Seriale

Nie bardzo ma w czym przebijać, bo takich akcji jak ta jednak dość niewiele. Więcej tortur i zabijania niehonorowego. Co do Spartakusa to całego seriału też nie można oceniać, bo poszczególne sezony miały różny klimat jednak, no ale walki, treningów, występów na arenie było dużo więcej. "Zawodników" też więcej poznaliśmy. Jak mówię, dla mnie to obyczajówka jak na ówczesne czasy, a Spartakus poza tym, że historią o nim to oparta przede wszystkim na akcji ;-) Rzym bardzo wciągający i fajny, żeby nie było, że krytykuję, ale to inny rodzaj według mnie, stąd taka odpowiedź jedynie ;-)
 
Porównanie Rzymu do Spartakusa to jak porównanie Ferrari do Fiata. Niby "też włoch", ale jednak ...



Rome to mój ulubiony serial ever :)
 
O, pierwszy sezon Rzymu jest doskonały. Drugi niestety już nie.



Nawiasem mówiąc, mimo, że akcji jakoś strasznie dużo nie ma, to sceny starć są jednymi z lepszych jakie widziałem. Wrzucona arena świetnym przykładem.
 
Liczyłem, że Pullo od trgo momentu zacznie regularnie walczyć na arenie, a jednak poszło inaczej...;-)



Hang, czemu tak uważasz? :-) Jak dla mnie to można porównywać realizm miast, ludzi, domów, ciekawość fabuły ewentualnie, ale poza tym? Tylko tą jedną arenę z tyloma starciami, które były ciekawe w Spartakusie, czy to na arenach czy w podziemiu ;-) Jak mówię, wciąż to inne kategorie filmów. Tak jak teraz mamy sensacje, obyczaj czy dramat, a jednak wszystko w czasach współczesnych po prostu osadzone, a gatunkami się różni. Można i dodać, że Spartakus ma w sobie sporo science fiction ;-) więc kolejny przykład, że ciężko porównywać pod jakimiś aspektami te seriale.
 
Rzym i Spartacus to inne seriale i faktycznie nie ma co ich porownywac. W Rzymie bardzo fajnie ukazano losy dwoch zolnierzy, ktorych decyzje wplynely na losy calego Imperium. Oczywiscie jest to fikcja, ale bardzo fajnie zmontowana. Serial jest pelen intryg i politycznych gier. Natomiast Spartacus to serial w ktorym mamy krew, bluzgi i sex :)n Ogladalem oba i kazdy mi sie podobal. Jednak duzo wyzej cenie Rome :)



Obecnie zaczalem ogladac Black Sails (ktos wyzej polecil). Zapowiada sie interesujaco. Dlatego na propsie. Przymierzam sie takze do Musketeers. Moze ktos oglada i zda krotka recejzje ?



Ogolnie przerobilem juz kilka seriali. Jest to mega uzalezniajace, dlatego trzeba uwazac :) Pamietam ze zarywalem nocki, a kika razy nie poszedlem do pracy bo meczylem kolejne sezony hurtowo:)
 
ab2eaffcc8b4c79b3e4180fbcbea48d2_original.jpg



Zgadzam się w 99%, bo jest jeszcze Mila Kunis :-)
 
2014? Szybką reakcję mają...;-D Rządzi od paru lat i innych włosów ;-)



Takie rankingi ogólnie strasznie z dupy są, bo za dużo jest takich kobiet by je tak segregować ;-)
 
pewnie jestem mega opozniony, ale teraz zaczalem House of Cards ogladac... moc!!! lubie Kevina jako aktora, ale nie spodziewalem sie czegos takiego. 5 odcinek bodajze ogladam i jest naprawde dobrze. tyle seriali co sie naogladalem wiec ogarniam nieco te ich 'ustawienia' polityczne, ale ogolnie mozna fajnie na biezaco ogarniac temat.



158b0b0e-427f-4031-a565-7f61c5967a87_house-of-cards-v2.gif
 
Supernatural i kilka innych seriali zostaje przedłużone na kilka seriali. Nie wiem, czy akurat w przypadku SPN jest to dobre rozwiązanie, bo idzie to bardziej na kasę. W serialu pokazano już takie historie, które nieszczególnie idzie przebić, a najnowszy sezon średnio mi sie podoba (oczywiście wszystko jest lepsze d Lewiatanów).



http://www.filmweb.pl/news/CW+przed%C5%82u%C5%BCa+5+seriali%2C+w+tym+%22Pami%C4%99tniki+wampir%C3%B3w%22+i+%22Arrow%22-102693#
 
Dla ludzi po prostu 'tylko' lubiących SPN to dość chujowe info, ale ja tam jestem hepi. Póki serial nie odcina kuponów to będę łykał nowe epki jak biedroń murzyńskie maczugi.



