Seriale

Sons of Anarchy, S06E13 pobrane. Z braku czasu, poczekam na polskie napisy - oby były jak najszybciej!
 
SPOJLA















W 1h:09m widzę klepanie. Gemma powinna przegrać przez DQ.


Ładnie się powaliło, ale koniec zostawia sporo niedopowiedzeń.
 
o kurwa, no to ogien. :o



kto nie uronil lezki przy pozegnaniach Jaxa ten... ciota!



:-)
 
Finał mocny, lecz bezsensowny. Sutter moim zdaniem naoglądał się za dużo Breaking Bad i próbuje nam w podobnie mroczno-posępny sposób pomalować bardziej kolorowe niegdyś SoA. Sonsi niby nadal są fajnym serialem, ale nic już nie przebije trzech pierwszych sezonów
 
Kurwa, dalej nie wierzę w to co zobaczyłem w finale 6s SoA. Masakra!



[Drobne Spoilery] Wszystko się jeszcze bardziej skomplikowało, a mi brakuje słów. Prawie mi łzy poleciały. Cięzko mi jest w stanie wyobrazić, co będzie w kolejnym sezonie. Z jednej strony, chciałbym żeby cały serial się już skończył, bo masakrycznie się zmienił - od luźnych spraw w Charming i okolic po wyjazdy za Ocean, Kartele i inne bzdety. I co najważnieszje, tyle ludzi już odeszło - podstawowych, zajebistych ludzi - bez których serial nie będze już taki sam, a których miejsce nie jest też "wypełniane". Są kolejne pytania na kolejny sezon, ale czekamy do września. Gemma - zawiodłem się na tobie... Zbyt duzo śmierci... No i Juice. Cholernie mi go szkoda. Zawsze był pełny humory, w całym serialu była beka i wgl, a od paru sezonów wszystko się skopało. Problemy, kłamstwa. Szkoda



Jest tez zauważalny mniejszy humor niż w pierwszych sezonach i niestety adal jestem zdania, że 3 pierwsze sezony były najlepsze, zakończenie również dobre. W s6 zakończenie jest szokujące i mocne, ale całkowicie się różni od s3...
 
Użycie widelca było mocne. Widziałem użycie białej broni na żywo ale to mnie poruszyło :-)
 
kto zatesknil za Opiem? :C



kurwa teraz tak rozkminiam, te sezony byly tak dawno, ze w sumie nawet ciezko mi zauwazyc bylo, ze to wszystko tak sie pozmienialo. rzeczywiscie duzo zniszczen, smierci, wypadkow i dziwnych rzeczy. hhhhardkor!
 
Skończyłem Breaking Bad sezon 2.



Szczerze? Akcja mnie zainteresowała dopiero jakieś 4 odcniki przed końcem, od czasu śmierci grubasa-dilera. Czuję, że powoli zaczynam się wkręcać i robi się ciekawie. Teraz i tak trzeba czekac do września na SoA... A wiec, jutro jedziem dalej z BB :)
 
Finał Sons... Miazga, aż zły jestem że znowu tej dziwne Gemmie się upiekło. Postać Juice jest dla mnie kompletnie bezsensowna w cały tym sezonie.
 
House od Cards (Domek z kart) - serial dość specyficzny, szczególnie jeśli chodzi o cyniczny klimat. W tym serialu.... im większym ktoś jest chujem tym lepiej dla niego :-). Kevin Spacey miażdży swoją kreacją wszystkie pozostałe.
 
midern



BB powoli się rozkreca ale od 3 sezonu już jest pełen ogień :)



Skończyłem Homeland - finał mnie zawiódł, jakoś bez uczucia pożegnałem się z pewnymi bohaterami...



Finał Sons jak zawsze miazga, Ze względu na osobę reżysera Sonsów zaczynam re-run 7 sezonów The Shield :D
 
No wlasnie jestem w ktoryms odcinku w 3 sezonie, i zaczynam sie niezle wkrecac. Skyler masakrycznie denerwuje. A, ostatni odcinke ktory widzialem zakonczyl sie "pieprzylam sie z Benem".
 
Jako, ze jestem po 7 odcinkach 6. sezonu SOA wyraze swoja opinie, podobna do przewijajacych sie na wczesniejszych stronach- swietny sezon. Jedyne nad czym ubolewam to fakt, ze szukajac torrentu do sciagniecia w dobrej jakosci trafilem na kurewski SPOILER i pozostaje mi liczyc, ze to jakis fake, chociaz watpie.
 
TheChoosen1



Będzie 4 seria ale to już nie będzie to samo chyba :) Chyba że teraz będzie akcja Quin :-) Carry i na tym zbudują kolejne sezony
 
Homeland - niestety - będzie miał 4ty sezon. Czemu "niestety"? Bo uważam, że w tym serialu Brody robił dużą różnicę. Pierwszy sezon z nim był miazgą, w drugim za bardzo popłynęli z tym romansem jego i Carrie, po czym w trzecim znowu wrócił do formy i tylko dla niego oglądałem tą produkcję.
 
Spoko, 24 Godziny wracają więc będzie co oglądać



tumblr_mxqbvbJgc51t6fcqwo1_400.gif
 
Do ludzi oglądających Homelanda SPOJLER SPOJLER SPOJLER:



szukałem w necie i w sumie do końca informacji nie znalazłem, aktorka grająca Carrie czyli Claire Danes na serio była w ciąży i musieli upchać to w serialu, czy z dupy wzięty wątek? Bo szukałem i znalazłem 2 wersje, ale bardziej prawdopodobna zdaje mi się, że aktorka jednak serio była w ciaży. I ogólem Saul to jest przechuj, ten stoicki spokój, obok Quinna mój ulubiony bohater.
 
Ogląda ktoś TWD ? Mam pytanie czemu nie pojawiają się kolejne odcinki ? wyszło 8 z 16, jakaś przerwa świąteczna jest czy coś ?
 
Back
Top