Seriale

Objerzałem Snowfall który tak @Scurvol zachwalał. Taka tam bajeczka od zera do milionera, tylko w tym przypadku o dragi chodzi. Jak ktoś się nudzi to w sam raz do obiadku dobra pozycja.
czy ja wiem czy taka bajeczka? historia oparta jest na faktach i ja osobiscie nie zauwazylem tam jakis bajkowych motywow, tymbardziej, ze to jest dopiero poczatek tej historii i do tego milionera to jednak sporo brakuje. Bedzie kontynuacja...
 
czy ja wiem czy taka bajeczka? historia oparta jest na faktach i ja osobiscie nie zauwazylem tam jakis bajkowych motywow, tymbardziej, ze to jest dopiero poczatek tej historii i do tego milionera to jednak sporo brakuje. Bedzie kontynuacja...
zwlaszcza, ze jest duzo podobnych historii opartych na faktach, ze poczatki tak wlasnie wygladaly, dla nas patrzac z terazniejszej perspektywy moze sie wydawac bajeczka, ale to calkiem inna rzeczywistosc, historia escobara, czy kartelu sinaloa, nie wygladaja na bajki? albo kariera el chapo guzmana?
 
zwlaszcza, ze jest duzo podobnych historii opartych na faktach, ze poczatki tak wlasnie wygladaly, dla nas patrzac z terazniejszej perspektywy moze sie wydawac bajeczka, ale to calkiem inna rzeczywistosc, historia escobara, czy kartelu sinaloa, nie wygladaja na bajki? albo kariera el chapo guzmana?
moze bajka, w sensie, ze sie udalo? jakby wszystkich, od razu pozabijali to wtedy by nie byla bajeczka :lol:
 
Dobre te Parks and Recreation? Bo jakoś nie mogę się za to zabrać i boje się, że nie dorównuje the office do pięt. Namówcie mnie jakoś.
 
no mi nie podeszlo, ale mi rowniez nie podeszlo the office, za to kozak It's Always Sunny in Philadelphia

Dwa najlepsze seriale komediowe jakie widziałem, a Parki są "tylko" bardzo dobre.

BTW, @marcinos poznajesz?

DOngnbmX4AAlI9c.jpg
 
Na którym odcinku The Office utknąłeś?
kurde juz nie pamietam, dawno zaczynalem, byc moze nie mialem akurat wtedy weny na taki serial, wole animacje jak south patk, american dad i jeszcze kilka by sie znalazlo, ale nie mam czasu aktualnie pisac, bo mi sklep zamykaja za chwile:) pozdro
 
Dwa najlepsze seriale komediowe jakie widziałem, a Parki są "tylko" bardzo dobre.

BTW, @marcinos poznajesz?

DOngnbmX4AAlI9c.jpg
post @Hang -a nie zdolal wywolac u mnie najmniejszych podejrzen, dopiero @marcinos naprowadzil mnie na dobre tory. Z poczatku myslalem, ze to jakis tam randomowy nalesnik, z jakiegos serialu komediowego :smile: a tu sie okazuje, ze to jeden z moich ulubionych aktorow. Jebany kameleon
635796a842cccaf8b66596a6f03fc35e.jpg
 
Pany oglądał ktoś finał Watahy? O huj tam chodzi, bo ja chyba większość odcinków najebany oglądałem.

to ten kolo z ABW w końcu pozabijał w piecu tych uchodźców? i ogółem to on miał niby coś wspólnego z tym 1 sezonem, jak coś tam ktoś do niego gadał, że 4 lata temu? I kurwa nagle jakaś bomba pod mostem wtf?
 
Pany oglądał ktoś finał Watahy? O huj tam chodzi, bo ja chyba większość odcinków najebany oglądałem.

to ten kolo z ABW w końcu pozabijał w piecu tych uchodźców? i ogółem to on miał niby coś wspólnego z tym 1 sezonem, jak coś tam ktoś do niego gadał, że 4 lata temu? I kurwa nagle jakaś bomba pod mostem wtf?

No on, wydaje mi się, że powodem było to, że przed przerzutem widzieli Halmana, który później z łatwością zwalił wszystko na narodowców. No był zamieszany w gówno które doprowadziło do wysadzenia starej watahy, dlatego zginęła Marta, które znalazła dokumenty ojca obciążające Halmana i resztę. Pod mostem były "poradzieckie materiały radioaktywne" które przenosili uchodźcy.
Ogólnie pierwsza Wataha praktycznie nie wyjaśniła nic, zostawiając widza z mnóstwem pytań. Za to karny k***s dla twórców serialu, bo kontynuacja mogła nie powstać. W s02 jest już dużo lepiej, trochę spraw się "wyjaśniło", ale i tak wiele to kwesta domysłów.

Teraz chyba trzeba zacząć drugi sezon Umbre od rumuńskiego HBO.
 
Back
Top