Seriale

W 4 sezonie The Walking Dead zostały mi jeszcze dwa odcinki. Po zajebistym trzecim sezonie, akcja w 4 jest nudnawa i przypomina przetrwanie na farmie. Jakoś mnie nie rajcuje. A może to musi tak by, że co drugi sezon jest dobry? ;)
 
Yvonne Strahovski w "24" + data premiery!







Aktorka dołączyła do obsady "24: Live Another Day". Wcieli się w postać młodej agentki CIA, pracującej w Londynie. Jack Bauer powraca już 6 maja z podwójnym odcinkiem!
 
Dzięki Grzechu, tylko mi pobiera z prędkością 30kb/s, więc sukcesu temu procesowi nie wróżę :-) Zaleta kinomaniaka była taka, że wychodzi nowy odcinek i z miejsca oglądasz, na nic nie czekasz, akurat masz wolną godzinkę i odpalasz film. A pobieranie zajmuje drugie tyle przy zajebistej prędkości ściągania.



@ian



Zacząłem od serialu. Mój kuzyn po obejrzeniu kilku odcinków przeczytal książki, potem wziął się za serial i też ma odczucia,że produkcja TV jest lepsza :-)







P.S. W porę spierdoliłem przed spoilerami Morta i tak wiem za dużo, po komentarzach dziadów z różnych portali... A pierwszego zdania można się domyślić, jeżeli ktokolwiek oglądał/czytał Grę o Tron.
 
Dzięki Grzechu, tylko mi pobiera z prędkością 30kb/s, więc sukcesu temu procesowi nie wróżę


Dziwne, mi od tych kilku konkretnych osób zawsze max leci. ettv, eztv, yify
 
Hubi widocznie to jakaś rodzinna przypadłość, jesteście razem z kuzynem w mniejszości która wynosi jedną prierdylinową procenta :]



Za 30 minut True Detective w HBO.
 
Ja tymczasem wkręciłem się w Chicago Fire (dzięki Jedynce, która w ubiegłym tygodniu nadała premierowy odcinek). Rozmarzyłem się o trójkącie z Monicą Raymund i Lauren German ;> Jeżeli idzie o typy urody to świetnie uzupełniający się duet.



BTW, @Grzechu, zaległe podziękowania. Już prawie w całości nadrobiłem braki, które miałem na zapodanej przez Ciebie liście.
 
True Detective - jak tu nie wierzyć w miłość od pierwszego wejrzenia. Chyba znalazłem serial, który zastąpi mi moje koffane BB, chociaż na krótki czas, ale wypełni pustkę w sercu :-) Ten serial aż ocieka zajebistością, klimatycznie genialny, choć mam nadzieję, że będzie jeszcze "ciężej i duszniej". Niby oklepany temat, ale to HBO i z utartych schematów oraz klisz potrafią zrobić arcydzieło, a wiadomo, że inspiracje czerpie się od najlepszych.
Gra McConaughey i Harrelson to największa możliwa pólka. McConaughey jest wręcz hipnotyczny, ale po Dallas Buyers Club to chyba stanie się u niego normą. Już po pierwszym odcinku mogę śmiało powiedzieć, że jest to obecnie najlepsza produkcja emitowana w TV.
Będzie deszcz nagród za rok, jeśli nic nie schrzanią po drodze, a nie ma powodu myśleć, że mogą schrzanić, wygląda na to, że scenariusz jest bardzo przemyślany.

No i cały dzień chodzi za mną czołówka - coś PIĘKNEGO !!! Luizjana - chcę tam mieszkać :-)





"Ja nie sypiam, ja tylko śnię" - walnę chyba sobie to w podpis :]
 
Dobrze, że tylko 8 odcinków, mniej czasu na spapranie. Póki co zapowiada się mocno obiecująco i już pojawia się kilka mocnych motywów w stylu śledztwa w 1995, śledztwa teraz czy drogi filozofa do stanu w jakim jest teraz.
 
Również polecam True Detective, świetny klimat i aktorzy na dorym poziomie. Macie już kandydata na mordercę? :-)



Ja obstawiam, że już został przedstawiony widzowi w pierwszym odcinku.
 
True Detective przekozak się zapowiada po 1 odcinku. A taka ciekawostka: oglądam serial Almost Human i proszę kto pojawi się w następnym odcinku:
 
@Hasz







SPOILERY



Albo pan ułożony detektyw albo któryś z kapłanów, bo mają się jeszcze jacyś poza Murzynem pojawić.







KONIEC
 
Ostatni odcinke TWD i w piatek wyjeżdżam.



Jaki serial teraz zacząć i ściągnąć na wyjazd? Myślałem i Skazanym na śmierć. Czytałem, że dla Was True Detectiv było spoko. Jakieś propozycje? Z góry dzięki.
 
czy tylko ja widzę w Detektywach podobieństwa do Hannibala z Mikkelsen'em i Dancy'm?



Makabryczne, powtarzające się zbrodnie



Koleś o niespotykanej zdolności analizy miejsca zbrodni



A nawet motyw poroży
 
Podobieństwo widzę tylko tematyczne, wszystko wygląda o klasę lepiej niż w średnim starcie Hannibala, który szczęśliwie się od połowy bardzo fajnie rozkręcił, mimo głupawego schematu sprawy na odcinek.
 



Powstaje pierwszy polski internetowy serial postapokaliptyczny • Horda".



