Seriale

Jak przy Soprano spałem to tu serio jest dobrze.

:cool: Minusem jest aż 8 sezonów / ogólnie moje uwaga potrafi wytrzymać maks 4 sezony, ale spróbuję wytrwać, może dlatego że nigdy nie byłem serialowcem i zostałem z nim z braku laku bo dziś filmy to niesamowite g...o.
Po 4-5 sezonie można odpuścić, a 8 to padaka niestety
 

Ktoś oglądał? Serial skupiony na słowiańskiej mitologii to super pomysł, ale po ocenach coś czuję, że zjebali cały potencjał :lol:

Wytrwałem trzy odcinki.

:no no:
 
Jest wgl coś wartego uwagi z SF, Fantasy, tak z ostatnich 10 lat, oprócz The Expanse? Naszła mnie ochota, ściągnę chyba Battlestar Galactica, stare, ale nie oglądałem, a nic ciekawszego nie widzę z nowszych produkcji.
 
@Kraver

O k...a przepiękna postać jest w 2 sezonie. :applause:

Boss jak skurczybyk.

Naprawdę jak się widzi takie postacie a teraz jakieś Hollandki to aż serce ściska.

1663250196899.png
 
Anime Cyberpunka na razie jest OK, czekam głównie na soundtrack i postacie z gry.
Właśnie skoczyłem. Fajna historia w świecie CP, choć z przewidywalnym zakończeniem. Muzyka i kreska świetne. Lucy mega ruchable i som cycki, więc daję okejkę.

Naprawdę spoko uniwersum ;)
 
Właśnie obejrzałem w końcu cały 1 epizod Cringe of Hour, moje wnioski:

taki nijaki ten serial po prostu.
 
Jak przy Soprano spałem to tu serio jest dobrze.

:cool: Minusem jest aż 8 sezonów / ogólnie moje uwaga potrafi wytrzymać maks 4 sezony, ale spróbuję wytrwać, może dlatego że nigdy nie byłem serialowcem i zostałem z nim z braku laku bo dziś filmy to niesamowite g...o.
Sopranos Cię wynudziło mówisz? Ale jednocześnie jesteś wielkim fanem pajaców z YouTube'a, dymów, FreakFightów i całego tego gówna z tym związanego? Cóż, byłbym zdziwiony, gdyby w takim razie Sopranos było serialem dla Ciebie.
 
@Kraver

Dobra, skończyłem 8 sezonów Dextera.
. Mój ulubiony od teraz z tych trzech , BB i Soprano. Niestety ma pod koniec swoje wady. Najbardziej- Quinn w 6 sezonie, który mocno podejrzewa, że Dex jest jakiś podejrzany i nawet wynajmuje detektywa, a potem widząc fotki ze wywala coś z blondi o 3 rano , mówi a ok , to nic podejrzanego Tym bardziej , że policja ma wizję , że może być 2 mścicieli która zabija szajkę.
Cholera , strasznie mnie to kuło już do końca serialu. Tym bardziej że Laguerta później mówi że Dex to rzeźnik , a Quinn. ,,no co ty" a w 8 sezonie jeszcze szybko dzwoni do Dextera by szybko zabrał Deb, bo mówi o zabiciu Laguerty. :facepalm::facepalm::facepalm::lol:


Mimo tej olbrzymiej wady i jeszcze tego że 2 blondi ma wychowywać syna Dexa, a jest znana z morderstw czy otruć. Daje temu serialowi takie 8,5 na 10 bo serio dobrze mi się to oglądało tak do 6 sezonu nawet. 7-8 dużo słabszy od tych 6 pierwszych, ale serio jest to kawał serialu.

Ps- szkoda że nie dostałem 8 sezonu jako pościgu za Dexterem, niestety na to samo liczyłem w RS i zarówno tu i tu się rozczarowałem.

Kompletnie inaczej napisałbym ten 8 sezon. Szkoda.....
 
