Seriale

Punisher bardzo dobry. Było kilka zjebanych scen, które psują całość, ale jakoś przebolałem i plusy przeważyły. Zaznaczam, że nie czytałem komiksu.
 
Punisher bardzo dobry. Było kilka zjebanych scen, które psują całość, ale jakoś przebolałem i plusy przeważyły. Zaznaczam, że nie czytałem komiksu.
Punisher jest zaskakujący dobry jak na produkcje Marvela, jest ciężki klimat i to mi się podoba.
 
Skończyłem Godless, naprawdę świetna rzecz. Realizacyjnie to pierwsza liga (zdjęcia, muzyka i czołówka), aktorsko też super. Choć serial ma swoje wady, to jako całość jest godnym spadkobiercą tego wymierającego gatunku. Z miłą chęcią przytuliłbym drugi sezon, nawet jako antologię.


Odcinek 2 Peaky Blinders jednak wrzucili w wersji Multi zgrany z Ale Kino.
Klasyczny western?
 
Kuźwa, jednak Ewelina jęczy tak samo jak biega po lesie i jak ją młody rambo w tym lesie zapinał:facepalm:

Ten od non stop fapownicy w ustach co kupuje wszystko w TORze jednak podstępna menda, pewnie to on odebrał sygnał alarmowy i utukli dziewczę w podobny sposób jak Walewską. Przynajmniej w spokoju mogę oglądać dalej:pray:
 
kozak odcinek, cirro to jednak wariat i wraca do neapolu

Moim zdaniem mocny kandydat do najlepszego odcinka w całej serii. Jeśli wróci to ciekawe jak zareaguje Neapol biorąc pod uwagę fakt, że Genaro niejako sfingował jego śmierć.
Trzeci sezon Gomorry to jak do tej pory pieprzone mistrzostwo. :pray:
 
Co powiecie o Limitless? Warto?

Obejrzalem pilot i calkiem ok
Jak wyżej, pózniej sie robi nieco banalnie , za dużo płytkiego humoru jak dla mnie, ale ogółem można obejrzeć , wciąga . A i fani MMA bedą mieli w jednym z odcinków nie lada gratke ( nie bede spoilerow robił :p )
 
Kuźwa, jednak Ewelina jęczy tak samo jak biega po lesie i jak ją młody rambo w tym lesie zapinał:facepalm:

Ten od non stop fapownicy w ustach co kupuje wszystko w TORze jednak podstępna menda, pewnie to on odebrał sygnał alarmowy i utukli dziewczę w podobny sposób jak Walewską. Przynajmniej w spokoju mogę oglądać dalej:pray:
Najważniejsze, ze rok czasu ćwiczyła tekłondo :mamed:
 
BrilliantValidAoudad-size_restricted.gif


:wow::antonio::mjsmile::neildegrassewhoa:
 
Back
Top