Projekt produkowany jest przez Lake Love Productions. Będzie to pierwszy gatunkowy, w pełni profesjonalny serial internetowy w Polsce. Akcja dzieje się w niedalekiej przyszłości post-apokaliptycznej, w której ludzkość jest praktycznie na wymarciu. Sezon pierwszy będzie liczył osiem odcinków, które ukazywać i łączyć będą ze sobą historie wielu bohaterów. Każdy odcinek trwać będzie około 15 minut.



W obsadzie znaleźli się między innymi: Gabriela Całun ("Sztos 2", "Barwy Szczęścia"), Robert Wrzosek ("Dzień Kobiet", "Tajemnica Twierdzy Szyfrów", "Imperator"), Elżbieta Jędrzejewska ("Samo życie", "Psy") oraz Anna Jażdzyk ("Hotel 52", "Reguły Gry", "Ojciec Mateusz").


stopklatka.pl
 
Wiem, że to "Seriale", ale skoro taki tytuł to nie może mi się nie skojarzyć z fajnym filmem i kultowymi już scenami walk z Zombie ;-)



http://www.filmweb.pl/film/Horda-2009-483659



Polska produkcja fajnie się zapowiada, no ale trailer można ładnie sklecić, a zrobić serial to co innego. Czekam, choć szkoda, że dopiero na jesień ;)
 
Za mną dwa odcinki serialu Skazany na śmierć i cały pierwszy sezon na dysku. Zapowiada się dobrze, ale przez filmweb wiem czy w pierwszym sezonie ucieknie czy nie...
 
Midern, ten serial początkowo wciąga jak rzadko który. Fakt, że ludzie marudzili, że później było na siłę przedłużane, ale ogólnie dobrze wspominam całość. W sumie po paru odcinkach Ucieczek z więzienia na NatGeo chętnie bym to obejrzał znowu, ale nie da się wszystkiego na raz ;-)



Słyszał ktoś o Revolution? Wyłączona energia na świecie (W sumie to akcja w Stanach) Drugi sezon obecnie leci. W kit to co się dzieje, pomysł był fajny, oglądam z przyzwyczajenia i dla zobaczenia co będzie dalej, a że sporo się dzieje to są szanse, że w dobrym kierunku ;)
 
Ja oglądam Revolution, na początku nie byłem przekonany, ale potem mnie nieźle wciągnął ten serial :)
 
Ja właśnie o Skazanym na śmierc czytałem na Filmwebie, ze po pierwszym, nudnym sezonie potem sie już rozkreca. Ale nie wiem, czy się tym sugoerowac - obejrzę to zobaczę :)



No i tak sie zastanawiam, czy stare seriale, np. wlasnie Skazany na smierc, czy jakies inne, miałyby wieksza popularnoś, gdyby były emitowane teraz, a nie te kilka lat temu. Czy taki Skazany
emitowany teraz, mógłby sie równac ogladalnoscia z BB, GOT itp?
 
ze po pierwszym, nudnym sezonie potem sie już rozkreca.


Bzdura! Nie czytaj tego, pierwszy sezon jest najlepszy. Kolejne są równie dobre. Ogólne serial miażdźy od początku do końca



Aż dziw bierze, ze zabrałeś sie dopiero teraz za niego, dla mnie mega produkcja
 
Prison Break akurat to zajebisty serial, a dokładnie to 2 pierwsze sezony bo na tyle był chyba napisany a potem kiedy przeciągali na siłe i pozostałe sezony to niezła zwała niestety :) W swoich latach PB bił wszystkie rekordy, oglądaj w ciemno.
 
Pamiętam jak kilka lat temu ten seiral leciał chyba na TVN, czy ogólnie w telewizji, ale wtedy miałem jeszcze okres, jak nie ogladałem seriali :D Z czasem naszła mnie chęc, zaczynam i koncze nowe seriale, w kolejce po Skazanym będę miał chyba jeszcze True Detective i pewnie jakies inne, ktore bedziecie polecac. A w miedzyczasie nadrabianie seriali ktore caly czas wychodza.



E: Załóżmy,że po drugim seoznie było już robione na siłę. Nie zmienia to faktu, ze i tak obejrze serie do konca. Ale waszym zdaniem poziom jest niski, czy po prostu jest slabiej, ale caly czas na poziomie?
 
Wreszcie obejrzałem True Detective i całkowicie podpisuję się pod recenzją Gambita. Jest genialny i absolutnie miażdzy klimatem oraz grą aktorską duetu McC i Harrelson. Klimatem podobny do moich ukochanych książkowych serii baardzo mrocznych kryminałów J. Connolly'ego o Charliem Parkerze oraz Maxime Chattam ("Trylogia Zła"). Nie mogę się doczekać kolejnych odcinków. Polecam oglądać koniecznie w oryginale (bez lektora!, nawet nie wiem czy jest taka wersja, ale chyba jest na polskim HBO, więc pewnie z lektorem też), bo akcent i sposób wymowy aktorów są genialne.



Tak - to prawdopodobnie będzie najlepszy serial ever.
 
Midern, ty kazdy serial bedziesz analizowal przez 10 stron? Przeciez, ty ledwie go zaczales ogladac.



Jednemu podobaly sie dwa sezony, drugiemu piec... Ogladasz, jest chujowe, nudzi cie, to wylaczasz - proste.
 
Back
Top