Seriale

Homeland , S03E03


Spoiler


Brody zapuści nieco...brody i będzie wyglądał jak Walter White ;)
 
Grzechu tak :-) Najlepsze, że oglądałem to ze względu na tematykę, a tu patrzę ...Tito i w brecht. Jak z resztą w większości filmów z zombie, bo jednak zombie to śmieszne twory, tylko ostatnimi czasy robi się z nich mocne bestie często :) Pamiętam, że kiedyś sen miałem i biegały za mną, a ja się lekko dziwiłem jak one potrafią tak zapier**lać jak wszędzie są powolnymi trupami...No i wkrótce po tym wyszedł Świt żywych trupów, gdzie już były megaszybkie :D



Co sądzicie o Biblii? W sobotę na polsacie się zaczyna, ale sezon 10odcinkowy w Stanach zakończony. Pomijam tematykę, ale zapowiada się nieźle zrealizowany nawet. Jak usłyszałem o tym serialu to pomyślałem, że to jeden z niewielu, który wiemy jak się skończy i nawet joke komuś wczoraj zrobiłem. "Wiem jak się skończy serial Biblia!" "To nie mów!" "Jezus umrze"...Czarny humor, nie szydzę z religii, ale nbrutalny fakt zapewne podałem, było wesoło ;) Potem dodałem, że fajny będzie ten serial jak oglądający będzie wierzył, że głównemu bohaterowi się uda przeżyć ;)



PS: Ja ktoś nie widział filmu...
 
Grzechu tak :-) Najlepsze, że oglądałem to ze względu na tematykę, a tu patrzę ...Tito i w brecht.




Ja tak daleko nie dotrwałem, chociaż miałem w FullHD ;)




Co sądzicie o Biblii? W sobotę na polsacie się zaczyna, ale sezon


Pierwsze słyszę..
 
Gervais na FB, czyżby TRT jak u Gibsona?



rickygervaisripped.jpg




dli90o.gif
 
Gubernator to moja ulubiona postać z tego serialu
cool.gif


Chyba nie będę oryginalny, jak powiem, że wolę trójcę Ricka, Maryla i Gleena. :-) Generalnie trzeci sezon jest u mnie o tyle słabszy, że wątek walki o przetrwanie w starciu z zombie stał się wątkiem pobocznym, a na pierwszy plan wpadł zatarg z Gubernatorem. Dlatego też liczę, że w czwartym sezonie takiego 'błędu' producenci nie popełnili.
 
Jestem po pierwszym odcinku 4 sezonu Walking Dead, mam mieszane odczucia, chyba jeszcze za wcześnie by rozstrztgać czy to bedzie dobry sezon czy nie ale mnogość nowych bohaterów mi nie przypasowała.



Co do Walking Dead ogólnie, to pierwszy sezon zobaczyłem bo miał tylko 6 odcinków i było w sumie nieźle, tylko krótko, za to drugi dwa razy dłuższy to straszna padaka, nudą wiało na kilometr a te ich moralne rozterki i rozkminy trwające przez 80% czasu serialu wkurwiały mnie niesłychanie, sezon trzeci był nienajgorszy ale prawdę mówiąc to oglądam z przyzwyaczajenia, serial raczej przeciętny.



Polecam zobaczyć, świetny kanał :-)
 
Ja za to, jestem po drugim odcinku najnowszego odcinka Supernatural i powiem, że jest dosyć dobrze. Sezon moze potoczyć się w kilka stron, zobaczymy jak rozwiąrzą to producenci. Wiem przyjmniej, że gorzej niż sezon z Lewiatami (najgorszy moim zdaniem) być nie może i nie będzie. Nie sądzę, zeby pobił też dwa pierwsze sezony, czy ten z Apokalipsą (najlepsze). Mimo to, bardzo fajnie się ogląda. I Sam dostał "skrzydełek" :D SPOILER Zastanawiam się tylko, jak długo Kevin pociągnie przy Crowley'u, co król piekieł kombinuje i kiedy Sam ogarnie, że siedzi w nim anioł?



Musze wziąć też dupę w troki, i zacząć 1 sezon TWD, bo z tego co słyszę to fajne jest :)4
 
Również polecam kanał screen junkies. To jedyny kanał jaki regularnie śledzę na youtubie, a ich "szczere zwiastuny" są świetne.
 