@Kraver

Dobra, skończyłem 8 sezonów Dextera.
. Mój ulubiony od teraz z tych trzech , BB i Soprano. Niestety ma pod koniec swoje wady. Najbardziej- Quinn w 6 sezonie, który mocno podejrzewa, że Dex jest jakiś podejrzany i nawet wynajmuje detektywa, a potem widząc fotki ze wywala coś z blondi o 3 rano , mówi a ok , to nic podejrzanego Tym bardziej , że policja ma wizję , że może być 2 mścicieli która zabija szajkę.
Cholera , strasznie mnie to kuło już do końca serialu. Tym bardziej że Laguerta później mówi że Dex to rzeźnik , a Quinn. ,,no co ty" a w 8 sezonie jeszcze szybko dzwoni do Dextera by szybko zabrał Deb, bo mówi o zabiciu Laguerty. :facepalm::facepalm::facepalm::lol:


Mimo tej olbrzymiej wady i jeszcze tego że 2 blondi ma wychowywać syna Dexa, a jest znana z morderstw czy otruć. Daje temu serialowi takie 8,5 na 10 bo serio dobrze mi się to oglądało tak do 6 sezonu nawet. 7-8 dużo słabszy od tych 6 pierwszych, ale serio jest to kawał serialu.

Ps- szkoda że nie dostałem 8 sezonu jako pościgu za Dexterem, niestety na to samo liczyłem w RS i zarówno tu i tu się rozczarowałem.

Kompletnie inaczej napisałbym ten 8 sezon. Szkoda.....
jest kontynuacja, ale tego nie widziałem i nie wiem czy sie za to zabierac
 
jest kontynuacja, ale tego nie widziałem i nie wiem czy sie za to zabierac


Jest w bibliotece canalu do 2025 roku, więc za jakiś czas się za niego zabiorę, ale nie mam pośpiechu bo to już nie będzie to samo.

Te grupowe spotkania na posterunku robiły mega robotę. 7-8 sezon dlatego dla mnie jest już dużo słabszy, bo to już kompletnie nie istniało. W ogóle Batista i Quinn mają tam rozum paprotki.
 
@Kraver

Tak szczerze gdyby się doczepić , to w 5 sezonie znaleziono ślady butów Dexa i tej blondynki. Gdyby policja sprawdziła numery butów Dextera to by doszli prawdy, ale tylko biedna Laguerta na cały posterunek policji uważała,że to on , bo reszta tylko na zasadzie ,,nie no coś ty " :lol::lol::lol:

Serio w tym serialu szczególnie boli, że odpuścili ten wątek ścigania. Ja właśnie jako widz byłem ciekawy reakcji Quinna,Masuki,Batisty i tego starszego szefa w garniturze.

Straszna lipa.
 
Last edited:
jest kontynuacja, ale tego nie widziałem i nie wiem czy sie za to zabierac
Finał padaka, ale odziwo serial w miarę trzyma klimat jak na takiego odgrzewanego kotleta. Bawiłem się całkiem dobrze.

ps. oczywiście jeśli przymkniemy oko na to, że najbardziej pozytywną postacią jest murzyn, a później silna, niezależna kobieta i jej córka (również silna i niezależna). :siara:
 
Mam tyle seriali na liście, że nie wiem od czego zacząć xd

Netflix(Peaky Blinders, Breaking Bad, Gotham, Mindhunter)
HBO(Soprano, Sukcesja, Doom Patrol)
Prime Video(The Boys, Outer Range, Carnival Row, Reacher, Jack Ryan)

To tylko niektóre, ale z tych coś chce wybrać na nowy tydzień.
 
Last edited:
Mam tyle seriali na liście, że nie wiem od czego zacząć xd

Netflix(Peaky Blinders, Breaking Bad, Gotham, Mindhunter)
HBO(Soprano, Sukcesja, Doom Patrol)
Prime Video(The Boys, Outer Range, Carnival Row, Reacher, Jack Ryan)

To tylko niektóre, ale z tych coś chce wybrać na nowy tydzień.
Zazdro że BB dopiero przed tobą, Gotham też sztos
 
Back
Top