Seriale

Jako hejter Zjebflixa muszę przyznać, że Dahmer to dobra produkcja. Tak jak @Masta napisał - przez większość serialu atmosferę można kroić maczetami.
 
Jak wyszedł Dom z Papieru - Korea po 2 sezonach ?

Ja nie włączałem więc nie wiem czy fajne i czy straszna kopia produkcji hiszpańskiej?
 
No dobra ten 6 odcinek pierścieni władzy nie był zły. Przynajmniej jakieś tempo zachowali i nie dłużył się niemiłosiernie jak poprzedni
 
Główna postać jest zajebiście zagrana, nie poznałem tego aktora a niedawno grał detektywa w Mare z Easttown.
Ryan Murphy jakby mógł to chyba w każdej swojej produkcji obsadzał Petersa. Od początków American Horror Story zrodził się romans jak Scorsese i Leo albo Rob Zombie i jego żona ;)
 
ep 6
że afrykańska królowa regentka zostanie jak na królową przystało na swoim stanowisku w Numenorze, ale nie, cipsko by ją przepiekło jakby jej pochwy w kolejnych odcinkach zapewne obejmujących militarne starcia zabrakło....
 
no chyba że Czarny uzna ,, a walić to,kupuje zamek z chłopakiem za kasę z mojego morderstwa i w 4 literach mam to wszystko" :fjedzia::mamed:
 
Aemond latający na Vhagar to moja ulubiona scena w tym sezonie. Za tydzień ostatni skok czasowy, a potem już z grubej rury.
 
Last edited:


BEe7.gif
 
Back
Top