Seriale


Ten artykuł jest sponsorowany przez Amazon.com, Inc. #ad
 
O chuj, po 9 latach od premiery pierwszego sezonu, oglądam z żoną Wikingów.
Jesteśmy po 3 odcinku a ja zapuszczam brodę i chuj mnie to obchodzi!



:beczka:

Ciesz się. Po 3 sezonie im dalej w las tym gorzej.
ostatni sezon wziął netflix. Domyśl się co mogło się stać z poziomem :childcry:
 
Po dwóch epach jest naprawdę nieźle. Nie ma żadnego pitu pitu czy ratowania galaktyki, ale ciekawie zapowiadającą się historia w świecie SW. Na plus Adria Arjona :tellmemore:

Ogladales Cyberpunk: Edgerunners? Arkane ma godnego rywala jeśli chodzi o najlepsze anime "od Netflixa".


Jestem po 8 odcinku. No jest dobrze, jest w kurwę dobrze. Nie chciało mi się wierzyć w tę konkurencję dla Arcane i dalej po zsumowaniu wszystkich wad i zalet dałbym wyżej Arcane ale Edgerunners ma w sobie magię i czuć miłość oraz zrozumienie do tematu od ludzi którzy stoją za tym projektem
 
Szczerze mam trochę problem z tym HOTDem jednak. Za szybko ucinają wątki. Jak tak dalej będą postępować to w tym serialu 50 procent obsady poleci w 1 sezonie.

żeby żonę Deamona, zabić już w 1 odcinku , really?
Chyba jednak Alice in Borderland 2 wygra wojnę kinową w tym roku u mnie z HOTDem, dużo zgrzytów mam w tym serialu trochę. Azjaci rozegrają to lepiej na moje.
 
Posłuchaj tej rady @Miskatonic, Wikingowie 5 i 6 sezon to straszny chłam, a TLK trzyma poziom.

Destiny is all :robbie:





Oglądałem to z 3 miechy temu. I niestety ostatni sezon jest słabiutki, ale pierwsze sezony miodzio.

Pierdólka z LK będzie bardzo ważna postacią HODa


1664282695702.png


1664282753089.png
 
Podobno w pierwszych tygodniach gdy wychodzą nowe odcinki. HOD do LOTR jest piracony nawet 4 mln częściej od LOTR.

Nastała nowa era.
 
Back
Top