Seriale

Jezuuu, jak można jęczeć przez 10minut na ekranie po prostu próbując się przemieszczać, Ewelina opanuj się. Mega wkurzającered card
 
Obejrzałem 3 odcinki. Pierwszy dobry, dwa kolejne już trochę gorzej. Może dzisiaj coś nadrobię.
Skończę oglądać tylko drugi sezon "Stranger Things" (z którym w przeciwieństwie do pierwszego, idzie mi bardzo wolno) i z ciekawości zobaczę tego "Punishera", aczkolwiek rewelacji nie oczekuje.
 
ale ja nie prosze o napisy, tylko po prostu odcinek z oryginalna sciezka dzwiekowa po wlosku. Umiem wloski na tyle, by obejrzec bez, nie zrozumiem kazdego slowa ale z kontekstu wiekszosc tak.

Wow szacun. A to nie jest tak, że nakurwiają swoim dialektem i nawet dla osoby znającej włoski jest ciężko? Takie tematy słyszałem.
 
Wow szacun. A to nie jest tak, że nakurwiają swoim dialektem i nawet dla osoby znającej włoski jest ciężko? Takie tematy słyszałem.
tak, np jak moj kolega rozmawia z mama to nie rozumiem nic bo napierdalaja tak szybko, np, wloch z neapolu jak pojedzie do rzymu moze sie nie do konca dogadac, ale w wiekszosci sa to te same slowa i mozna wywnioskowac z kontekstu.
 
Pilot Godless bardzo dobry, początkowy przejazd przez miasteczko mega klimatyczny. Zapowiada się TOP seriali od Netflixa ... Chodziłbym do szkoły w której uczy Tess Frazer :wink:
 
Back
Top