Seriale

czy ja wiem czy taka bajeczka? historia oparta jest na faktach i ja osobiscie nie zauwazylem tam jakis bajkowych motywow, tymbardziej, ze to jest dopiero poczatek tej historii i do tego milionera to jednak sporo brakuje. Bedzie kontynuacja...

Znaczy bardziej mi chodziło o to, że nie jest to jakaś nowość.

Wiele takich motywów było, najpierw był przydupasem wujaszka co roznosił podrzędne jointy, a potem poleciał w grubie dragi i teraz król osiedla. Ja nie mówie, że to jest hujowe, bo bardzo przyjemnie się oglądało i te 40-50 minut bardzo szybko zlatywało i nie było nudy, ale jakieś arcydzieło moim zdaniem to to nie jest.
 
Panowie wczoraj zupełnie przypadkiem dowiedziałem się, że 4 sezon Wikingów był jakoś podzielony czy coś takiego, a na Netflixie była właśnie tylko połowa tego sezonu i potrzebuje gdzieś online drugą część od 11-20
 
Przestań bo jeszcze bym musiał drugi nadrobić, to samo z BCS :)
Chyba ze są jakieś fajne akcje z ta czarna łaska ;)
Ostatnie dwa odcinki 9.8 i 9.9 na Imdb i ja się z nimi zgadzam.


Za niedługo rusza Godless, western od Netflixa i oczywiście trzeba obczaić nowy 4 sezon Peaky Fookin Blinders.
 
Last edited:
Ostatnie dwa odcinki 9.8 i 9.9 na Imdb i ja się z nimi zgadzam.


Za niedługo rusza Godless, western od Netflixa i oczywiście trzeba obczaić nowy 4 sezon Peaky Fookin Blinders.
nie rozumiem tego dialektu w peaky blinders, a jak na zlosc napisy do nich robi typ, ktory robi je zajebiscie dlugo, z angielskimi dzisiaj obejrze jak znajde.
 
Pierwszy odcinek Stranger Things to poezja, zajebisty klimat plus ścieżka dźwiękowa która kupiła mnie bez reszty. Dalej jest trochę gorzej ale i tak przyjemnie się ogląda mimo, że nie jestem fanem Sci-Fi. Dzieciaki nie wkurwiają, wręcz przeciwnie czasami są nawet zabawni. Został mi ostatni odcinek i jak wszystko pójdzie dobrze to jeszcze dziś ruszę z II serią. Trzymajcie kciuki.
 
Back
Top