Seriale

Bo Rogue One był dobry, a to jest prequel w dodatku chyba z kategorią wiekową TV-MA, więc może być dobre.

Swoją drogą postanowiłem nadrobić trochę produkcji HBO i w końcu zacząłem oglądać Młodego Papieża. Jaki to jest sztos
:antonio:
Rogue One był dobry, ale to że jest to prequel działa na minus. Przynajmniej dla mnie, nie przepadam za tą ideą. Ale no cóż, jak mówicie, że może być dobre to trzymam kciuki żeby tak rzeczywiście było
 
Rogue One był dobry, ale to że jest to prequel działa na minus. Przynajmniej dla mnie, nie przepadam za tą ideą. Ale no cóż, jak mówicie, że może być dobre to trzymam kciuki żeby tak rzeczywiście było
Po dwóch epach jest naprawdę nieźle. Nie ma żadnego pitu pitu czy ratowania galaktyki, ale ciekawie zapowiadającą się historia w świecie SW. Na plus Adria Arjona :tellmemore:

Ogladales Cyberpunk: Edgerunners? Arkane ma godnego rywala jeśli chodzi o najlepsze anime "od Netflixa".

 
Po dwóch epach jest naprawdę nieźle. Nie ma żadnego pitu pitu czy ratowania galaktyki, ale ciekawie zapowiadającą się historia w świecie SW. Na plus Adria Arjona :tellmemore:

Ogladales Cyberpunk: Edgerunners? Arkane ma godnego rywala jeśli chodzi o najlepsze anime "od Netflixa".


Są rzeczy ważne i jest Cobra Kai:D Dopiero skończyłem 5 sezon i będę miał czas na cyberpunka
 
2 nowe klipy. HBO zaczyna większą promocję, bo teraz zacznie się stare dobre GOT z masą postaci, a nie jak do tej pory maks 3-4.




 
Ej, temu House of Dragons to bliżej początkowym czy końcowym sezonom GoT? Bo po ostatnim sezonie mam jeszcze traumę i nie wiem czy dać mu szansę
 
Darcy uważa że nie ma przydzielonej płci ale oczywiście krawat musi być. Niech oni szybko krecą tego HODA póki nie bierze testosteronu ;)

 
24 września ma się ukazać pierwszy zwiastun Alice in Borderland 2.


Napisać o AIB, że jest bez drugiej głębi powinno być karane minimum 15 latami w kiciu, przecież cały ten serial jest oparty na życiowej filozofii.

Obok Oscarowego Parasite najlepsze co widziałem w ostatnich latach w kinematografii.


 
Last edited:
FcsXa08X0AIVZQt


Wierniejsza adaptacja od tego barachła Amazońskiego, ostatni odcinek być może najgorszy do tej pory.
 
FcsXa08X0AIVZQt


Wierniejsza adaptacja od tego barachła Amazońskiego, ostatni odcinek być może najgorszy do tej pory.
No był przeraźliwie nudny przede wszystkim. Jak widziałem kolejną scenę w slo-mo z podniosłą muzyką, gdy jakiś bohater po prostu sobie idzie to momentalnie za telefon łapałem bo się skupić nie mogłem
 
Po całości, serial o Dahmerze - mocne 8/10. Fani Mindhunetra nie będą zawiedzeni. Spokojnie mogliby zrobić całą serie o innych pojebusach, gdyby zachowali taki poziom.

Temat dobrze przedstawiony, zahaczający o wiele wątków i przedziałów czasowych, ale całkiem zgrabnie ujety w całość. Solidne aktorstwo, zdjęcia, scenografia, klimat chwilami można ciąć siekierą, wciąga przez większość.
 
Po całości, serial o Dahmerze - mocne 8/10. Fani Mindhunetra nie będą zawiedzeni. Spokojnie mogliby zrobić całą serie o innych pojebusach, gdyby zachowali taki poziom.

Temat dobrze przedstawiony, zahaczający o wiele wątków i przedziałów czasowych, ale całkiem zgrabnie ujety w całość. Solidne aktorstwo, zdjęcia, scenografia, klimat chwilami można ciąć siekierą, wciąga przez większość.
Mogliby zrobić o Golden State Killerze, to była popierdolona historia.
 
Po całości, serial o Dahmerze - mocne 8/10. Fani Mindhunetra nie będą zawiedzeni. Spokojnie mogliby zrobić całą serie o innych pojebusach, gdyby zachowali taki poziom.

Temat dobrze przedstawiony, zahaczający o wiele wątków i przedziałów czasowych, ale całkiem zgrabnie ujety w całość. Solidne aktorstwo, zdjęcia, scenografia, klimat chwilami można ciąć siekierą, wciąga przez większość.
Wow to Ty jednak potrafisz ocenić serial lub film nie odnosząc się do kwestii rasowo-światopoglądowych. Jestem dumny :gabi_much_love:
 
Back
Top