Seriale

Gruby dający mi końcówkę w formie serialu zamiast książki i moja reakcja

giphy.gif
:putinlaugh:
Przecież następny tom ma mieć premierę w okolicy startu ostatniego sezonu GoT.
 
8 lat już minęło, a jeśli wyjdzie to na najwcześniej końcem tego roku (super optymistyczna wizja).
Tyle lat już czekam, ostatnią kupiłem jak była premiera, przeczytałem w dwa dni i hooy.

Nie wyjdzie więcej, nie wierzę.

P.s.
W pewnym momencie, akcja serialu całkowicie rozjezdza się z tą z książki i jest już całkiem inną historią i to dużo wcześniej niż kończą się książki (nie pamiętam już, od której części jest rozjazd)
 
Jest gdzieś nowy sezon Kosmosu? Nigdzie nie widzę.
Premiera przesunięta, na czas nieokreślony. DeGrasse Tyson został oskarżony o molestowanie byłej asystentki .:crazy:

W pewnym momencie, akcja serialu całkowicie rozjezdza się z tą z książki i jest już całkiem inną historią i to dużo wcześniej niż kończą się książki (nie pamiętam już, od której części jest rozjazd)
Od Uczty dla Wron
 
"You put a gun to my daughter's head" - Hieronymus "Harry" Bosch :antonio: A myślałem, że Liam Neeson w Uprowadzonej miał epicki tekst, ale przy Boschu blednie po całości.
 
Będzie z pewnością. 7 sezon miał dwa trailery, jak nie trzy. Drugi wyjdzie jakiś tydzień przed premierą pierwszego odcinka, żeby przypomnieć ludziom, iż Winter is Here :)
Twórcy nie chcieli wypuszczać żadnych trailerów, ale ich przycisnęli żeby był chociaż jeden oficjalny.
 

Btw, zauważyłem ciekawą sugestię i mały smaczek w traileru GoT gdy wyskoczyły mi fragmenty na instagramie

Pewnie każdy to zauważył, ale w 1:24 dostajemy wyraźną sugestię, że Jon też będzie latał na smoku. Teraz pytanie, czy zrobi to bo się już dowiedział, że jest Targeryanem czy jednak pójdzie na kozaka :tongue:
 
Btw, zauważyłem ciekawą sugestię i mały smaczek w traileru GoT gdy wyskoczyły mi fragmenty na instagramie

Pewnie każdy to zauważył, ale w 1:24 dostajemy wyraźną sugestię, że Jon też będzie latał na smoku. Teraz pytanie, czy zrobi to bo się już dowiedział, że jest Targeryanem czy jednak pójdzie na kozaka :tongue:
Obstawiam, że Sam i Bran szybko się z nim podzielą tą informacją.
 
Btw, zauważyłem ciekawą sugestię i mały smaczek w traileru GoT gdy wyskoczyły mi fragmenty na instagramie

Pewnie każdy to zauważył, ale w 1:24 dostajemy wyraźną sugestię, że Jon też będzie latał na smoku. Teraz pytanie, czy zrobi to bo się już dowiedział, że jest Targeryanem czy jednak pójdzie na kozaka :tongue:
Prawdopodobnie będzie wiedział już w E01 od Sama i Brana. To też jest w trailerze.
 
Back
Top