Seriale

Jeszcze jeden podejrzanyz z TD - swoją drogą koles wraca w 7 i 8 odcinku. Wrzucam same linki, bo wiadomo, że spoiler.



http://s1.postimg.org/pn5sc54q7/morderca.jpg



http://i.imgur.com/Ee1Ea43.jpg
 
Ja ciągle liczę na to, że wyjdzie Cthulhu :-)



Chyba pierwszy raz tak mocno czekam na dalszą część czegoś, jeśli chodzi o ogólnie pojętą kinematografię. No i przy każdym odcinku ciekaw jestem muzyki i rozkmin antynatalisty Rusta, gdybym nie miał tak dobrego serca to bym się z nim utożsamiał ;)
 
Ja mysle że to ten święty gubernator :)



A co do House of cards to juz caly 2 sezon wyemitowali czy co?ja myslełem że dopiero 1 odcinek poszedł...
 
NETFLIX wypuścił od razu cały sezon dla swoich abonentów, więc możesz obejrzeć już wszystkie 13. Co do polskich napisaów - są chyba na razie do pierwszych czterech/pięciu odcinków.



W tym wypadku polecam polskie napisy, gdyż angielski (raczej amerykański) w swojej politycznej odsłonie jest miescami średnio zrozumiały dla kogoś, kto nie jest totalnym wymiataczem w tej materii. Mimo, że zazwyczaj oglądam/czytam oryginały i nie mam problemów, to tym razem czuję spory dyskomfort. Jak pojawią się polskie napisy, to obejrzę jeszcze raz, żeby upewnić się czy wszystko zrozumiałem.
 
@Przemek



Cały sezon został wyemitowany w Walentynki.


mother-god-meme.jpg




ze im się to oplacało.........no dobra to wiem co bede robil w czasie czekania na kolejny odc TD :)
 
TD spoiler

Ja mysle że to ten święty gubernator :)


Święty gubernator, czy precyzyjniej, jego kuzyn, jest "dead" od 2010 roku, a sprawa dalej się toczy, więc raczej nie jest Yellow Kingiem
 
Mnie dziwi, że brat Nucky'ego Johnsona z Boardwalk Empire - Eli Thompson zagrał dotąd jedynie epizod jako "duchowny"...Jeśli to są rytuały to dla mnie pierwszorzędny podejrzany, żeby jednak i jako aktor odegrał i w tym serialu coś istotniejszego ;-)
 
Jestem po drugim odcniku "House of Card". Myślę, ze czekaja mnie dwa ciekawe sezonu dobrego serialu. Dużo tutaj polityki którą się za bardzo nie interesuję, ale oprócz tego jest dużo intrygi, pomysłów i podstępów. Ciekawy motyw jest z tym, ze bohater mówi czasem bezpośrednio do kamery czy widzów, a na ekranie wyświetlaja się wiadomości, gdy coś piszą. Podoba mi się rozwój akcji. A więc lecimy z koksem :)
 
JAKIEŚ TAM SPOILERY Z TD



Ciekawa, ale jestem coraz bardziej pewny, że Rust spędził te lata na własną rękę grzebiąc w sprawie, by w końcu dobrać się do szych - jak "religijni" na początku - które się tak fajnie bawią. Choć gość od trawnika mi nie daje spokoju :D
 
Gambit, a co sądzisz o moim toku myślenia :-)?



Rust się bardzo stara, żeby to rozwiązać wydaje mi się i byłoby to zbyt oczywiste...No, ale jak zobaczyłem go na przesłuchaniu tym w tych włosach to pomyślałem, że siedzi tam po jakimś dłuższym ukrywaniu się, nie bez powodu...;-) Może jego chora psycha na tyle go motywuje do działania by tym bardziej "uhonorować" jakim perfekcyjnym zabójcą jest, że sam musi się złapać, bo nikt nie może ;-)



Tak czy inaczej, nie widziałem w serialu zbytnio znanych twarzy, poza wiadomą dwójką i tą osobą, o której wspomniałem. No i jeśli tacy aktorzy dostają główne role to nie dziwi. Czemu jednak gość, który ma jedną z głównych ról w Boardwalk Empire wystąpił tylko w małym epizodzie i jakby miał już nie powrócić? Tym bardziej, że naprawdę dobrze grał w BE, więc mogli docenić jego klasę aktorską dając mu kolejną rolę, której świat nie zapomni. Może nawet ostatecznie z tej będzie bardziej znany...? ;-)
 
Fajny ten ostatni odcinek The Walking Dead, czego żeście narzekali? Fajnie zrobiony, końcówka ciekawa, tylko czekać kolejnego.
 
