Seriale

Nie podoba mi się wątek Dorne w 5 sezonie. Po tym jak świetnie wypadł Oberyn można było się spodziewać czegoś bardzo ciekawego, ale niestety wyszło słabo.
 
Jebany LF, co on kombinuje... Cięzko mi go rozgryźć, wydawało mi się, że zależy mu w jakimś stopniu na Sansie, a tutaj chyba psikus, bo nie wiem jak on zamierza ją wydobyć z tego starcia. Jak myślicie, jak się to potoczy?
P.S. Osoby które przeczytały książkę są proszone o NIESPOILEROWANIE.
 
Jebany LF, co on kombinuje... Cięzko mi go rozgryźć, wydawało mi się, że zależy mu w jakimś stopniu na Sansie, a tutaj chyba psikus, bo nie wiem jak on zamierza ją wydobyć z tego starcia. Jak myślicie, jak się to potoczy?
P.S. Osoby które przeczytały książkę są proszone o NIESPOILEROWANIE.

W książce jest zupełnie co innego także nikt nie wie oprócz twórców serialu.
 
Olenna jak zawsze zajebiście.Jorah i tyrion spoko
-Dorne w tym odcinku masakra ,jak na forum pewnym ktoś napisał że żmijowe bękarcice zajebiste to mnie rozwaliło,leworęczny Jaime miał z nimi mniej problemów niż z randomowym żołnierzem,w ogóle bicami ich biły ,a oni jakby masaż mieli ,Hotah spko i ładnie imprezę rozwalił
-czemu aresztowali lorasa,margaery ,a Littlefingera nie ,w ogóle książkowy by do tego co z Sansą zrobił nie dopuścił
-tommen bardziej nieudolny niż Robbin Arryn
ten odcinek na poczatku zapowiadał się spoko na końcu masakra
-tera serialowi Janusze powiedzą jaki zajebisty serial albo że asoiaf to gówno .Odcinek 1/10
 
Według mnie najlepszy seriali jaki dotychczas widziałem to True Detective ale nie sadze ze Sezon Drugi przebije Pierwszy.
 
Nie podoba mi się wątek Dorne w 5 sezonie. Po tym jak świetnie wypadł Oberyn można było się spodziewać czegoś bardzo ciekawego, ale niestety wyszło słabo.

Bez kitu, czekałem na wątek Dorne a tu taka kupa.W Sunspear liczyłem na krew i cycki, czyli znak rozpoznawczy tego serialu.

Tyrion na plus, Arya na plus, LF na plus (badass), o reszcie szkoda gadać...
 
Nie zaspoileruję, jeżeli powiem, że jeśli Tyrellowie nie podejdą z armią pod Królewską Przystań, to są pizdami?
 
Nie zaspoileruję, jeżeli powiem, że jeśli Tyrellowie nie podejdą z armią pod Królewską Przystań, to są pizdami?

Nie podejdą. W sensie że niektóre wydarzenia z serialu mocno zblizyly sie do konca osi czasu książek. Nowe odcinki to już nowa historia praktycznie.
 
Nie wiem czy do filmów czy do seriali, bo trochę powiązane. Oglądam sobie Human traffic i jakie zdziwienie, że tam Rick z TWD zagrał pewną rolę ;-) Tak to jest jak się coś świeższego z kimś obejrzy i dopiero go zapamięta, a potem jakiś starszy film i się widzi kogoś :D
 
Czyli Tyrellowie są cipami.

Jak to jest z Bogami w Grze o Tron? Do tej pory myślałem,że prawdziwa jest tylko wiara w R'hllora, którą kultywuje Melisandre. Ale przecież Brandon teraz siedzi ze Starymi Bogami, co jest w sprzeczności z tym co głosi wiara w Czerwonego Boga. Do tego wiara w Boga o wielu twarzach, czyli chyba po prostu śmierć, też daje jakąś moc, co pokazuje Jaquen.
 
Są trzy główne religie - wiara siedmiu, Rhllor i stare bóstwa z północy. Na koniec pewnie okaże się kto jest najsilniejszym skurwysynem :)
 
Są trzy główne religie - wiara siedmiu, Rhllor i stare bóstwa z północy. Na koniec pewnie okaże się kto jest najsilniejszym skurwysynem :)

Jeszcze jest Bóg tonący w, którego wierzą Żelaźni ludzie. Przy przyjęciu wiary najpierw muszą się utopić, a potem są wskrzeszani.
 
I Bóg o Wielu Twarzach. Największy Maderfaker

Najlepszy jest Euron bo jest Żelaznym człowiekiem, a na dodatek ma czerwonych kapłanów z Asshai i prawdopodobnie korzystał z zabójcy bez twarzy. A nie, którzy twierdzą również, że jest w stanie widzieć jak Bran czyli przez czardrzewa ;p
 
Pany jaki serial teraz zaczac? Cos z nowszych najlepiej. True detective i house of cards byly zajebiste wiec cos w podobie by mnie interesowalo. Poleccie cos dobrego :)
 
Najlepszy jest Euron bo jest Żelaznym człowiekiem, a na dodatek ma czerwonych kapłanów z Asshai i prawdopodobnie korzystał z zabójcy bez twarzy. A nie, którzy twierdzą również, że jest w stanie widzieć jak Bran czyli przez czardrzewa ;p

Euron jest już w serialu?? Bo nie oglądałem ostatnich odcinków...
 
Pany jaki serial teraz zaczac? Cos z nowszych najlepiej. True detective i house of cards byly zajebiste wiec cos w podobie by mnie interesowalo. Poleccie cos dobrego :)


Hmmmmm Homeland ma wzloty i upadki ale polecam.
Bardzo fajnie oglądało mi się do kotleta Tyrant:

http://www.filmweb.pl/serial/Tyran-2014-689759

Chociaż powyższe seriale to inne klimaty kompletnie, ale jeśli coś w stylu Detektywa, to Luther brytyjski, genialny, choć to też nie do końca to samo:

http://www.filmweb.pl/serial/Luther-2010-548378
 
Back
Top