Seriale

W styczniu na hbo go wyszedł Luther 5 sezon może ktoś przeoczył. Mieszane uczucia po 1-4, zobaczymy co V pokaże
moj kiedys ulubiony serial, po 4 sezonie zrobilo sie gowno, a po 5 szambo wylalo. Scenariusz pisany chyba miedzy przerwami na kawe.
 
1 sezon ma 13 odcinków i kilka odcinków jest nudnych, ale całość warta obejrzenia
@respect moze cos wiecej doda, bo o ile pamietam to on mi go polecał też
Co tu dużo pisać, mi się serial bardzo podobał, ale ze względu na to, że ciagle coś się działo. Ja lubię jak coś się dzieje i trzyma mnie w napięciu natomiast scenariusz jest naciągnięty niesamowicie. Jeżeli komuś zależy na zachowaniu proporcji i maksymalnie realizmu to może mu ten serial nie podejść. Mi to nie przeszkadza dlatego dobrze się bawiłem a postać Berlina jest wyjątkowo genialna i stał się jednym z moich największych ulubieńców.
 
Ja lubię jak coś się dzieje i trzyma mnie w napięciu

:goddamnright: Dlatego nie oglądam z seriali netflixowych komedii

scenariusz jest naciągnięty niesamowicie

No trochę przesadzili :brainoverload:, ale 2-gi sezon znacznie lepszy i skrócili go do 9 odcinków nawet

postać Berlina jest wyjątkowo genialna i stał się jednym z moich największych ulubieńców.

:korwinlaugh: Ciekawi mnie zatem kto w takim razie Ci w tym serialu najbardziej podpadł :jimcarrey:

PS nie oglądałem jeszcze finałowego 9 odcinka 2 sezonu, ale raczej nie zmieni już on mojego obrazu na ten :antonio: serial
 
:goddamnright: Dlatego nie oglądam z seriali netflixowych komedii



No trochę przesadzili :brainoverload:, ale 2-gi sezon znacznie lepszy i skrócili go do 9 odcinków nawet



:korwinlaugh: Ciekawi mnie zatem kto w takim razie Ci w tym serialu najbardziej podpadł :jimcarrey:

PS nie oglądałem jeszcze finałowego 9 odcinka 2 sezonu, ale raczej nie zmieni już on mojego obrazu na ten :antonio: serial
Oryginalnie "Dom z papieru" wyszedł w jednym sezonie. To Netflix z jakiegoś powodu podzielił go na dwa.
 
Po 2-3 latach ponownie odpaliłem sobie Banshee... i już kończę 3 sezon. :crazy: Jeden z moich ulubionych seriali, rozpierdoool straszny. Jak ktoś nie widział to koniecznie nadrabiać! :cool:
 
Panowie mam takie pytanie. Czy wiecie może w jaki sposób można włączyć dwa języki napisów jednocześnie na Netflix. Czyli prościej mówiąc żeby jednocześnie wystwietlalo polski i angielskie napisy?
 
Peaky Blinders rozpoczęty, jestem w połowie 1-wszego odcinka i przypomina to z widoków serial Alienista, ale zobaczymy co tam dalej w trawie za-piszczy
 
Panowie mam takie pytanie. Czy wiecie może w jaki sposób można włączyć dwa języki napisów jednocześnie na Netflix. Czyli prościej mówiąc żeby jednocześnie wystwietlalo polski i angielskie napisy?

Jakaś wtyczka do chrome?
netflix multiple subtitles w google
 
Peaky Blinders rozpoczęty, jestem w połowie 1-wszego odcinka i przypomina to z widoków serial Alienista, ale zobaczymy co tam dalej w trawie za-piszczy
jak myslisz, ze bedzie lepiej to nie bedzie, imo z sezonu na sezon coraz gorzej
no ale mozna ogladac, fajne angielskie klimaty
podobny serial to Taboo
 
GOT-Running-Time-Statistics-Complete-1.png
 
The Good Place - podchodzilem na luźno, dostałem luźną, lekką i krótką komedie. Spodobało mi się. Szybko wciągnąłem trzy sezony

Taboo - lubię Hardego (choć ponoć nie taki hardy jest ) fajny klimat serialu

Najnowszy sezon Luthera, jakieś mieszane uczucia mam. Niby fajne ale jednak nie pamiętam czy to za to coś mega polubiłem i obejrzałem kieeedys pierwsze sezony

Najnowszy sezon True Detective na początku oglądałem z zaciekawieniem potem jakoś mi się dłużylo. Nie przebija pierwszego, o wiele lepsze niż drugi.

