spokojnie :)
 
MOGĄ BYĆ MALUTKIE JAK LINEKER SPOILERY.



Ostatnie TD świetne. Może i jeszcze jeden odcinek mógłby nieco wyjaśnić, ale może to i lepiej, że tak naprawdę nieznana jest prawda o Carcosie. 10/10.
 
McConaughey to jest zajebisty aktor, w pełni zasłużył na Oscara. Ostatnia scena wymiata.
 
TD Spoiler;]



Niezłe zakończenie, choć już fantastyka wkraczająca dała do myślenia, ten głos, który słyszał idąc wszędzie jednakowo głośno i ten ciekawy widok w tym ciekawym miejscu ;-) Plus fakt, że dali się podejść, ale i przeżyli po tym co oberwali.



TWD zmierza chyba do celu ;-)
 
True Detective



SPOILERY



Po pierwsze, Freeman, z tą sygną mogłeś sę powstezyamć do końca tygodnia, bo niestety ja zobacyzłem przed samym obejrzeniem finału i dla mnie był juz jasny znak, mega spoiler. Parówa! :D



Dwa. Cięzko mi opisać finał, był przekozacki i po prostu zajebisty. Trzymał w napięciu. Postać świra, tej kobiety, mówienie o Carcosie i innych sprawach idealnie. Ale tak jak Yagiel pisał, trochę nierealne było gadanie tego świra - na dużym terenie wszedzie było go słychać. Ale to też robi klimat. Tego co zobaczył Rust nie traktuję jako fantazy, ale bardziej jako olśnienie, przebudzenie i otworzenie się samego Rusta. Pod koniec widzimy, jak wielkie wrażenie to na nim zroibło i jak mocno to czuł. Za jakiś czas odnowię te osiem odcinków, obejrzę je na spokojnie i bardzej się przyglądając. Mega ciekawy serial.



Teraz pytanie - co dalej? Nowy sezon, nowe postaci, nwa historia. Nie mam pojęcia, jak drugi sezon może wyglądac po tym, co zafndował pierwszy. Będzie na tej samej zasadzie? Też będzie dziwny przypadek? Na to musimy jeszcze czekać.



KONIEC SPOILERóW



TWD obejrze albo zaraz, albo jutro, poem zdam relację :D
 
True Detective







Spoiler:







Jestem strasznie zawiedziony. Jakiś taki zimny finał. Do tego cudowne ocalenie na koniec. A już postać prostaczka, który szefował(?) dobrze umocowanej siatce pedofili w Luizjanie jest po prostu żałosna. Kto uwierzy, że koleś mieszkający w takiej norze, ruchający własną siostrę jest tak mocno umocowany, że nawet gubernator jest na jego rozkazy? Skąd te zachwyty?







Twin Peaks rządzi.
 
@Masu



Później mogę to rozwinąć, ale przede wszystkim znowu zostaje ubita płotka, a złe pedofile wudu w czapkach Portal są wolne. Time is a flat circle, rozwiązanie z piątego odcinka. Niby dobre, ale bardziej złe zakończenie pod tym względem.
 
Back
Top