O kuźwa zdjęcie mocne - staram się jak mogę maksymalnie skupić na serialu, a takie smaczki mi umykają, a jestem prawie przekonany, że takie "małe" cudeńka do wyłapania nie są nam przedstawiane bez powodu. Jeszcze raz wielkie propsy dla HBO, a właściwie na twórcy serialu i nie tylko nie mogę doczekać się zakończenia, ale też jakieś mocarnej rozkminy gdzie wszystkie te szczególiki będą zebrane w jedną całość.



foto.jpg




I teoria do zdjęcia

Tuttle is one of the five men responsible for the cult that • s hitting the area (along with Dora Lange • s father, Marie Fontenot • s father, Rianne Olivier • s father/Reggie Ladoux • s father and possibly Marty Hart/his father-in-law). These five men are trying to to resurrect The Great Old Ones from the Cthulhu Mythos by sacrificing their daughters with the help of Reggie Ladoux, Preacher Joel Theriot and the lawnmower man that Cohle briefly chatted with in front of the school back in 1995. These five men (aka • Kings) must sacrifice their daughters with their knowledge, lending them to be prepped and initiated from an early age. Three of the sacrifices were made in 1995, with another being in 2012 (Tuttle • s daughter) with each sacrifice and posed to match to an element (i.e., fire • for Marie, water • for Rianne, earth • for Dora, air • for Stephanie Kordish (a possible relation to Reverand Billy Lee Tuttle).
 
Nadrabiam zaległości z Synami Anarchii. Dorzucili do pieca w 11 odcinku. Nie spodziewałem się przyznam szczerze. Jeszcze dwa odcinki i można iść spać.


Riding through this world all alone<nutki>
 
Voranek, z drugim linkiem TD ten sam problem co z galą - mało wazy i JPEG. Nie wiem o co chodzi, ale pobieram wersję 640x360 i czekam na napisy :) Dzięki.



igpfnsb
il-jsvscxlgzyjhfnpcobfk.jpg
 
Spoiler TWD i TD ;]



TWD ciekawe, choć wciąż mocno podzielone te odcinki na poszczególne postaci. A w TD pojawił się mój podejrzany w końcu hehe. Co do akcji w domu Rusta to jakaś żenada. W pare sekund jest po wszystkim, a potem ona jeszcze mówi Marty'emu co mówi ;-D Rust powinien był się opanować, a żona przegięła i przebiła to co robił jej Marty;-] Co to będzie dalej...
 
Brak słów dla TD - kolejny mistrzowski odcinek, aż żal że zostały tylko dwa.



Born, a może Maggie też ma "swoje za uszami" i ta akcja miała drugie dno xD



18398288757070711606.jpg
 
Gambit, mnie by nie zdziwiło już nawet jakby się okazało, że obie postacie to jedna osoba, która ma takie dwie osobowości. Spokojnego gliny z życiem rodzinnym, a z drugiej strony zmienia się w wyalienowanego skupionego na sprawie funkcjonariusza. Okaże się, że czy w domu swoim czy Rusta on bzykał sam swoją żoną, ale pobił się sam później przed posterunkiem, bo jednak wywołało to konflikt w jego psychice, gdzie dwie osobowości tak skrajne zaczęły się ze sobą ścierać ;-))) a'la Podziemny krąg itd. ;-) Powiem Ci jednak, że gdyby nie Ty to nie spodziewałbym się takich ukrytych możliwości ;-) Zobaczymy co tam będzie dalej.
 
Heh ciekawa rozkmina, zwłaszcza, że koleś grający Marty'ego przypomina typa z filmu Natural Born Killers xD



No i jeszcze czytałem, że w jednym z wywiadów Pizzolatto powiedział, że prawie 90% historii zostało opowiedziane w pierwszym odcinku - obejrzałem go już dwa razy i nic mi się nie rozjaśniło ...
 
świetny jest ten serial, ciekawe czy zakończą na jednym sezonie czy może będzie więcej
 
A ja tak całkiem z innej beczki. Oglądał ktoś może z was pany serial "Arrow" ? Jutro startuje w Tv Puls i być może bym sobie obejrzał jeśli faktycznie jest co. Czekam na wasze opinie ;)
 
ja oglądam nadal Arrow, polecam jeśli lubisz tematykę superbohaterów aczkolwiek musze przyznać, że 1 sezon był lepszy niż to co się teraz dzieje
 
Back
Top