Seriale

2 odcinek dobry , ladnie wszedl , 1 byl mialki , czekam co dalej :roberteyeblinking:
Matka Smokow wkurwia od okolo 3 sezonu :brainoverload:
 
D4uLDvNWAAAlI6O.jpg
:jjsmile:
 
D4uLDvNWAAAlI6O.jpg
:jjsmile:

Gendry gdy Aryia spytała się u ilu panien zamoczył ;)

giphy.gif


I jak obstawiacie, Sean Bean "powróci" w kolejnym odcinku czy jednak twist i NK poleci na King's Landing?

No i raczej tego nie powinno tu zabraknąć.
 
Last edited:
Gendry gdy Aryia spytała się u ilu panien zamoczył ;)

giphy.gif


I jak obstawiacie, Sean Bean "powróci" w kolejnym odcinku czy jednak twist i NK poleci na King's Landing?

No i raczej tego nie powinno tu zabraknąć.

Teoria ataku na Kings Landing jest dalej prawdopodobna, nie widzieliśmy go na koniec 2 odcinka, nie widzieliśmy go również w trailerze. Podoba mi się ta teoria zwłaszcza, że pasowałoby gdyby Nocny Król miał wylądować smokiem w Kings Landing niczym Aegon I.
Pytanie tylko jak on miałby wskrzesić spalone zwłoki? Z tego co wiem w stolicy nie ma żadnego Valyriańskiego miecza, ale Qyburn już się dowiedział w zeszłym sezonie jak zabić zombie, więc pewnie coś ma przygotowane.
 
Last edited:
dobry odcinek dla połowy bohaterów mógł być to być ich ostatni cały odcinek. Teoria z nocnym królem w Kings Landing możliwa tylko tak naprawdę po co tak naprawdę? Jak to sobie dalej wyobrażacie.
 
Ze wskrzeszaniem to czytałem, że zostanie to zrobione w kryptach Winterfell i nie bez powodu oglądają te posągi, czy sarkofagi. No i tyle razy już było o "bezpieczeństwie" w kryptach, że można śmiało obstawiać śmierć wszystkich co tam będą.
 
Ze wskrzeszaniem to czytałem, że zostanie to zrobione w kryptach Winterfell i nie bez powodu oglądają te posągi, czy sarkofagi. No i tyle razy już było o "bezpieczeństwie" w kryptach, że można śmiało obstawiać śmierć wszystkich co tam będą.

Dlatego ciekawi mnie czy Sean Bean jest na listę płac ;) Zresztą trailer s03 sugeruje, że coś w tych kryptach będzie się dziać, a w książce dziadek Martin pisał tak:
"Poprzedniej nocy znowu miał sen o Winterfell. Chodził po pustym zamku i szukał ojca. Tak jak wcześniej zszedł do krypty, lecz tym razem poszedł dalej. W ciemności usłyszał zgrzyt kamienia o kamień. Odwróciwszy się, zobaczył, że grobowce się otwierają. Kiedy martwi królowie wyszli ze swoich zimnych i ciemnych grobów na chwiejnych nogach, Jon obudził się."
Więc materiału do wskrzeszania jest ;)

@chudy
gdyby poleciał do KL to miałby milionową armię ...
 
Bran wspomniał, że czeka na starego przyjaciela. Czemu on jako trój oka wrona ( przed nim tą funkcję pełniło wiele innych osób) miałby go nazwać przyjacielem? A no może dlatego że ten stary przyjaciel to Azor Ahai, sam później powiedział że Jaime ma ważną rolę do odegrania oraz fakt że go kiedyś wypchnął z okna, sprawił że teraz obaj są w tym miejscu gotowi walczyć z Nocnym Królem.
 
uwaga suchar z wypoku :lol:

-Halo, Nocny Królu?
-Słucham.
-Czy wybiera się Król na zawody?
-Jakie zawody?
-W wyciąganiu smoka z wody XDDDDDDD
- Ta rozmowa dobiegła końca, żegnam

773a749a3e0e313a5223fa1b2190fc1d.png
 
Biali wędrowcy i ogólnie Nocny Król zostali stworzeni przez dzieci lasu(za pomocą smoczego szkła) i jedna z nich, która stworzyła to coś powiedziała Branowi, że stworzyli Nocnego żeby bronić się przed takimi jak on. Ale podobno stworzyli wędrowców i Nocnego z z Pierwszych ludzi, których pojmali jak im wleźli na teren czardrzewa. I teraz tak, Bran jako krew Pierwszych ludzi + Nocny chce zabić Brana jako Trójoką wronę, bo ta legendarna Trójoka stała się jakby zżyta z drzewem. Miałoby to sens, ale nie wiem czy Nocny może zniszczyć czardrzewo i co ewentualnie stanie się jak je zniszczy? Skończy się magia Brana? Skończy się ogólnie magia i smoki?

Nie mogę się doczekać tego ep3, bo czuję że będzie wiele odpowiedzi na to kto może usiąść na żelaznym tronie. Coś czuję, że nie będzie to Danka właśnie ze względu na to czardrzewo + nie może mieć dzieci i ewentualny brak smoków ani Jon(może odbuduje mur? Zostanie na wiecznej straży lub będzie rządzić Winterfell?). Cersei też chyba odpada i chyba Jaime ją wypatroszy. Zostaje Arya, Sansa i ta młoda Lyannna oraz Gendry.