Wampirki też mogą być, im więcej Niny tym lepiej, if ju noł... :D
 
Żeby nie było, nie mówię, że ja się nie cieszę. Nieważne co będzie, to ja bejrzę ten serial do końca :) Liczę tylko na to, że nie będzie powtórki słabego sezonu z Lewiatanami, a coś jeszcze wymyślą. Anioły mi tak na prawdę nie przeszkadzaja. No i może w końcu dowiey się, gdzie jest Bóg? :D
 
Odnośnie House of Cards to wyszedł już cały drugi sezon, ale z chińskimi hardsubami naniesionymi na obraz. House.of.Cards.S02.720p.WEB-DL.x264-Sohu



i w pierwszym odcinku jest solidne pierdolnięcie, którego się nie spodziewałem.
 
Jestem po pierwszym odcinku True Detective i muszę przyznać, że jest tam bardzo fajny (trochę cięzki) klimat, ciekawa zagadka i przebieg. Z ciekawością obejrzę dalsze odcinki. Zdziwiłem się tylko, że serial ma tylko 4 odcinki jak na razie, a w tym temacie był wspominany dużo, dużo razy. To dobrze o nim świadczy ;)



Potem w kolejce będzie Oz, House of Card, Rzym, The Wire. Gry o tron nie chcę ruszać, wolę najpierw sobie przeczytać ksiązki. Nie wiem czy wszystkie te seriale obejrze od początku do końca, ale nie ma co się śmieszyć, mam w sumie na to jeszcze lata, przyszłość pokaże :)



Odnośnie najnowszych odcnków HIMYM i TBBT - ten pierwszy serial jakoś w 9 sezonie mnie troszkę zanudza. Nie jest to już taki humor i hisotrie jak w poprzednich sezonach. Dziwne jest to, ze jak już poznaliśmy matke, to jakoś mnie ten wątek zanudził. Nie za bardzo podobały mi się ostatnie odcinki. A Teoria Wielkiego Podrywu? Jak dla mnie jest przeplatana lepszymi i gorszymi odcinkami w najnowszym sezonie. Chyba najlepszy odcinek w tej serii to "Święto dziękczynienia" i pijany Sheldon. Gdzies była myśl, że w tym sezonie bohaterowie maja dorosnąć, i tu musze przyznać, że akurat to robią. Ale to już też nie jest ten sam serial co w sezonach do trzeciego, teraz jest już niej humory fizycznego i matematycznego, a więcej tematyki seksu i zwiazków. Ale kilka razy w kazdym odcinku się na pewno uśmieję :)
 
Co do Oz SEZON 3 miazga ! teraz jestem na 4 sezonie i niestety absurdów już się pełno wkradło nie będę spoilerował chyba, że ktoś chce, ale już straciłem chęci na ten serial.
 
Już mam mokre majty, jeden z najlepszych serialowych trailerów jakie widziałem, do tego Eva w obsadzie i mocarne nazwiska Logana (scenariusz), Mendesa (producent) i Bayony (kamera). Napałiłem się ostro na ten tytuł, mam nadzieję, ze się nie zawiodę.









Akcja skupia się na najbardziej znanych bohaterach z literatury horroru, w tym m.in. na Dr. Frankensteinie, a także na postaciach Doriana Graya i Draculi. Całość umiejscowiona zostanie w Londynie w epoce wiktoriańskiej.
 
Gambit, nie wiem czy dalej aktualne, ale dopiero nadrabiam wątki na forum:



http://pirateproxy.net/torrent/7886863/Friends.S10.Season.10.720p.BluRay.x264-PublicHD#filelistContainer z tego sobie pobierz. Ale z tego co wiem, to normalne odcinki, tylko z numeracją coś tam było nie tak.
 
True Detective powala ... Właśnie czekałem na taki serial od dawien dawna. Szkoda, że już końcówka. Dla mnie to mógłby ten serial trwać jeszcze z 20 odc. Magicy z HBO jak zwykle klasa sama dla siebie pod każdym względem.
 
Raptem 4 odcinki i już koniec? :O W najbliższym czasie nadrabiam 2, 3 i 4 odcinek. Tylko tyle będzie w tym sezonie odcinków?
 
Back
Top