Seriale

Peaky Bilnders 1 sezon git, drugi nawet lepszy a później nie oglądałem od tak ale wielu znajomych chwali. 19 wiek dodaje tam smaczku, gang z Birmingham, industrialna Wielka Brytania szwindle , przekrety strzelaniny. Postać Arthura najlepsza :antonio:
XX wiek. Trzeci sezon moim zdaniem najsłabszy, ale czwarty jest bardzo dobry, może nawet najlepszy.
 
Piszcie jak odworceni jeżeli ktoś oglądał czy warto wgl

Warto. Obawiałem się, że ta kontynuacja będzie strasznie naciągana ale nie wygląda tak źle na początku. Wiadomo, klimatu z pierwszego sezonu nie uświadczysz ale polecam, Blacha w formie :)
 
Ogólnie to mam nowego kandydata, który może pokonać Nocnego Króla i nową teorię na temat potencjalnego zakończenia GoT.

Zmutowany Góra rozpierdala tego lodowego cwaniaczka jedną lepą, potem Arya zabija Cersei, hajta się z Gorącą Bułką i wszyscy żyją szczęśliwie.
Nocnego Króla zabija i ratuje świat
Daenerys (czy jak to tam się pisało) na smoku i odzyskuje swoje królestwo oraz Bran, który Warguje się w drugiego smoka
nie dziękujcie, podziękujcie temu wrednemu grubasowi, że nie łaska było kurwa dokończyć pisania tej opowieści
 
Nocnego Króla zabija i ratuje świat
Daenerys (czy jak to tam się pisało) na smoku i odzyskuje swoje królestwo oraz Bran, który Warguje się w drugiego smoka
nie dziękujcie, podziękujcie temu wrednemu grubasowi, że nie łaska było kurwa dokończyć pisania tej opowieści

Ale to nawet lepiej, że nie skończył powieści. Bo tak to by człowiek z pewnością się natknął na spoiler dotyczący zakończenia, a już teraz i w trakcie oglądania będzie mindfuck ciągły co się ma stać oraz co odcinek po 3 strony dyskusji w spoilerach :devil smile1:
A znając Martina to jak napisze to przez najbliższą dekadę to zmieni swoje zakończenie wykorzystując postaci, które pojawiały się w Sadze, a nie ma ich w serialu.
 
Ale to nawet lepiej, że nie skończył powieści. Bo tak to by człowiek z pewnością się natknął na spoiler dotyczący zakończenia, a już teraz i w trakcie oglądania będzie mindfuck ciągły co się ma stać oraz co odcinek po 3 strony dyskusji w spoilerach :devil smile1:
A znając Martina to jak napisze to przez najbliższą dekadę to zmieni swoje zakończenie wykorzystując postaci, które pojawiały się w Sadze, a nie ma ich w serialu.
Bardzo źle, że nie napisał skończenia bo to serialowe to mnie nie interesuje. Zero emocji przy tym serialu, książki doprowadzały do takiego napięcia, że to w serialu jest tak cienkie jakbym oglądał film z narratorem z akcją w 19 wieku :awesome:
 
Warto. Obawiałem się, że ta kontynuacja będzie strasznie naciągana ale nie wygląda tak źle na początku. Wiadomo, klimatu z pierwszego sezonu nie uświadczysz ale polecam, Blacha w formie :)
no tylko troche sam "blacha" spalil im ten film, bo przed premiera zjechal na sanki
 
Bardzo źle, że nie napisał skończenia bo to serialowe to mnie nie interesuje. Zero emocji przy tym serialu, książki doprowadzały do takiego napięcia, że to w serialu jest tak cienkie jakbym oglądał film z narratorem z akcją w 19 wieku :awesome:

To Ty musisz unikać spoilerów w drugą stronę :crazy: Mnie książki jakoś nie wciągały, opisy momentami długie jak w "Nad Niemnem"
 
To Ty musisz unikać spoilerów w drugą stronę :crazy: Mnie książki jakoś nie wciągały, opisy momentami długie jak w "Nad Niemnem"
Nie muszę bo moim zdaniem on jeż tego nie skończy, poszedł w sci-fi i w świat z przeszłości GOT. Myślę, że już nie zdąży, patrz jak on wygląda :mamed:
 
Propos Gry o Tron, to uwielbiam takie złodupne (zawsze mnie bawi te tłumaczenie :lol:) momenty w każdym serialu, a tutaj fajnie połączone są w jeden film:

 
Propos Gry o Tron, to uwielbiam takie złodupne (zawsze mnie bawi te tłumaczenie :lol:) momenty w każdym serialu, a tutaj fajnie połączone są w jeden film:


Kaszana bo nie ma głównej bad-ass scene
król mrozek wykańcza a następnie zawłaszcza jaszczurkę
 
5wvujpd.jpg

Będę zawiedziony jak Night King nie zajebie połowy głównych bohaterów.
 
5wvujpd.jpg

Będę zawiedziony jak Night King nie zajebie połowy głównych bohaterów.

Jestem pewien, że Cersei on nie zajebie, bo ktoś go ukróci szybciej, bo ta szczwana bestia siedzi w Królewskiej Przystani. Tutaj będę się upierał, że zrobi to Arya. I czuję w kościach, że Jaime zginie jakoś bohatersko, osłaniając Danusię lub Jona.

To jak, typujemy kto zginie w ostatnim sezonie :D?
 
Jestem pewien, że Cersei on nie zajebie, bo ktoś go ukróci szybciej, bo ta szczwana bestia siedzi w Królewskiej Przystani. Tutaj będę się upierał, że zrobi to Arya. I czuję w kościach, że Jaime zginie jakoś bohatersko, osłaniając Danusię lub Jona.

To jak, typujemy kto zginie w ostatnim sezonie :D?
Jamie zginie mordując kolejnego króla.
 
Jestem pewien, że Cersei on nie zajebie, bo ktoś go ukróci szybciej, bo ta szczwana bestia siedzi w Królewskiej Przystani. Tutaj będę się upierał, że zrobi to Arya. I czuję w kościach, że Jaime zginie jakoś bohatersko, osłaniając Danusię lub Jona.

To jak, typujemy kto zginie w ostatnim sezonie :D?
Wszyscy. Nocny Król ich zajebe:bleed:
 
Obejrzałem 2 sezony Punishera. Jak to ktoś tutaj wcześniej napisał - wybitne dzieło to to nie jest, ale obejrzeć faktycznie można. Najlepsza chyba druga połowa 1 sezonu. Nad fabułą za dużo chyba nie popracowali, ale fajna główna rola. Krzyk Punishera przypomina mi trochę Rocky’ego.
 
Back
Top