Sex Education luźna komedia przebarwiona, ale do obejrzenia z jakąś laską spoko

Peaky Blinders wciągnięte ostatnio całość po raz drugi, uwielbiam

Punisher obejrzany , główny bohater dla mnie tam idealnie pasuje. Szkoda że anulowali.

Teraz jestem na etapie, że kurde, nie mam pojęcia co dobrego obejrzeć żeby mnie wciągnęło. Nie wiem za co się wziąć :(
 
The Good Place - podchodzilem na luźno, dostałem luźną, lekką i krótką komedie. Spodobało mi się. Szybko wciągnąłem trzy sezony

Taboo - lubię Hardego (choć ponoć nie taki hardy jest ) fajny klimat serialu

Najnowszy sezon Luthera, jakieś mieszane uczucia mam. Niby fajne ale jednak nie pamiętam czy to za to coś mega polubiłem i obejrzałem kieeedys pierwsze sezony

Najnowszy sezon True Detective na początku oglądałem z zaciekawieniem potem jakoś mi się dłużylo. Nie przebija pierwszego, o wiele lepsze niż drugi.

Sex Education luźna komedia przebarwiona, ale do obejrzenia z jakąś laską spoko

Peaky Blinders wciągnięte ostatnio całość po raz drugi, uwielbiam

Punisher obejrzany , główny bohater dla mnie tam idealnie pasuje. Szkoda że anulowali.

Teraz jestem na etapie, że kurde, nie mam pojęcia co dobrego obejrzeć żeby mnie wciągnęło. Nie wiem za co się wziąć :(
OJ - made in America
Rozmowy z Tedem Bundym
Olive Kitteridge
Młody Papież
Homecoming

To są ostatnie seriale, które mnie wciągneły. Teraz oglądam nowy dokument o F1 na Netfliksie.
 
The Good Place - podchodzilem na luźno, dostałem luźną, lekką i krótką komedie. Spodobało mi się. Szybko wciągnąłem trzy sezony

Taboo - lubię Hardego (choć ponoć nie taki hardy jest ) fajny klimat serialu

Najnowszy sezon Luthera, jakieś mieszane uczucia mam. Niby fajne ale jednak nie pamiętam czy to za to coś mega polubiłem i obejrzałem kieeedys pierwsze sezony

Najnowszy sezon True Detective na początku oglądałem z zaciekawieniem potem jakoś mi się dłużylo. Nie przebija pierwszego, o wiele lepsze niż drugi.

Sex Education luźna komedia przebarwiona, ale do obejrzenia z jakąś laską spoko

Peaky Blinders wciągnięte ostatnio całość po raz drugi, uwielbiam

Punisher obejrzany , główny bohater dla mnie tam idealnie pasuje. Szkoda że anulowali.

Teraz jestem na etapie, że kurde, nie mam pojęcia co dobrego obejrzeć żeby mnie wciągnęło. Nie wiem za co się wziąć :(
Boardwalk Empire ?
The Wire ?
Ash vs Evil Dead ?
 
OJ - made in America
Rozmowy z Tedem Bundym
Olive Kitteridge
Młody Papież
Homecoming

To są ostatnie seriale, które mnie wciągneły. Teraz oglądam nowy dokument o F1 na Netfliksie.
Papieża obejrzałem kilka odcinków, muszę do niego wrócić. Ta jedna piosenka z bodajże 4 odcinka świetna jest. Resztę obczaje

Boardwalk Empire ?
The Wire ?
Ash vs Evil Dead ?
The Wire klasyka klasyk! Za BE muszę się zabrać, coś czytałem, że klimatem przebija właśnie Taboo
 
Back
Top