Seriale

zartujesz? przestalem ogladac FG dosyc dawno i bylbym mocno zdziwiony, chociaz w SP Kenny'ego tez dosyc czesto 'usmiercali', pamietajmy, ze to kreskowka. :)



lyknalem Walking Dead 3 sezony w ostatni tydzien, moze 2. idealny byl opis gdzies na 9gagu, ze 5minut pierwsze sa wazne, 30 'w srodku' mozna spokojnie przewijac i ogladac wazniejsze momenty, a koncowki po prostu rozpierdalaja. podoba mi sie serial.
 
Na jołtubie jest scena Briana i wiewiórki - gdzieś czytałe, że MacFarlane chce od jakiegoś czasu zakończyć FG, ale stacja czy kontrakty mu na to nie pozwalają, więc mógł zrobić władzy takiego "psikusa".
Co TWD to jest to chyba najbardziej facepalmowy serial ever, poziom debilizmu w niektórych odcinkach przekracza nawet ten z ostatniego sezonu Dextera. Jednak mogę nie być zbyt obiektywny, zwłaszcza, że oglądałem tylko pierwszy i bieżący sezon który puszczają na FOXie.

comment_NfDZLyRPWdAqoukonG3SQXFiuLAsROEe.gif
 
Gambit jeżeli masz na myśli sceny takie jak w tym gifie to chyba jestem w stanie to przeboleć. Pełno podobnych kwiatków jest w Supernaturalu i do tego trzeba się po prostu przyzwyczajić...
 
w Supernaturalu te 'kwiatki' (chociaz sam ich nie zauwazam) 'nadrabia' mi humor Dean'a w szczegolnosci, Crowley tez czasem potrafi tak jak i Cass. :)
 
Włąsnie obejrzałem 6 odcniek 6 sezonu SoA.



MAŁE SPOILERY. Końcówka piątego odcinka? Wow! Do połowy piątego odcinka, nie podobał mi się jakoś ten sezon. Tzn, wysoki poziom, ale bardziej mnie jarały poprzednie sezony. Po akcji końcowej wszystko się zmieniło - to właśnie uwielbiam w tym serialu. 6 odicnek? Kurwa, najlepszy (w sezonie na pewno, zastanawiam się nad całością)! Stary klimat, który tak lubię. Bardzo podobała mi się nowa postawa Juice'a, humor powrócił w tym odcniku. Miła niespodzianka z Bobbym. Jak będzie tak do końca, to będę baardzo szczęsliwy. Szkoda mi trochę Phila, symptyczny typ :)







No i najlepsza muzyka z serialu (końcówka s3 i fragment epickiego s6e6)







 
Ja tam mam jeszcze ~6 odcinków :D W jakie dni jest wgl. premiera odcinków SoA?



Potem nadrobię wcześniejsze seriale i wezmę się za BB. "Sonsi" to przekozacki serial, nie ma co!
 
W środy :) ale na napisy trzeba czekać do piątku chyba.



BB równiez uwielbiam, polecam. nie daj się zrazić jeśli Cię czasem będzie nudził, Walter White to bóg.
 
Dobra, Sons Of Anarchy 6x11 już za mną, jestem na bieżąco z Wami :) Odcinek bardzo dobry. Jeszcze raz dziękuję osobm które poleciły mi ten serial, jest genialny. Czkemay na kolejne odcinki :D
 
http://www.uproxx.com/tv/2012/09/20-things-about-cast-sons-of-anarchy-that-you-didnt-know/



Ciekawe strona na której jest 20 ciekawostek o aktorach grających postaci z "Synów Anarchii". Nie ma spoilerów, więc spokonie. Najbardziej mnie zdziwił aktor grający Opa, bo bez tych włosów i brody grał w kilku filmach które oglądałem, a jednak go nie poznałem :D Nie miałem też pojecia, że serialowy Otto (jednocześnie producent i scenarzysta SoA) jest mężem Katey Sagal, czyli Gemmy. Można sie tam dowiedzieć kilka rzeczy, polecam :)
 
Dobra, Sons Of Anarchy 6x11 już za mną




Szybko ogarnąłeś całą serię :)




Jeszcze raz dziękuję osobm które poleciły mi ten serial, jest genialny.


A daj spokój :-)
 
Szybko ogarnąłeś całą serię :)


Jak serial jest dobry, to nie ma co się dziwić :D Czytałem, że gdy się skończy SoA, może powstać prequel, gdzie zobaczymy historię powstania klubu i jej pierwsze lata. Ciekawe.



Zabrałem sie za Breaking Bad, przed Sonsami obejrzałem 2 odcinki, a dzisiaj trzy razy oglądałem trzeci odcinek i chyba jeszcze go nie skończyłem. Jakoś mi nie wchodzi :D
 
Powoli, BB to dosśc specyficzny serial, gwarantuje, ze jak przebolisz to sie wkrecisz.



Czy mnie najebka przerasta czy nie bylo teraz odcinka SOA?
 
Być może już czuję pustkę po SoA :D



W każdym razie, na pewno BB obejrzę, od jutra zacznę oglądać, bo mam trochę czasu :)
 
Wiem, wiem, zauważyłem. Do tego dochodzi jeszcze Supernatural, które jest kompletnie innym klimatem. Teraz wiem, ze nie ma sensu mówić który serial jest najlepszy, skoro każdy jest innym gatunkiem i ma inny klimat. Łatwiej powiedzieć, ze ma się listę ulubionych seriali! :D
 
Obejrzałem pierwszy odcinek Peaky Blinders jakiś czas temu... zajebisty klimat! Czemu to nie jest popularne?
 
obejrzalem ostatnio ten 11 odcinek SoA, rzeczywiscie rozpierdol solidny, Jaxu to ladnie ogarnal. :)
 
Skończyłem oglądać "Boardwalk Empire". Serial podobał mi się mniej po tym, jak zniknęła postać Jimmy'ego... no i cycków jakby mniej ;) Nie oznacza to jednak, że jest słaby - jeśli ktoś lubi klimaty Ameryki lat 30. , to zdecydowanie polecam.


Wczoraj zacząłem oglądać "Orphan Black" - ciekawa produkcja, zobaczymy, jak to się rozwinie po pierwszych dwóch odcinkach


http://www.filmweb.pl/serial/Orphan+Black-2013-659116
 
W końcu dobry odcinek w tym sezonie TWD! Moc! Szkoda, że trzeba do lutego teraz czekać:/ zaraz Sonsi się kończą więc juz w ogóle lipa
 
TWD jest tak niedorzeczny, że oglądając dzisiejszy odcinek miejscami byłem tak zażenowany, że miałem ochotę to wyłączyć. Nie wiem czy jest coś w stanie uratować ten serial od upadku i toczenia się na totalne dno.
 
100% racji Hang. Za postać Gubernatora, a raczej za jej spierdolenie należy się scenarzystom solidny kop w jaja.



Wiecie może kiedy wracają Trailer Park Boys?
 
Chłopaki mam prośbę. Poratuje ktoś linkiem do 10 sezonu StarGate. Z góry dzięki.
 
Królik - nie wiem jak z wrzucaniem linków, ale poszukaj sobie w google tehparadox, jeśli chodzi o seriale to warte polecenia. Wrzuciłem szybko w szukajkę i było to, czego szukałeś.
 
Back
Top