Seriale

Nie podoba mi się wątek Dorne w 5 sezonie. Po tym jak świetnie wypadł Oberyn można było się spodziewać czegoś bardzo ciekawego, ale niestety wyszło słabo.

to jest jakaś tragedia. najgorsza obsada/scena/cokolwiek tego serialu. :)
 
Najlepszy jest Euron bo jest Żelaznym człowiekiem, a na dodatek ma czerwonych kapłanów z Asshai i prawdopodobnie korzystał z zabójcy bez twarzy. A nie, którzy twierdzą również, że jest w stanie widzieć jak Bran czyli przez czardrzewa ;p
no ale nie jest żadnym bóstwem, tak? (z tego co o nim wyczytałem i linku @Gambit)

Kolejne sceny pewnie nie lepsze ;p

Szkoda, że to Oberyn zginął, a nie jego córeczki.

exactly, wskrzeszać mi Oberryna, zabijać tamte!
 
Dorn spierdzielone po całości, HBO WHY ?!

Obejrzyjcie sobie Jinx (dokument od HBO) - serial kapitalny, a ostatni odcinek normalnie szczena opada i nie ma co zbierać z podłogi.
 
Dorn spierdzielone po całości, HBO WHY ?!

Obejrzyjcie sobie Jinx (dokument od HBO) - serial kapitalny, a ostatni odcinek normalnie szczena opada i nie ma co zbierać z podłogi.


Ogladales bez napisów, na HBO, czy masz może linka do ostatniego z lektorem? Robert jest niesamowity, to tak jakby oglądać żmiję przez cienką szybkę. Uwielbiam jak kłamie bez namysłu :)
 
Oglądałem na HBO GO. Niestety z lektorem ripy z TV ciężko (nie ma?) znaleźć, a napisy do finałowego odcinka pewnie będą pod koniec przyszłego tygodnia.
 
Tego się obawiałem. Zostały mi dwa a chce oglądnąć naraz. Przy Durście wolę mieć napisy albo lektora.
 
Czy Euron jest bóstwem? Euron jest żelaznym królem, ale podróżował po świecie i jest inny od swoich współbratymców.

Oberyn>Dorne
eh, myślisz, że jest szansa na Eurona w serialu? nie rozumiem dlaczego oni kurwa tak omijają mega postacie, a jak już się jakaś pojawi to go ubijają. rozumiem, że tak jest w książkach, ale czasem od nich odchodzą. DAWAĆ EURONA KOZAKA.
 
eh, myślisz, że jest szansa na Eurona w serialu? nie rozumiem dlaczego oni kurwa tak omijają mega postacie, a jak już się jakaś pojawi to go ubijają. rozumiem, że tak jest w książkach, ale czasem od nich odchodzą. DAWAĆ EURONA KOZAKA.

Ciężko powiedzieć. W 5 sezonie twórcy serialu próbują na własną rękę działać i póki co ponieśli klęskę. Chodzą plotki, że jeszcze w tym sezonie zobaczymy Yarę i Balona Greyjoy więc jakaś szansa jest na 6 sezon.

Nie ma się co dziwić, że Dorne jest kiepskie jak wycieli seksowną i charakterną córkę Dorana- Arianne.
 
Ciężko powiedzieć. W 5 sezonie twórcy serialu próbują na własną rękę działać i póki co ponieśli klęskę. Chodzą plotki, że jeszcze w tym sezonie zobaczymy Yarę i Balona Greyjoy więc jakaś szansa jest na 6 sezon.
nie rozumiem tego, mają takie potencjalne "gwiazdy" serialu i je omijają, come onnnnnnn.
 
W kwestii Eurona pamiętam jak raz aż podskoczyłem ze szczęścia widząc plakat z Mikkelsenem
upload_2015-5-25_10-13-17.jpeg

potem okazało się, że to typowa przeróbka - fanmade :/

to jeden z najciekawszych wątków, a patrząc na to co się "dzieje" w Dorne w serialu, nóż otwiera mi się w kieszeni - zrobili wątek kabaretowy chyba... poza tym tak niszczyć zajebistą postać Jamiego...
 
Back
Top