Grzechu, Biblia na Polsacie w soboty o 20:05. Ja jestem po 4 odcinkach i zawiedziony nie jestem. Znam Biblię, ale ogólnie mi się podoba jak to złożyli. Klimat czasów Spartakusa zawsze bliski, zwłaszcza, że ten serial zakończony...



https://www.youtube.com/watch?v=1hThfoBzWxw



Też na History puszczali serial Vikings. Wciągnął mnie, czekam na 2 sezon :)
 
Serial ciekawy, dzięki.


Obejrzałem nowe TWD i dla mnie nie jest to nic nadzwyczajnego...
 
Ta "Biblia", to o czym jest? Jak wskazuje tytuł, do Boga i podbnych spraw, czy tytuł jest tylko podobny ale nawiązje do czegoś innego? :D
 
Bibilijne przypowieści masz w serialu pokazane, tylko że z rozmachem jak skurwysyny ;) Od Arki Noego po Ukrzyżowanie Jezusa.
 
Ale ukazane w jakiś inny sposób, tak? Jakby inne widzenie na to. Czy słowo w słowo jak jest w Bilbii?
 
Pewnie wielu z was widziało już to, ale odkryłem zajebisty serial! "The Big Bang Theory". Dawno się tak nie uśmiałem. W sumie to chyba jest to pierwszy serial komediowy od lat 90, który mnie zainteresował. Oglądam właśnie najlepsze momenty i kompilacje na YouTube i mega mi się podoba. Chyba zamówię kilka sezonów. Co sądzicie o serialu? ?
 
Oglądam wyrywkowo - na początku mnie drażnił, teraz zawsze mam beke z Sheldona :D no i w sumie jest jeszcze jeden powód dla którego go oglądam ;] if you know what i mean
 
Ja Big Bang zacząłem oglądać rok temu i szybko nadrobiłem zaległe sezony a teraz czekam na każdy kolejny odcinek :D zdecydowanie świetny serial komediowy, dobre też jest Modern Family ale już w zupełnie innym klimacie
 
Ja kiedyś trafiłem na Comedy Central na to i zacząłem oglądać, po czym wciągnąłem się tak, że nadrobiłem od początku, a teraz jestem wielkim fanem, czekając z niecierpliwością na każdy odcinek. Teraz 7 sezon już emitują, a nadal jest genialny.
 
TBBT bardzo fajny serial :) Od 3/4 sezonu, zmienia się trochę poziom "humoru", bo pojawiają się zwiazki, ale i tak jest się z czego śmiać. Sheldon w formie, jest Penny, są dobre teksty. Nadrabiaj wszystkie sezony :D
 
Meh, ja obejrzałem 1,5 sezonu i jest ok, ale wielkim fanem nie jestem. Jadą głównie na geekostwie Sheldona, trochę mam wrażenie jakby powtarzali ciągle jeden dowcip. Już wolę z sitcomów właśnie Modern Family, albo ze starszych Just shoot me. No i moim zdaniem jeśli chodzi o humor to animowane seriale biją na głowę sitcomy.
 
modern family i tbbt najlepsze komediowie dla mnie w tym czasie.



friends ftw oczywiscie. ;)
 
Niestety ale choć jestem wielkim fanem zombie to TWD jakoś nigdy mi nie podeszło







i komentarz z YT

7 minutes and way better than all three seasons of the walking dead combined.


Tomek, nie wiem jaki rodzaj humoru lubisz, ale zobacz sobie



- Arrested development



- The Office



- It's Always Sunny in Philadelphia



komedie typu TBBT nie mają nawet startu ... wg mnie of course xD
 
Temat "teorii wielkiego podrywu" przewinął się w tym temacie parę razy. Sam ten serial polecałem. Tomasz niedokładnie śledzi cohones:(
 
czy ja wiem czy to komedia, wiele takich 'powazniejszych' watkow, ale Ari rozpierdol tam sieje naprawde, zapomnialem juz troche o nich. :(
 
Biblię już powoli kończę. Fajnie zrobione jeszcze raz napiszę. Trochę przeskoków, jadą szybko. Ogólnie ma to mieć powiązanie na pewno i na wzór tego co w księdze, ale fajna ekranizacja, wciąga :)



Nie wiem jak te 7 minut można określić lepszymi od sezonów TWD :-) Równie dobrze można obejrzeć kilka odcinków dwuminutowych TWD rozgrywających się przed 1 sezonem...Fajne, ale to tylko namiastka. W parę minut zrobić coś jest łatwiej niż coś co trwa godzinę tygodniowo i przez pare półroczy ;) Wszystkie seriale miewają ciężkie chwile, ale kręcone są dalej, bo oglądalność była i fanów pełno się zrobiło ;-)
 
Back
Top