Seriale

Medal of Honor pierwszy sezon wszedł na raz, jak zimne piwko w upalny dzień. Mam nadzieję, że pomyślą o drugim.
 
Z tej listy zdecydowanie Sharp Objects. Dom z papieru niby taki popularny, a ja nie przebrnąłem przez pilota, o The Order nie wspomnę, bo ponoć kolejny szit dla nastolatków. Na pewno obejrzę Dogs of Berlin, bo gdzieś przeczytałem, że, zachowując wszelkie proporcje, przypomina troszkę The Wire.

Ale to nie prędko, bo właśnie wjechałem do trzeciego sezonu Boscha. Ten serial jest skrojony dla mnie ;)

13BOSCH-articleLarge-v3.jpg
 
Z tej listy zdecydowanie Sharp Objects. Dom z papieru niby taki popularny, a ja nie przebrnąłem przez pilota, o The Order nie wspomnę, bo ponoć kolejny szit dla nastolatków. Na pewno obejrzę Dogs of Berlin, bo gdzieś przeczytałem, że, zachowując wszelkie proporcje, przypomina troszkę The Wire.

Ale to nie prędko, bo właśnie wjechałem do trzeciego sezonu Boscha. Ten serial jest skrojony dla mnie ;)

13BOSCH-articleLarge-v3.jpg
Ten Dom z papieru właśnie nie mogę się zmusić do włączenia 1 odcinka, ciągle odkładam :D Dogs of Berlin mi ktoś polecił, podobno trzyma poziom.
 
Ten Dom z papieru właśnie nie mogę się zmusić do włączenia 1 odcinka, ciągle odkładam :D Dogs of Berlin mi ktoś polecił, podobno trzyma poziom.

Ja jestem w trakcie oglądania "Domu z Papieru" i tak samo go odkladalem, ale obejrzalem juz 1 sezon, zaraz zaczynam drugi i na prawdę zaciekawił mnie i propsy za ten serial.
Aktorzy świetni, szczególnie Profesor i ta laska co krzyczy ciągle "LA PUTA !" :lizoremotmaly2::star wars:


Co do serialu "Berlińskie Psy" to cholernie za duzo sie w nim dzieje...Trzeba miec nerwy zeby nadarzyc za akcją :lol: Ja momentami nie wyrabiałem :cry: :evil:
 
Ja jestem w trakcie oglądania "Domu z Papieru" i tak samo go odkladalem, ale obejrzalem juz 1 sezon, zaraz zaczynam drugi i na prawdę zaciekawił mnie i propsy za ten serial.
Aktorzy świetni, szczególnie Profesor i ta laska co krzyczy ciągle "LA PUTA !" :lizoremotmaly2::star wars:


Co do serialu "Berlińskie Psy" to cholernie za duzo sie w nim dzieje...Trzeba miec nerwy zeby nadarzyc za akcją :lol: Ja momentami nie wyrabiałem :cry: :evil:
ja obejrzalem pierwszy odcinek tego domu z papieru i uznalem, ze gowno totalne to jest
dalej jest lepiej?
 
Dwa (lub trzy) pierwsze odcinki GOT mają być w granicy 1h, pozostałe będą miały 1h 20min +/-

Budżet był większy niż dla poprzednich dwóch pełnych sezonów po 10 odcinków.
 
Last edited:
After Life - najlepszy tegoroczny serial Netflixa już za mną. Świetna mieszanka cringe'u, śmiechów i wzruszeń.
Teks z pierwszego odcinka, gdy Tony zostaje zaczepiony przez dzieciaka na placu zabaw.
"-Pedofil!
-Co?
-Pedofil!
-Nie jestem pedofilem. Gdybym był, byłbyś bezpieczny, gruba, ruda, pizdo."
:juanlaugh:
 
widze ze lubicie te netflixowe komedie , do mnie jakos one nie przemawiaja, ale probuje ogladac sex education powoli raz na tydzien odcinek
 
probuje ogladac sex education powoli raz na tydzien odcinek
Obejrzałem. Bez fabuły, nikłe walory edukacyjne, trochę śmiechu. Coś tam się dzieje w UK, tak bym to określił. Bardziej przypominał szkołę amerykańską z 13 powodów, a problemy z American Pie, ale nie dłużył się za bardzo. Czy można z tego wynieść coś więcej? Raczej nie i nie wiem komu mógłbym polecić. Luźny serial, ale bez szału, czy jakiejkolwiek edukacji.
 
Świetna rozmowa z Kitem Harringtonem. Prowadzący starał się wyciągnąć informacje o nowym sezonie, a przede wszystkim o zakończeniu. Jest też śmieszna historia o finale poprzedniego sezonu o którą Kit pokłócił się ze swoją żoną Rose(czyli serialową Ygritte). Kit zdradził głównie, że wszystkie jego pomysły, czy jego żony także nt. zakończenia sezonu okazały się nie mające nic wspólnego z prawdą, ale nie powiedział w jaki sposób oni o tym myśleli. Dwie lub trzy rzeczy mogą sugerować mały spoiler. Zobaczymy, czy okażą się prawdą:wink:
 
Gdzie mogę oglądać brickleberry z dubbingiem? Na cda nie ma wszystkich odcinków, na zalukaj też trzeba wykupić premium.
 
Świetna rozmowa z Kitem Harringtonem. Prowadzący starał się wyciągnąć informacje o nowym sezonie, a przede wszystkim o zakończeniu. Jest też śmieszna historia o finale poprzedniego sezonu o którą Kit pokłócił się ze swoją żoną Rose(czyli serialową Ygritte). Kit zdradził głównie, że wszystkie jego pomysły, czy jego żony także nt. zakończenia sezonu okazały się nie mające nic wspólnego z prawdą, ale nie powiedział w jaki sposób oni o tym myśleli. Dwie lub trzy rzeczy mogą sugerować mały spoiler. Zobaczymy, czy okażą się prawdą:wink:

Jestem przekonany, że ostatni sezon to będzie prawdziwy rozpierdol i powrót do formy. Wszystko na to wskazuje. Do tej pory nie ma potwierdzonych przecieków, ale jest kilka popularnych teorii które są kozackie.
 
W styczniu na hbo go wyszedł Luther 5 sezon może ktoś przeoczył. Mieszane uczucia po 1-4, zobaczymy co V pokaże
 
Back
Top