Seriale

Gomorra póki co leci tylko we Włoszech, nawet po angielsku nie było jak wczoraj sprawdzałem.
ale ja nie prosze o napisy, tylko po prostu odcinek z oryginalna sciezka dzwiekowa po wlosku. Umiem wloski na tyle, by obejrzec bez, nie zrozumiem kazdego slowa ale z kontekstu wiekszosc tak.
 
Takie relki
Gomorra.S03E01.iTALiAN.720p.AHDTV.x264-NTROPiC
Gomorra.La.Serie.S03E01.HDTV.720P.ITA.AC3.x264-Prometheus
 
troche juz leca w huja z tym realizmem, nawet jak czarni w polsce wpadaja to w kilkadziesiat osob, a tutaj akcja departamentu sprawiedliwosci na grupe zabojcow i kilka osob
 
troche juz leca w huja z tym realizmem, nawet jak czarni w polsce wpadaja to w kilkadziesiat osob, a tutaj akcja departamentu sprawiedliwosci na grupe zabojcow i kilka osob

Wiesz to tylko serial na podstawie komiksu, ale rzeczywiście, są momenty, że aż człowiekowi zęby zgrzytają.
 
Wiesz to tylko serial na podstawie komiksu, ale rzeczywiście, są momenty, że aż człowiekowi zęby zgrzytają.
Wczoraj odpaliłem, patrze a tam aktor z Shit River:wtf2: Pierwszy odcinek nie wróży nic dobrego, ale raczej dam szanse temu serialowi.
 
da rade Legion z lektorem? musze jeszcze raz sprobowac, bo ogladalem, w sumie dobry byl, ale troche poryty i przestalem ogladac dalej
 
Back
Top