Seriale

O czym jest SoA?



Na pierwszy rzut oka o klubie motocyklowym,dziwkach,narkotykach,morderstwach,lecz wszystko to jest tylko podkładką pod opowieść o , wielkim braterstwie, zdradzie, poświęceniu, szukaniu "dobrej drogi", a wszystko to polane kapitalnym soundtrackiem. Na plus serialu przemawiają też dobre i czeste zwroty akcji, a w obecnym sezonie(aktualniue 8 odcinków) mocnych sytuacji jest więcej niż przez 2 sezony Breaking Bad :D Mój ulubiony serial. Przez chwile sie nie nudzi i szczrze mowiac, niech sie nigdy nie konczy :) Nie wiem jaki bedzie mój świat bez "żniwiarza"
 
Dokładnie Yagiel. A zakończenie 3 sezonu po prostu wypierdala z laczków. Spiski, pakty, kłamstwa i gdy wydaje się, że większego gnoju być nie może wyskakuje jakiś "wesoły" przeciwnik naszego klubu przy którym poprzednie problemy były niczym pryszcz na dupie 19latki przed jej pierwszym razem.
 
Pytałem się o zdanie, i nie uważam, że któreś opinie czy porównania są idiotyczne ;) Zgadza się, jak na razie, SPN to mój serial TOP1. Planuję sprawdzić w najbliższym czasie SoA (dobre opinie i zachęta od Yagiela), TWD i BB (Przed chwilą wujas mi mówił, że kozacki serial) :D Także, dzięki.
 
midern, obejrzyj sobie Twin Peaks ;)


nie dałem rady ukończyć tego serialu... może za małolata by mnie wkręcił, teraz zwyczajnie mnie zanudzał strasznie. Może kiedyś dokończe. Została mi chyba połowa II sezonu
 
Ostatnio chorowałem i nie miałem co zbytnio robić na zwolnieniu więc obejrzałem wszystkie sezony Gry o Tron, Hannibala i Arrow. Gra o Tron zdecydowanie najlepsza. Jedyne co można jej zarzucić to, że bitwy są albo nie pokazywane albo słabo zrobione. Ale ogólnie fajnie zrobione i jak ktoś nie czytał książek to fabuła potrafi zaskakiwać. Hannibal jest bardziej przewidywalny ale ma swój klimat i jest bardzo dobrze zrobiony. Arrow to bajeczka ale fajna dla zabicia czasu. Zabieram się za Vikingów ale pierwszy odcinek nie przypadł mi do gustu. Może następne będą lepsze.
 
Polskie seriale skończyły się na "Pitbullu". Najleszy serial a pierwszy sezon ocieka taką zajebistością, ma taki klimat, że to jest nie do opisania.
 
ktoś wspomniał chyba heroes :) z podobnych klimatów jescze tajmenice smallville lubiłem do pewnego momentu



a tak to łazienka jest zamknięta :D
 
Pewnie, że widziałem. Genialny jest. Tam samo Glinę lubię. Przecież nigdzie nie napisałem, że Pitbull jest zły :)
 
Zabieram się za Vikingów ale pierwszy odcinek nie przypadł mi do gustu. Może następne będą lepsze.


Nic się nie bój tylko oglądaj dalej :) Wg mnie po Rzymie najlepszy serial historyczny. Genialne krajobrazy i surowy skandynawski klimat, aż chciałoby się tam żyć :)
 
Glina też. Lorenc z soundtrackiem odwalił tam kawał dobrej roboty. Podczas oglądania i słuchania aż chce się wyciągnąć pół litra i napić się z Gajewskim. Klimat to jest to co lubię najbardziej w serialach/filmach.
 
Tu się mylisz:) Nie znam. Ale dlatego, że generalnie mało seriali oglądam/oglądałem. Na palcach dwóch rąk można by policzyć. Aktualnie lecę z 3 plus od wiosny Gra o Tron. A BB nie oglądałem ani jednego odcinka eic tym bardziej "Na granicy cienia" mi nic nie mówi.
 
Pitbulla oglądałem chyba rok temu z kumplami na wakacjach, jakoś o 24 w TV leciał (powtórki oczywiście). Ale nie mam pewności, czy to właśnie on :D
 
To ja z kolei polecam to



http://www.filmweb.pl/serial/Lucky+Louie-2006-310771



Ukazał się tylko jeden sezon. Niestety.
 
Grzechu, tego nie widziałem. W ogóle brytyjczycy robią zajebiste seriale. Luther i Sherlock osiągneły niebywały sukces, ale dla mnie numer jeden ostatnich lat to Black Mirror, a przecież są jeszcze lecąc z mojej listy na FW The Take, Broadchurch, State of Play, Extras, Office, Peep Show, Little Britain, Skins, Misfits, Mad Dogs, The Runaway, Shameless ...



Andrzej, ale są za to trzy sezone (czwarty w drodze) jeszcze lepszego Louie .
 
Luther i Sherlock, Black Mirror, Misfits - te oglądałem i uwielbiam. Szczególnie ten ostatni. I już są dwa odcinki 5 sezonu :)
 
Wczoraj Bates Motel skończyłem i mogę polecić z czystym sercem, b. fajny serialik no i bd 2 sezon :)
 
gdzie można znaleźć wszystkie odcinki Mordercy z Whitechapel? i w ogóle wart obejrzenia jest ten serial?
 
Back
Top