Seriale

Baju- jak dla mnie zakjebista komedia z przymrozeniem oka na holywood a dialogi dramy i turyla to czysta poezja! Sorry ze nie po Polsku a le telefon szwanluje i sie pierdoli
 
Większość serialów na CC jest na brecht, po to są, ale tych wybitnych już mniej :)



Zakazanego Imperium dotąd dokładnie 6 odcinków. W niedzielny wieczór kolejny w Stanach. Ja teraz luknę Revolution 4 odcinek 2 sezonu ;) Jak ktoś nie zna to akcja ogólnie się dzieje w świecie(Stany) z wyłączoną energią.
 
Nosz kurwa, nigdy nie sugeruje się opiniami innych, no ale Hopkinsa to jednak szanuje:)

Dear Mister Cranston.



I wanted to write you this email • so I am contacting you through Jeremy Barber • I take it we are both represented by UTA . Great agency.



I • ve just finished a marathon of watching • BREAKING BAD • • from episode one of the First Season • to the last eight episodes of the Sixth Season. (I downloaded the last season on AMAZON) A total of two weeks (addictive) viewing.



I have never watched anything like it. Brilliant!



Your performance as Walter White was the best acting I have seen • ever.



I know there is so much smoke blowing and sickening bullshit in this business, and I • ve sort of lost belief in anything really.



But this work of yours is spectacular • absolutely stunning. What is extraordinary, is the sheer power of everyone in the entire production. What was it? Five or six years in the making? How the producers (yourself being one of them), the writers, directors, cinematographers • . every department • casting etc. managed to keep the discipline and control from beginning to the end is (that over used word) awesome.



From what started as a black comedy, descended into a labyrinth of blood, destruction and hell. It was like a great Jacobean, Shakespearian or Greek Tragedy.



If you ever get a chance to • would you pass on my admiration to everyone • Anna Gunn, Dean Norris, Aaron Paul, Betsy Brandt, R.J. Mitte, Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Steven Michael Quezada • everyone • everyone gave master classes of performance • The list is endless.




Thank you. That kind of work/artistry is rare, and when, once in a while, it occurs, as in this epic work, it restores confidence.




You and all the cast are the best actors I • ve ever seen.




That may sound like a good lung full of smoke blowing. But it is not. It • s almost midnight out here in Malibu, and I felt compelled to write this email.




Congratulations and my deepest respect. You are truly a great, great actor.




Best regards




Tony Hopkins.






Wątpię żebym dał rade, ale chyba spróbuje się zmusić do obejrzenia. Powiedzcie mi tylko jedno, ten serial to bardziej jakiś dramat rodzinny, czy bardziej gangsterka - narkotyki, dziwki itp.?
 
gangsterka, narkotyki, ale pelno psychologicznych sytuacji, przynajmniej dla mnie, wiele do rozkminy, sceny sa czesto ciezkie, no i pelno 'whaaaaaaaaaaat the fuck'. swietny serial, ten list Hopkinsa juz troche ma. :)



zakonczenie serialu jest na poziomie, skonczyli to tak dobrze jak tylko mogli. mam nadzieje, ze to nie jest zbytnio spoiler.
 
Szczerze mówiąc, od samego początku najnowszych sezonów "jak poznałem waszą matkę" i "teorii wielkiego podrywu", ten drugi serial podoba mi się bardziej. Więcej śmiesznych tekstów i scenek. A zawsze było tak, ze dla mnie HIMYM > TBBT. Nie wiem, czy moje gusta się zmieniły, czy serio tak jest :D
 
Napatrzyłem się na tą całą Maggie z TWD i postanowiłem dać temu serialowi kolejną szansę xD



Zaraz lukne pierwsze dwa odcinki czwartego sezonu na Foxie, ciekawe co z tego będzie ...
 
dla mnie tak jest chociaz zawsze faworyzowalem Sheldona i spolke to HIMYM przestalo byc dla mnie smieszne juz od jakiegos czasu, moze procz kilku akcji z Marshallem czy Barneyem. do tego Lily jest mega wkurwiajaca, denny humor w przypadku tej postaci.



Sheldona koksza, Rajesh jest kotem jak zawsze, Howard strzela betonami chociaz go tez nie darzylem sympatia na poczatku, a Penny ma fajne piersi - czego chciec wiecej?
 
@up taaa, a "Fat Killers" to świetny horror! ;)


Sons of Anarchy w formie, trzy odcinki z rzędu są mega, cały sezon nabiera rozpędu i może być tylko lepiej.
 
W końcu udało mi się obejrzeć do końca Breaking Bad. Chyba najlepszy serial jaki w życiu widziałem. :) Ostatnie 3 odcinki ostatniego sezonu po prostu miazga!
 
czy tylko mnie zaskoczylo, ze SoA beda krecic tylko jeszcze jeden sezon procz tego? :(
 
Nadrobiłem kolejny odcinek SPN i jak dla mnie jest nadal dobrze ;) Wiadomo, że nie ma już niczego co pobije apokalipsę, ale nie jest słąbo.
 
Genialny serial. Jeśli lubisz fantastyke i brytyjski humor, to pozycja obowiązkowa :)



p.s. tylko nie wiem czy za młody nie jesteś na ten serial :P
 
twd sie zbyt mainstreamowe jak na cohones stało, że tak mało tutaj o nowym sezonie?



Dzisiaj wyszedł nowy odcinek i coby nie mówić jest bardzo fajny. Fani, którzy czytali komiks (pierwowzór serialu jakby nie patrzeć) poznają kilka charakterystycznych motywów. Zresztą takowe zaczęły sie już od poprzedniego odcinka (przekazanie dzieci pod opieke)
 
Carolyn pozamiatała w tym odcinku. Podobnie jak Tara w SOA. Dzieje sie u Synów Anarchii w tym sezonie, oj dzieje.
 
p.s. tylko nie wiem czy za młody nie jesteś na ten serial :P


Panie, na to nie patrzmy :D



W najbliższym czasie mam zamiar ogarnąć TWD, BB, a dodatkowo obczaić włąśnie Wyklętych i Biblię. ZObaczymy co z tych planów wyjdzie xd Jeszcze do nadrobienia mam HIMYM, TBBT :-)
 
Co tam jakieś bzdurne TWD xD



To jest zajebisty serial



http://www.imdb.com/title/tt1733785/



BTW, ogląda ktoś Masters of Sex - bardzo pouczający serial :-)



MS-1.gif
 
Back
Top