Seriale

To ten dokument o Sunderlandzie? Jeżeli tak to podobno tragicznie przetłumaczony na netflixie

Tak, własnie ten. Mogę oglądać po angielsku, nie ma problemu, tylko czy warto? Na filmwebie ma dobre oceny jak na dokument i to sportowy
 
52797675_2270815646539440_676469787345289216_n.jpg


Co o tym sądzicie?
 
Cześć. W tych Wikingach to się odpierdala ciągle taka telenowela i mogę już się zabrać za Peaky Blinders, czy jeszcze poczekać. Jestem na początku drugiego sezonu :)
 
Cześć. W tych Wikingach to się odpierdala ciągle taka telenowela i mogę już się zabrać za Peaky Blinders, czy jeszcze poczekać. Jestem na początku drugiego sezonu :)
pozniej jest tylko gorzej, a ostatni sezon niby totalna porazka
jak chcesz cos o wikingach to moze The Last Kingdom, na pewno o wiele wiecej sie dzieje
Tez sie zastanawiam nad tym peaky blinders ale akcja toczy sie w 19 wieku wiec moze byc slabe..:/
powiem ci, ze tez sie troche wynudzilem,
 
Tez sie zastanawiam nad tym peaky blinders ale akcja toczy sie w 19 wieku wiec moze byc slabe..:/

Peaky Bilnders 1 sezon git, drugi nawet lepszy a później nie oglądałem od tak ale wielu znajomych chwali. 19 wiek dodaje tam smaczku, gang z Birmingham, industrialna Wielka Brytania szwindle , przekrety strzelaniny. Postać Arthura najlepsza :antonio:
 
Peaky Bilnders 1 sezon git, drugi nawet lepszy a później nie oglądałem od tak ale wielu znajomych chwali. 19 wiek dodaje tam smaczku, gang z Birmingham, industrialna Wielka Brytania szwindle , przekrety strzelaniny. Postać Arthura najlepsza :antonio:

Pomylilem sie, ogolnie to 20 wiek, ale rok 1919 takze ten..

Skoro tak mowisz..no nic dodam do listy ale mam obawy :P Na pewno pierwsze co teraz wlacze to Suburrę 2 sezon, ale to az w sobote, by ogladac z kobieta :P, bo niestety w tym tyg 2 zmiana :[[[
 
Ja liczę na to, że Night King ich wszystkich zapierdoli:fjedzia:

Ogólnie to mam nowego kandydata, który może pokonać Nocnego Króla i nową teorię na temat potencjalnego zakończenia GoT.

Zmutowany Góra rozpierdala tego lodowego cwaniaczka jedną lepą, potem Arya zabija Cersei, hajta się z Gorącą Bułką i wszyscy żyją szczęśliwie.
 
Back
Top