Seriale

@Cactus @Gambit ok dziekowka za odp, no ja czekam mega na punishera ;) a wogole obczailem, ze za tydzien wychodzi na ale kino 1 i 2 odcinek peaky pod rzad, tylko szkoda, ze z tym lektorem :/
 
@Cactus @Gambit ok dziekowka za odp, no ja czekam mega na punishera ;) a wogole obczailem, ze za tydzien wychodzi na ale kino 1 i 2 odcinek peaky pod rzad, tylko szkoda, ze z tym lektorem :/

Ogólnie na Ale Kino da się włączyć oryginalną ścieżkę dźwiękową i odpalić z polskimi napisami, nie wiem tylko czy do wszystkich filmów i seriali. No ale w takiej wersji raczej nikt tego nie zgrywa.
 
27-rami-and-sami-malek.nocrop.w529.h848.jpg

Nie wiedziałem, że w rzeczywistości też są dwa Rami Malki.
 
Właśnie obejrzałem pierwszy odcinek Narcos. Coś czuję, że niedługo zacznę zapuszczać wąsa.
niby zajebiste, ale wszystko psuje, ze wiesz jak sie konczy, a jak ktos jeszcze czytal jakies ksiazki, chocby marca bowdena czy dziesiatki innych to juz nie jest tak ciekawie.
 
Właśnie obejrzałem pierwszy odcinek Narcos. Coś czuję, że niedługo zacznę zapuszczać wąsa.
no kurwa, tez tak mialem! Dlugo nie wytrzymalem. Te, codzienne, szydercze usmieszki znajomych i nieznajomych przelaly czare goryczy :wink: Jednak sam wons bez zadnych brodek i innych gadzetow wyglada zlowieszczo.
 
Panowie, potrzebuję ostatni odcinek pierwszego sezonu Stranger Things do obejrzenia online z napisami.
@Cactus polecił mi efilmy.tv i wszystko było pięknie tylko ten ost.epizod coś się buntuje. Z lektorem odpala się normalnie:/
 
oglada ktos punishera? jakies opinie? tylko bez spoilerow prosze ;) bo wlasnie jestem na 5 min 1 odcinka

Jestem po 7 odcinkach i powiem tak, nie jest to Punisher, którego się spodziewałem, zwłaszcza po tym co pokazali w DD. Ten serial spolaryzuje fanów i już widać na necie, że sporo osób mocno krytykuje nowego Marvela od Netflixa. Ja jednak kupuję ten serial, jest dobrze, miejscami bardzo dobrze, gdyby jeszcze wyrzucić wątek biurowy to byłoby miodzio.
 
Jestem po 7 odcinkach i powiem tak, nie jest to Punisher, którego się spodziewałem, zwłaszcza po tym co pokazali w DD. Ten serial spolaryzuje fanów i już widać na necie, że sporo osób mocno krytykuje nowego Marvela od Netflixa. Ja jednak kupuję ten serial, jest dobrze, miejscami bardzo dobrze, gdyby jeszcze wyrzucić wątek biurowy to byłoby miodzio.
mi bardzo odpowiada ten aktor w tej roli, wg mnie najlepszy filmowy punisher, to biore w ciemno, reszte powiem po obejrzeniu.
 
Back
Top