Seriale

Ta pani ma dzisiaj urodziny


1510817_838992996126860_1789161128_n.jpg
 
Daje do myślenia:


http://hatak.pl/artykuly/drea-de-matteo-w-stalej-obsadzie-synow-anarchii
 
SPOILER SOA



Nie zdziwię sie, jak to ona teraz będzie wychowywać dzieci, bo Gemma (jak Jack pozna prawdę) odpada definitywnie. Potać Juice'a też sie jakoś skopała. A może na koniec Wendy i Jackson skończą z SoA i wyjadą z Charming?



@Baju, akurat miałem na myśli, że Jackson będzie z Wendy, a nie z nią bedzie :P Z Juicem to prawda, załamka zrobiła swoje, ja wolałem jednak to wcześniejsze wcielenie.
 
watpie, ze Jackson skonczy z Wendy. predzej zostanie sam z dziecmi bez jakiejs zony/dziewczyny. Juice'a postac sie nie skopala tylko dostala mocnego dola i to wplynelo na jej charakter. wszystko stalo sie bardziej smutne. :)
 
Cofam większość słów, które wcześniej napisałem o The Walking Dead.



<małe spoilery> Sezon trzeci po prostu wyjebał mnie z kapci. Od początku do końca, w każdym odcinku, była akcja. Wieele się działo. Motyw z więzieniem i sąsiadem psycholem trafiony w dziesiątkę. Dobrze, ze jest taki balast - odchodzą jedni bohaterowie, przychodzą inni. Trochę ten finał bez polotu, myślałem, że będzie coś grubszego z gubernatorem. Coś czuję, ze nowi członkowie (emeryci i dzieci) nie wróżą nic dobrego. Carol się zmieniła. Glenn zmężniał. Daryl jest jedną z najlepszych postaci, lubiłem odcinki z Merlem. Carl to taki niewdzięczny synalek. Maggie jest świetna!



Idę na siatkę, a potem zacznę chyba 4 sezon, o którym czytałem niestety, że już nie porywa...
 
"Boardwalk Empire" kończy emisję po 5tym sezonie - uważam, że jest to bardzo dobra decyzja.


Źródło: FB Grupy Hatak
 
Panowie Kinomaniak mnie zawiódł, a jestem dopiero w połowie 4 sezonu SoA. Pomóżcie proszę i powiedzcie skąd mogę sobie ściągnąć reszte odcinków z napisami.
 
Kinoman . tv sprawdź. Jedyny minus, że średnia jakość filmów i lektor. Ale strona na wzór kinomaniaka. jak chcesz sciagac, to na darkwarez masz linki.
 
SPOILER SOA !











Tez postac Juice'a zaczela mnie wkurwiac, a akcja na koniec 6. sezonu juz totalnie odepchnela mnie od tej postaci. Mam nadzieje, ze w nastepny sezonie Jackson wymierzy sprawiedliwosc Gemmie za to co zrobila... suka.
 
Black Mirror, fajny pomysł, drugi sezon inny niż 1, ale fajnie się oglądało :)



Co do Chłopaków z baraków to dzięki za info, że ma być 8 sezon i film jak rozumiem. Już myślałem, że ten pomysł padł. Widzę tylko Rick'a w jakich 10-planowych rolach przez parę sekund w filmie ;) Reno 911 też polecam, podobnie się potrafiłem brechtać, choć tematyka odmienna...







W Walking Dead już niewiele wydaje się, że można wymyślić, a lata jednak mijają. Podejrzewam, że szło by się przyzwyczaić w pewnym stopniu do obecności umarłych wokół ;) No, ale do końca będę śledził. W lutym bodajże dalsza część sezonu.



Zakazane Imperium wciąga. Sporo się dzieje w serialu, zaskakujących wydarzeń co nie miara, ale przerwy między sezonami jakieśtakie za długie mi się wydają.



Ciekawe czy ktoś zna Magic City, 8 bodajże odcinków czy 10. Obejrzalem 1 sezon, myślałem, że drugiego już nie uświadczę, a tu ostatnio widzę, że jest ;)
 
Magic City zajebiste, troszkę finał 2 sezonu juz na siłe kończony, bo nie dostali przedłużenia z tego co pamiętam, i chceli żeby nie było niedomówień, ale serialik zajebisty, klimacik Miami lat 80 poezja! Niezły podobno jest teraz Mob City słuszałem takie opinie, ale jescze nie oglądałem.
 
Jest i jest bardzo fajny tak jak 1 sezon :) Dla mnie wszystkie seriale kręcace się tematycznie wokół gangsterki są interesujące hehe
 
To dzięki za rekomendacje. Osobiście też w wolnej chwili chce sobie od początku przypomnieć Sopranos ;) O mafii włoskiego pochodzenia to mógłbym rzec, że widziałem wszystko, ale znowu mnie ktoś zagnie pewnie jak przy tematyce zombie ;) Na pewno wiele, choć nie było tego tyle co zombie ;)



Co do seriali o zombie ktoś pisał, że nie zna innego niż TWD to Dead Set jest godny polecenia, ktoś już kiedyś wspominał na pewno ;)
 
Ja też powoli się przymierzam do rerun Sopranos. Jak nie widziałeś to może spodoba ci się ten serial Crime Story - stary ale dalej daje rade



7466185.6.jpg




Serial telewizyjny pokazujący walkę chicagowskiej policji z tamtejszą mafią. Głównymi bohaterami są porucznik Michael 'Mike' Torello oraz Ray Luca - bezwzględny gangster, który swoją wysoką pozycję w świecie przestępczości zdobył właśnie dzięki tej cesze (jego drogę na szczyt obserwujemy przez cały czas trwania serialu). Luca wyrządził mieszkańcom Chicago wiele złego, nie ominęło to również porucznika Torello, któremu min. zabił przyjaciela...
 
Bracia Gecko



57592.9.jpg




Santanico Pandemonium



liam-hemsworth-dating-new-girlfriend-eiza-gonzalez-after-miley-cyrus-split-10a.jpg




Więcej tutaj



http://geekyenerdy.wordpress.com/2014/01/10/robert-rodriguez-explains-this-exclusive-from-dusk-till-dawn-the-series-photo/







Powórt Harmona i Community to jest mistrzostwo - ten serial jest przezajebisty.
 
Sciągam na razie pierwszy, ale napisów nie mam, a englisz u mnie nie taki jak bym chciał.
 
Back
Top