Seriale

Możliwe, ja skończyłem oglądać po pierwszym sezonie.


No to żałuj Brajan.



@baju - 3 odcinek nowego sezonu dużo lepszy, ogólnie póki co nie można nic zarzucić s17
 
no to zaraz sie biore, ogolnie dawno nie ogladalem i jakos nie zakladalem, ze powroce po 16, ale ten 1 jakos mnie przekonuje... ;)
 
3. sezon Homeland się zaczął. Ogląda ktoś?:) Jak dla mnie dosyć słaby póki co, 3 baby pokazane z najbardziej irytującej strony - Carrie, Dana i jej matka. Zwiastun 3. odcinka jest interesujący, może coś się rozkręci.
 
@up

Oglądam, póki co - rozczarowanie, chociaż Danes w swojej roli jest bardzo przekonująca jako wariatka.

Sons of Anarchy - tak sobie właśnie myślę, że ten sezon jest o wszystkim i o niczym zarazem, ale zaczyna mi się to podobać :) No i ten koniec S06E05 ... jak ktoś wspomniał - KO.
 
Coraz ciężej jest mi się zabrać za to nowe TWD po tym, co oglądałem w dwóch ostatnich sezonach...
 
Ja z Walking Dead dałem sobie spokój po pierwszym sezonie. Tak samo z Homeland, który przez 3/4 sezonu był dobrym serialem, a potem coś niedobrego się z nim działo i odpuściłem drugi sezon.
 
Ja kończe oglądać SOA drugi raz, z żoną, a potem zmuszam ją do The Wire. Powtórki są zajebiste:-)
 
1. Oglądał ktoś serial Arrow? Co o nim sadzicie? Warto oglądać?



2. Pouszukuję serialu podobnego do Supernatural, jakieś pomysły? :)



3. "Tajemnice Smallville" jest też sci-fi, ale czy są tam jakies duchy tak jak w SPN, czy bardziej potwory z kosmosu itp? Fajny jest ten serial?
 
midern:



1. Warto, całkiem ciekawy serial (ale ile ludzi, tyle opinii - grzechu).



3. Tajemnice smallville to serial o supermanie, tasiemiec, skończyłem oglądac na którymś tam sezonie.
 
Nie ma nic podobnego do Superka. Gdzie indziej masz poszukiwania Wielkiej Stopy i Apokalipsę?
 
Masutasu, Apokalipsę masz również w Supernatural ;)



Twoim zdaniem Smallville ciekawe i wciągające? Grzechu, harker, dzięki za opinie ;)
 
o kurwa, 3 odcinek south park'u, rozpierdol. :DDD



temat rozjebany!



pierwszy odcinek Sama i Deana tez spoko.



nice work, Zimmerman!!!
 
Odradzam torrenty, bo znam osobiście bardzo wielu ludzi, którzy przez to mieli dużo problemów.






Myślicie że pozwały ich amerykańskie wytwórnie? Jeżeli były jakieś sprawy to słyszałem tylko o osobach które pobrały muzykę polskiego wykonawcy. Więc nie polecam pobierać żadnych polskich płyt muzycznych, z polskimi filmami też moze być różnie aczkolwiek nigdy nie słyszałem o przypadku pozwu za pobranie filmu.



Polecam zainstalować sobie program PeerBlock on blokuje adresy IP agencji rządowych, wytwórni itp.
 
W koncu zabralem sie za ogladanie ostatniego sezonu Dextera, zostalo ma 5 odcinkow do konca i szczerze mowiac nie mam pojecia co wam sie w tym sezonie nie podoba. Yes, brakuje mu napiecia motywow z Trojkowym, ale dla mnie robi robote.



BTW skonczylem Raya Donovana- polecam.
 
Może ktos polecić jakąś dobrą kreskówkę ?Oglądałem już South Park, Family Guy i Drawn Together
 
The Grim Adventures of Billy & Mandy.







Kurde, miałem założyć temat o kreskówkach, dzisiaj może coś wyskrobie.
 
@Yoza - obczaj sobie Brickleberry



Wczoraj skończyłem Dextera i jak dla mnie zakończenie z dupy :( nie będę pisał więcej, bo jeszcze zaspojleruję tym, którzy nie skończyli.



Duchy and much more są na przykład w czystej krwi lub american horror story
 
nowe TWD narazie bez szału,ale dobrze, że truposze wróciły, będzie czym zalepiać lukę po Mr.White
 
Back
Top