Seriale

@Kraver

pamietasz moze dokładnie, który odcinek kończy się tym, ze Rita widzi but męża, a Mister T obserwuje Dexa w samochodzie. Boska scena , chyba moja ulubiona z całego show
 
Po 6 odcinków każdy sezon to szybko leci.


Moze tak, ale ja nie przepadam za realnymi serialami i tymi czasami

Zrobiłem wyjątek dla Soprano , bo mafia, Dex bo morderca, BB bo nauczyciel staje się zły, a tak realne czasy mnie nie kręcą i zbytnio juz nic nie widzę dla siebie. Zostaje przy HOD i czekam na AiB 2 w grudniu. :cool:
 
Moze tak, ale ja nie przepadam za realnymi serialami i tymi czasami

Zrobiłem wyjątek dla Soprano , bo mafia, Dex bo morderca, BB bo nauczyciel staje się zły, a tak realne czasy mnie nie kręcą i zbytnio juz nic nie widzę dla siebie. Zostaje przy HOD i czekam na AiB 2 w grudniu. :cool:
To fajnie ale wypierdalaj masturbować się do meneli z Ełku
 
Peaky FAKIN Blinders!

Jeden z najlepszych seriali jakie widziałem. Murphy rozjebał rolą Tommy'ego.
:antonio:
Murphy jest za dobry na ten serial, genialny aktor. Skończyłem na chyba 3 sezonie, pamietam że postaci kobiece w zasadzie niemal wszystkie były niesamowicie wkurwiające
 
Amazon zabiera się za kolejną kultową markę.

Scared-Cat.jpg





Image


Image
 
Spoiler książkowo serialowy


2 córki Deamona z 2 małżeństwa
2 synów Renatki z 1 małżeństwa.

Jak widać Renatka ma silniejsze białe geny od Deamona :lol:

1663539786390.png
 
Spoiler książkowo serialowy


2 córki Deamona z 2 małżeństwa
2 synów Renatki z 1 małżeństwa.

Jak widać Renatka ma silniejsze białe geny od Deamona :lol:

View attachment 45719
Ty debilu, przecież dzieci Rhaenyry to
bękarty Łamignata Harwyna Stronga, dopiero potem pojawi się Aegon III i Viserys II z małżeństwa z Daemonem
I tak nie czytasz, więc wypierdalaj
 
Ekipa pojechała na wakacje do Jersey Shore, to nie Krosno :) Rewatch IASiP wchodzi lepiej niż żul w menela :antonio:
 
widzę niezłe poruszenie u GOTciarzy , że Deamon zabił żonę , czego nie było w książce. Szczerze mi to nie przeszkadza, chcą dać widzom choć jedną osobę krzycząc do nich ,, ale on to jest zły, tu nie ma szarości. Ja to mogę kupić. Od 5 epki będzie już masa postaci. Zaczyna się prawdziwe GOT.
 
.
1663673081386.png


Prywatne zdjęcia serialowej Alicente z serialowa córką Heleną. Jestem ciekawy charakteryzacji tych aktorek co grają Alicente i Renatki w dalszym czasie, bo one będą wyglądać jak rówieśniczki przy swoich dzieciach. Ps- dziwne zabawy
 
Łaj? Po tych śmierdzącym odchodzie którym był obi-wan i niewiele lepszym boba fecie?
Bo Rogue One był dobry, a to jest prequel w dodatku chyba z kategorią wiekową TV-MA, więc może być dobre.

Swoją drogą postanowiłem nadrobić trochę produkcji HBO i w końcu zacząłem oglądać Młodego Papieża. Jaki to jest sztos
:antonio:
 
A ja głupi myślałem, że Netflix nakręcił po prostu serial o psycholu...



Dokument taśmy z Dahmerem wychodzi za niedługo, lepsza alternatywa.
Coraz więcej przypadków potwierdzających regułę (chociażby ww. i Women King czy jak to tam), że Netflix wszystko próbuję podpiąć pod swoje narracje nawet jeśli chodzi o prawdziwe historie.
 
Swoją drogą postanowiłem nadrobić trochę produkcji HBO i w końcu zacząłem oglądać Młodego Papieża. Jaki to jest sztos
pierwszy jak i drugi sezon sa kozackie, nie wiem czy drugi nie jest jeszcze lepszy, moja topka.
 
  • Like
Reactions: Olo
Dokument taśmy z Dahmerem wychodzi za niedługo, lepsza alternatywa.
Coraz więcej przypadków potwierdzających regułę (chociażby ww. i Women King czy jak to tam), że Netflix wszystko próbuję podpiąć pod swoje narracje nawet jeśli chodzi o prawdziwe historie.
Póki co pierwszy odcinek bardzo solidny, oczywiście widać, że rasizm i uprzedzenia do gejów będą tu na świeczniku, ale klimat bardzo przyzwoity. Zapowiada się ogólnie na dobrą produkcję. Zobaczymy co dalej.
 
Póki co pierwszy odcinek bardzo solidny, oczywiście widać, że rasizm i uprzedzenia do gejów będą tu na świeczniku, ale klimat bardzo przyzwoity. Zapowiada się ogólnie na dobrą produkcję. Zobaczymy co dalej.
Rozumiem, jednak zamiast o ocenę rozrywkową chodzi mi o zakłamywanie rzeczywistości na siłę by tylko udowodnić swoje rację.
 
Back
Top