Nie spodziewam się powrotu jakiegoś bohatera, bo komputerowo mogą być wygenerowani, ale jakieś spotkanie prorodzinne z trupami będzie. Tego Benjena też bym chętnie zobaczył, bo on był atakowany przez Wędrowców, ale chyba nie mógł być ze względu na nieśmiertelność po ich stronie.
 
Wydaje mi się, że każdy pomija jeden fakt.... mianowicie brak Melisandre. A przecież ona powiedziała Varysowi, że spotkają się raz jeszcze i to będzie ostatni raz gdy zobaczą się żywi czy coś w ten deseń. A ona jest dość mocno zainteresowana pokonaniem Nocnego Króla.

Nocny może zniszczyć czardrzewo i co ewentualnie stanie się jak je zniszczy? Skończy się magia Brana? Skończy się ogólnie magia i smoki?
To przecież zniszczy sam siebie, bo on również czerpie moc z czardrzewa.
 
A co wgl się dzieje z czerwoną kapłanka, wskrzesila Jona okazała się stara foka i co z nią dalej bo wgl mi wypadło z głowy?
 
A co wgl się dzieje z czerwoną kapłanka, wskrzesila Jona okazała się stara foka i co z nią dalej bo wgl mi wypadło z głowy?
Pojechała w pizdu, bo jej misja się skończyła. Ale podobno pojechała po innych magików gdzieś, żeby dołączyli do walki. Ktoś i tak pewnie będzie na pomoc w trudnych chwilach, tylko kto to nie wiadomo. Bo ci ewentualnie wskrzeszeni z krypt mogą zwrócić się przeciwko wędrowcom.

@HubiSSJ3 a czyli Winterfell jest o tyle kluczowe, że to drzewo musi przetrwać.
 
Zaczalem Chlopaki z baraków i nie czaje czemu pokazuje mi w 480p a nie 2160p skoro w opisie filmu jest napisane ze to 4k ultra hd serial...
(na LG TV klikam na pilocie "info", stad wiem w jakiej ogladam obecnie jakosci)
 
Usunięty z reddit przez HBO spoiler:

Śmierć: Podrick, Gendry, Jorah, Beric, obecny dowódca Nocnej Straży.

Bitwa będzie 50/50, ale smoki dostaną w ciry od najemników Cersei, którzy je zaatakują. Potem najemnicy sami dostaną bęcki od zombie.
 
Usunięty z reddit przez HBO spoiler:

Śmierć: Podrick, Gendry, Jorah, Beric, obecny dowódca Nocnej Straży.

Bitwa będzie 50/50, ale smoki dostaną w ciry od najemników Cersei, którzy je zaatakują. Potem najemnicy sami dostaną bęcki od zombie.
Dokładnie tak pisał gość na wykopie co tlumaczy spoilery/opisy odcinków z reddita. Aktualnie ma z 90% sprawdzalności na odcinek. Co oznacza że ktoś z HBO i to gruba ryba robi przecieki. Nawet aktorzy nie czytali całego scenariusza, więc ich można wykluczyć.
 
Dokładnie tak pisał gość na wykopie co tlumaczy spoilery/opisy odcinków z reddita. Aktualnie ma z 90% sprawdzalności na odcinek. Co oznacza że ktoś z HBO i to gruba ryba robi przecieki. Nawet aktorzy nie czytali całego scenariusza, więc ich można wykluczyć.
Co to za gość co tłumaczy przecieki? Osobiście obastawiam, że te przecieki są od jakiejś 3rd party, czyli na przykład od tłumaczy napisów na różne języki. Musieli dostać skrypt lub odciked do wglądu, żeby złapać sens tłumaczenia.
 
Co to za gość co tłumaczy przecieki? Osobiście obastawiam, że te przecieki są od jakiejś 3rd party, czyli na przykład od tłumaczy napisów na różne języki. Musieli dostać skrypt lub odciked do wglądu, żeby złapać sens tłumaczenia.
https://www.wykop.pl/ludzie/oko_ci_skoko/

Serio czytacie leaki jak zostało 6 dni do odcinka?

Ja się trzymam z daleka.
Te info krążą już sporo czasu przed premierą. Ktoś się wysypał, pewnie za $$$.
 
Nocny może zniszczyć czardrzewo i co ewentualnie stanie się jak je zniszczy? Skończy się magia Brana? Skończy się ogólnie magia i smoki?
To przecież zniszczy sam siebie, bo on również cze
Serio czytacie leaki jak zostało 6 dni do odcinka?

Ja się trzymam z daleka.

Ja kliknąłem, ale w pore zamknąłem spoiler, bo uznałem, że nie chce wiedzieć, bo w następny poniedziałek to będę unikał internetu od rana, wrócę do domu jak będzie już ciemno żeby lepiej było widać na TV i przygotuję sobie ucztę :crazy:
 
Last edited by a moderator:
Zaczalem Chlopaki z baraków i nie czaje czemu pokazuje mi w 480p a nie 2160p skoro w opisie filmu jest napisane ze to 4k ultra hd serial...
(na LG TV klikam na pilocie "info", stad wiem w jakiej ogladam obecnie jakosci)

Pierwsze sezony pewnie są w SD.
 
Back
Top