Seriale

był już, ale przeniósł się do ligi seksoholika :D do tego Catalina z"my name is Earl" występuje:-)
 
Deadwood, widzę że zakończona produkcja, nie za długi. Jakieś inne zalety tego serialu żeby zacząć oglądać ?
 
Fragment drugiego odcinka drugiego sezonu Deadwood. Dziwka smaruje prostate Ala mascią:
{50230}{50328}Wyjmij go. Bierz swój jebany kciuk.
{50422}{50513}Dlaczegóż to,|kiedy ruszyłem się do przodu,|by się od ciebie oddalić,
{50517}{50609}ty mnie zaczęłaś ścigać?|Kiedy się zatrzymałem, ty nacisnęłaś
{50613}{50681}i wprowadziłaś swój kciuk w moje jelita?
{50685}{50753}- Przepraszam.
{50757}{50825}- To rzeka krwi, czy co|tam kurwa stamtad leci?
{50829}{50886}- Nic.
{50901}{50985}- Zamknij klapkę na dupę.
{50997}{51065}Cały obszar mojego pierdolonego odbytu
{51069}{51137}pulsuje kurwa z bólu.
{51141}{51209}Nie mam pojęcia, co|próbuje tamtędy wyleźć.
{51213}{51310}- Mam ci possać fiuta?|- Poproszę.
 
Ogląda ktoś South Park? Wiem, że poziom mocno spadł od kilku lat, ale obecny sezon jest całkiem niezły, a zwłaszcza dwa ostatnie odcinki parodiujące "Grę o tron".
 
Napiprojekt nie odnajduje jeszcze napisów, więc chyba nie ma narazie. Ja korzystam z torrentów. Te odcinki to s17e07 i S17e08. Następny odcniek zapewne także będzie nawiązywał do GOT.
 
Po obejrzeniu S06E11 "wiadomo jakiego serialu"...



:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
W końcu Robocop reżyserował ;)



Nie zmienia to faktu, że ostatni sezon BB i tak w ciul i jeszcze więcej lepszy.
 
"Luthera" drugi sezon faktycznie słabszy, ale i tak fajny. Choś w sumie motyw z RPG...:-)



Liczę, że trzeci sezon będzie jednak bliższy jakościowo pierwszemu oraz będzie więcej Martin Schenka, jego przesłuchania zarówno w końcówce pierwszego, jak i w drugim sezonie świetnie wypadły.
 
obejrzalem drugi raz caly Breaking Bad, kurwa jakim ten serial jest mistrzem to brak pytan, kto nie ogladal ten koniecznie!!! czasem przymuli moze scena, ale wtedy wystarczy 5sek do przodu w bescie i dzida dalej, po prostu brak slow, final kosmiczny.
 
Ja odpadłem po 3 odcinkach.
Kurwa, Hang, przy takim podejściu to ja nie zobaczyłbym The Wire :-)

Tak jak napisał baju ten serial to kosmos - to jeden z najodważniejszych seriali TV w dziejach, stężenie epy w całej serii, a zwłaszcza w finalnym odcinku sięgnęło zenitu. Wspaniałe, prawdziwe do bólu postacie, niesamowity aktorsko i fabularnie - KOSMOS
Daj BB jeszcze jedną szansę to jestem prawie pewien, że w Twoim prywatnym top 3 seriali wszechczasów zajdą przetasowania xD
 
Ale co tu się dziwić Hangowi?



Serial powinien być zajebisty od początku do końca (z ewentualnie słabszymi momentami), a z BB... no cóż, i tak każdy zaraz napiszę, że jestem głupi i nie znam się ;)
 
Ja mam zamiar obejrzeć BB (oglądałem jak na razie dwa odcinki), ale teraz pierszeństwo ma SoA :D Jak na razie 4 sezon, 2/3 odcinek i na razie nie wiem co myśleć o tym sezonie.
 
Właśnie skończyłem ósmy sezon Dextera.Tyle lat spędzonych z tym serialem, gdzie oglądanie Dextera stało się dla mnie takim małym rytuałem, nieważne jak chujowe były kolejne sezony. Pierwszy potrafiłem zmucić w nieco ponad dzień, teraz stał się parodią samego siebie, tu nawet końcówka LOSTów to było przy tym arcydzieło. Dość wspomnieć, że jak zwykle zostawiłem sobie cały sezon, by wchłonąć na raz, a w tym przypadku zwyczajnie nie dałem rady. Męczyłem się przez tydzień, robiąc w każdym odcinku kilkukrotnie przerwy. Nie było idiotyczniejszego sezonu. Tu właściwie wszystko jest przypadkowe i absurdalne.
Po finale Dextera jestem już pewien, że "Geneza Planety Małp" była filmem proroczym. Skoro szympansy piszą scenariusze, to mogą też spróbować przejąć władzę nad światem :)
 
Dobra, oficjalnie uznaję, że skończyłem 5 sezon SoA, od jutra lecę z 6 i będę na tym samym "poziomie" co Wy :)



SPOILERY Z sezonu jestem zadowolony, po dwóch mniej spektakularnych sezonach, które mi nie podeszły, piąty sezon był już oczko wyzej. Na początku (2-3 pierwsze odcinki) nie miałem żadnych opinii, potem sie już zmieniało na pozytyw. Z jednej strony, spora cześć sezonu była oparta na naprawianiu błędów które zrobili Clay i Gemma, z drugiej jednak, sezon wniósł do siebie coś świeżego. Clay i Gemma mnie trochę denerwowali w tym sezonie. Clay okazał się strasznym draniem, na poczatku sądziłem, ze to Nero stoi za włamaniami, bo pojawił się z nikąd. To co odjebała Gem na końcu było strasznie egoistyczne - nie było powiedziane wprost, ale to ona pewnie "wsadziła" Tarę. Apropo lekarki - zaczęła mnie irytować. Ogólnie, od czasu odsiadki w Stockton zmieniła się, na troche gorzej. Kurde, nie wiem co się dzieje z Juicem. Bardzo go lubię, ale chłopak miał problemy z określeniem się po któej stronie stoi, ciężko mu było zachowywać sekrety, kłamał dużo razy. Już myślałem, że w jednym sezonie stracę dwóch moich ulubieńców w serialu. Szczęście w nieszczęściu, że był ty tylko (aż) Ope. Stracił żonę, pokłócił się z drugą, stracił ojca i stracił włąsne życie... Końcówka nie była tak mistrzowska jak w 3, nic nadzwyczajnego (tak mocnego) się nie stało.



Od jutra biorę się za nowy sezon, wtedy nadrobienie innych seriali. Jestem ciekawy, jak się wszystko rozwiąże. Kto nowym VC? Jak dalej Juice? Co z Clayem (bo wiem, że jak go nie zabili, to coś wykombinuje)? Co zrobi Nero (zdaje mi sie, ze cos kręci)? CO będzie z Tarą i dzieciakami? No i, jak Jacks zareaguje na to, co zrobiła Gem? To już zostawiam na kilka(nascie) najbliższych dni :)
 
Też uważam, że przerywanie Breaking Bad po trzech odcinakch to duży błąd. Jedyny chyba serial, w którym poziom wraz z kolejnymi sezonami rośnie zamiast spadać.



Ostatnio zabrałem się za The Walking Dead. Z Waszych opsiów wynika, że potem będzie trzeba się jeszcze zabrać za Sons of Anarchy.
 
Back
Top