Seriale

@up



Co jakieś 6-7 stron polecam ten serial w tym temacie xD























Kenny Powers rządzi, a dialogi w tym serialu pisał chyba jakiś geniusz xD



Kiss my ass and suck my dick. Everyone.
 
1395430_591038497623518_1326844793_n.jpg




:DDDDDDDD
 
Stało się, film Entourage dojdzie do skutku. Warner, HBO i wszyscy aktorzy się dogadali, film dostał zielone światło, więc rozpoczęcie zdjęć to pewnie kwestia tygodni :-)
 
Dzięki wielkie. Nie wiem jak ty to robisz, a że moja jedyna metoda szukania tym razem zawiodła to musiałem się zgłosić po pomoc:-)



To mam co nadrabiać. 2 odcinki samcro + 3 odcinki 4 sezonu TWD :)
 
Oj Andrzej, zwróć uwagę, że gdy prosiłeś o 8 odcinek SoA to jeszcze go nawet w USA nie wyemitowali - tutaj nawet VoRaNeK wymięka xD
Z drugiej strony jestem ciekaw tej Twojej "jedynej metoda szukania" :-)
 
8 odcinek emitowany był wczoraj tak gwoli ścisłości ;)



filestube, wpisuję co mnie interesuje i mam. Tylko jak nie zassam dzień, dwa po premierze to później linki są już nieaktywne. I tak przespałem odcinek 7.
 
Na zatoce najwcześniejszy jest z 3:59 - niestety stref czasowych nie przeskoczysz. Zreszą Sonsi chyba zawsze "wychodzą" w środę, więc nie wiem czemu Andrzej taki niecierpliwy xD
 
Panowie poszukuje napisow do nowego sezonu Suits, wersje jakie posiadam to:



1. Suits Season 3 HDTV x264 AAC [VectoR]



2. Suits 480p WEB-DL x264 Complete Season 3



Napiprojekt nic nie znajduje, moze ktos z was ma jakis pomysl. Googlowalem nie pomoglo :/
 
Na napisy24 masz suby to wszystkich odcinków, ewentualna zmiana synchro to kwestia 5 sekund w subedit.
 
Ale w napiprojekt w chuja lecą. Żeby jeszcze nie dać napisów do 8 odcinka SoA :(?



PS: Ale mnie ta Tara wkurwia.
 
A myślałem, że to ja jestem leniwy :) Czy tak trudno sprawdzić sobie o czym jest dany serial/film? Wiadomo, moża pytać o zdanie osoby, które miały do czynienia z danym serialem , (i tu moja odpowiedz na ostatnie pytanie - tak ciekawe) sam tak zresztą robie, ale fabułe, czy gatunek możesz sobie spokojnie sprawdzić samemu. Polecam filmweb. Peace.
 
Korzystam z filmweba. Chodziło mi właśnie o wasze opinie na temat tego serialu. Na filmwebie, po dłuższym czasie zauważyłem, że mogę tam wejść, zobaczyć obsadę i ocenę, ale komatarzy nie ma co czytać - myślą, ze jak komentują na forum filmowym, to jeden jest większym znawcą i krytykiem od drugiego. Już wolę się zapytać tutaj, niż czytać co tam jest.



Dlatego pytam, jakie są wasze opinie o tym serialu.
 
SoA to taki serial, jakby to najtrafniej ująć ... 100 razy lepszy od Supernaturala xD



Andrzej napiprojekt to syf, wygodny, ale syf - wykorzystują czyjeś napisy bez wiedzy autorów tłumaczeń :-) W wolnym tłumaczeniu właśnie przez takie programy ludzie uważają, że napisy internetowe są do podtarcia tyłka. A napisy do SoA, ich postęp i dostępność możesz sobie zobaczyć na n24 ...
 
Spoko midern. Nie mam talentu pisarskiego więc napisze najprościej jak się da - jest dobry w chuuj ;)
 
SoA to taki serial, jakby to najtrafniej ująć ... 100 razy lepszy od Supernaturala xD


Czemu sto razy lepszy? Wiesz porównywać seriale o tak odmiennej tematyce to idiotyzm trochę. Jeden lubi to, drugi tamto. To tak jakbyś powiedział, że jakaś terenówka jest lepsza od samochodu sportowego. Oboma się jeździ, ale do innej jazdy są przeznaczone.
 
Supernatuall to chyba ulubiony serial miderna, więc chciałem mu uzmysłowić z jaką skalą problemu się zderza xD
Nie musisz mi pisać "Jeden lubi to, drugi tamto'" bo to chyba wie każdy. Midern zapytał się o nasze zdanie, więc dostał moją odpowiedź. Czy była idiotyczna ? Nie mnie to oceniać.
 
Back
Top