Seriale

na brzydkie, przygnebiajace, jesienne wieczory, dla poprawy humoru i wakacyjnych wspomnien, polecam serial "Pamiętniki z wakacji"
 
Obejrzałem dwa pilotażowe odcinki dwóch seriali o które się pytałem i które polecaliście. To moje opinie:







Sons Of Anarchy - przyjemny serial się zapowiada. Dużo akcji, motocykle, broń, narkotyki. Mamuśka z "Świat wg. Bandych" dobrze się trzyma :) Beka z Koreańskiego Elvisa. Wytłumaczcie mi tylko coś. (Nie znam imion, mogę mylić i robić literówki). Jak to się stało, że matka tego Jax'a (mama od bundych), spiknęła się z jego ojcem, zrobiła Jacksona, ojciec zmarł i spiknęła się z jego bratem (bodajże Clay'em - przywódcą SOARD)? Czy jakoś mylę fakty i osoby? Czy może już wcześniej ze sobą romansowali? Trochę to dziwne jest.







Breaking Bad - bardzo fajny odcinek i też myślę, że kolejne odcinki będą ciekawe. Chyba się zepnę i obejrzę wszystkie aktualne odcinki, bo fajnie to wygląda. Głównego aktora znam z serialu "zwariowany świat Malcolma" co było dobrą komedią i lubię go jako aktora. Zachęciliście mnie. Ciekawe czy któryś z tych seriali przebije jak dla mnie top1- SPN :D
 
Nie wiem czy przegapiłem przypadkiem czy po prostu nie było żadnego info ale chciałbym was zapytać czy oglądaliście może vikings? Jeśli tak to czy warto?
 
Clay i ojciec Jaxona (plus 6 innych) byli zalożycielami całego SoA. Po śmierci pierwszego męża pocieszenie znalazła w ramionach Claya. To tyle by nie spoilerować.
 
Obejrzałem drugie odcinki pierwszego sezonu Synów Anarchii i Breaking Bad i szczerze mówiąc, oba przypadły mi do gustu. Nie wiem tylko, który bardziej.



Zastanawiam się też, który z seriali - SoA i BB - obejrzeć najpierw, od początku do końca, a potem który ma być drugi. Chyba bardziej mi podeszli Synowie Anarchii więc to ich skończę i zabiorę się za Breaking Bad. Dobrze myślę? :D



Pytanie odnośnie SoA. Tatuaże motocyklistów są robione w duzej mierze na potrzeby serialu? Tatuaż na plecach Jaxa to wiem, że fake. Ale np. tatuaż na piersi Gemmy (która jak już mówiłem, na prawie 60 lat trzyma się zajebiście) i kilku innych osób to też fejki, czy prawdziwe dziary?



Ciekawostka odnośnie serialowej Gemmy - w wieku 53 lat urodziła dziecko :O
 
http://wiki.answers.com/Q/Is_katey_sagal's_tattoo_real



Tatuaż Gemmy to fake. Nie wiem jak z innymi, ale pewnie większość to fake.
 
Jest tak jak pisze Halny, praktycznie wszystkie tatuaże nie są prawdziwe, np. aktor grający Opiego ma chyba sześć "własnych" tatuaży, które jednak dzięki charakteryzacji zostały zakryte i zastąpione innymi. Choć akurat w tym przypadku to sam aktor zaprojektował nowe "dziary".
Pewnie podobnie jest z Happym, który jest prawdziwym członkiem Hells Angel.
 
zaden aktor raczej na plecach 'oryginalnie' nie ma wydziabanego herbu SoA... :)
 
Skończyłem oglądać wszystkie dotychczasowe odcinki The Walking Dead. Wiem, że sezon 4. trwa i za tydzień kolejny odcinek, ale czuję pustkę jakby serial skończył się na dobre.



Dajcie coś ciekawego.
 
@up: z tych klimatów polecam też serial "Damages" ("Układy") - jest chyba mało znany a ma naprawdę wysoki poziom.
 
Walking Dead przestał mnie chyba jarać, podobnie jak kolegę wyżej... Brak jakiegos wyraźnego celu, do którego zmierza fabuła mnie zraża.
 
Ja tam ostatnio ogladam z dziewczyna ''Czas Honoru od 1 serii''.



Na razie 14 odcinkow za nami ;)
 
Co do 4 sezonu The Walking Dead to jak na razie to najsłabszy sezon, może fabuła się jeszcze rozkręci. Taką mam przynajmniej nadzieje.
 
Nie wiem czy czytaliście to co niedawno napisałem, ale TWD zostało ponoć przedłużone już na 5 sezon ;)
 
najnowszy odcinek twd to jeden z lepszych w historii serialu ale spoko, 4 sezon słaby ; p
 
@stoner uzasadnij jak możesz swoją wypowiedź bo ja oglądając ten odcinek nie widziałem w nim nic specjalnego. Dla mnie był nawet troche nudny ; /
 
Może post pod postem, ale musze napisać to po raz kolejny:



Sons of Anarchy jest jak na razie genialny! Jestem w połowie 1 sezonu (zacząłem niedawno) i zapowiada się na prawdę zajebiście :D Czasem jest też beka z niektórych wymian zdań ("moja szparka wyschła w wieku 45 lat") :-)



Grzesiek, dzięki, bo to chyba m.in ty mi go poleciłeś! :-)
 
e e, nie tylko on :]



SOA trzyma poziom cały czas, to moze byc najlepszy sezon w historii, choc juz tak dlugo to ogladam, ze jak wspominam pierwszy to az mam sentyment :D



btw: najwieksze sentymenty mam do pierwszego sezonu Breaking Bad i Prison Break :)



co do TWD to faktycznie ten sezon narazie troszke słabo
 
Prawda - Sons of Anarchy to jedyny serial póki co (no obejrzałem ich może tylko z 10, więc mam słaby przebieg ;) ), który podoba mi się od początku do końca bez żadnych wymówek.


Ostatnio zacząłem oglądać "House of Cards". Bardzo dobry serial, w którym niesamowicie mi się podoba Kate Mara (jest w serialu dziennikarką) i jej relacja z politykiem granym przez Kevina Spacey.
 
Są słabsze momenty w SoA jak tam dojdziesz to będziesz wiedział o czym mówię;) Ale jak dotrwasz do 3 sezonu to końcówka pozamiata tobą podłogę:)
 
e e, nie tylko on :]




Napisałem dlatego "m.in", ale podziękuję Tobie również. Dzięi Yagiel! :-)




+1 + 2 pierwsze sezony Dextera ;)


Dodaję czwarty sezon z potrójnym!







@Andrzej, słabsze momenty - masz na myśli poszczególne odcinki, serię odcników czy część danego odcinka? :D
 
Back
Top