Seriale

Masu
Dursta zatrzymali w Luizjanie i postawili zarzut nielegalnego noszenia broni + chyba jakieś posiadanie (Durst ma status felona, więc nie było tu pola do negocjacji), przy czym pod koniec kwietnia zarzuty oddalono, bo fedzie będą go oskarżać o to samo, ale na szczeblu federalnym. Sądzony pewnie będzie LA, dowody są niepodważalne (list + przyznanie się do ... lustra). Ciekaw jednak jestem czy kiedyś wyjaśni co zrobił z Kathleen
 
Czy ta Gra o Tron nie może kończyć się normalnie, tylko zawsze człowiek musi czekać z językiem na brodzie na następny odcinek? Dzięki Bogu, już czwartek..
 
Ja mam wrażenie ze serial gwałtownie przyspiesza przez wycinkę wątków i zmiany w fabule. Oglądający wyłącznie serial nawet nie poliżą książkowej intrygi.
 
Oni nie wycinają fabułę tylko ją kastrują ;p

O widzisz, tego słowa mi brakowało. Ten sezon to przełom. Gdyby tak było w pierwszym czy drugim sezonie to Ned Stark nie zdążyłby zostać namiestnikiem a Robb przed stoczeniem bitew trafiłby na krwawe wesele.
 
Dzisiaj oficjalnie ogłoszono tytuły GoT 5x09 i 5x10, czyli, odpowiednio, "The Dance of Dragons" i... "Mother's Mercy" czyli już wiadomo kogo można się spodziewać w finale ... rok za późno.
 
Dzisiaj oficjalnie ogłoszono tytuły GoT 5x09 i 5x10, czyli, odpowiednio, "The Dance of Dragons" i... "Mother's Mercy" czyli już wiadomo kogo można się spodziewać w finale ... rok za późno.

Ja się nie napalam bo będzie tak jak rok temu.
 
@Gambit zdziwię się, gdyby chodziło o tego kogoś z tym Mother's Mercy
wydaje mi się, że chodzi o blondynkę i jej pochód przez King's Landing albo matkę smoków i akcję z areny albo jedno i drugie
 
Racja, ale mamy też
LADY STONEHEART, a hooded woman, sometimes called MOTHER MERCY, THE SILENT SISTER, and THE HANGWOMAN
Oczywiście, już kiedyś pisaliśmy, że aktorka zarzekała się, ze nie wróci do serialu w takiej roli.
Fajnie, że Lena się w tańcu nie pier***i i pokaże cycki, a nie tak jak Emilka po aktualizacjach kontraktu strasznie wstydliwa się zrobiła xD
1412350437030_Image_galleryImage_Filming_the_HBO_series_Ga.JPG
 
Teraz to już drugi sezon leci ;-) 4 odcinki były.

Wayward pines też ciekawie się zapowiada.
Wiem, ale dopiero się za to wziąłem, i dwa odcinki wystarczyły żebym się wkręcił.

WP, zgadzam się, wygląda interesująco, zobaczymy jak się rozkręci.
 
@Visu, no niby były takie ploty, ale nikt o zdrowych zmysłach nie płaci 250 tys. $ za 5 dni zdjęć w obstawie ponad 200 ochroniarzy, do tego zamyka drogi i sklepy, wprowadza zakaz telefonów i aparatów na planie i podpisuje klauzulę poufności za grube $ z 4 osobami z załogi którzy jako jedyni mieli widzieć "full nude scene", żeby nakręcić sceny z dublerką.
 
Reżimowa Policja mi zamknęła seansik tv i gdzie ja teraz obejrzę następny odcinek gry o tron? Ktoś może podać nazwy jakiś innych nielegalnych serwisów na które nie wolno mi wchodzić? Muszę wiedzieć żeby wystrzegać się zła i przypadkiem nie okraść biednego HBO sony czy innego disneya. Z góry dzięki ;)
 
HBO ma w dupie że ich okradasz.
kurwa lubię Twoje posty tutaj dotyczące GoT, @Tar-Ellendil również więc podpytam jeszcze:

http://westeros.pl/gra-o-tron-znamy-tytul-i-krotki-opis-finalowego-odcinka-spoilery-5x10/ - co do tego mam pytania:

o co chodzi ze "znalezieniem" Khaleese? w sensie zgubi się czy o co chodzi? no i jak w książkach jest rozwinięta postać Sansy? dalej będzie ją ten łepek nakurwiał?+ jeśli chodzi o to co piszecie z "miłosierdziem matki" to chodzi o tą lady stoneheart czyli Caitlyn zombie mode?
 
Możecie polecić jakiś serial, w którym jest dużo akcji? Coś jak SoA lub Prison Break. Fajnie jakby właśnie przypominało trochę SoA (tzn. gangi, strzelaniny itp.). Ogólnie chodzi mi o to żeby dużo się działo. Oglądałem: BB, Prison Break, TWD, True Detective, SoA, 1 sezon Kingdom, 1 sezon Power, Dextera.
 
@baju
1. Danka spierdoli na smoku
2. Wątek z Sansą to już lanie wody twórców serialu
3. Dokładnie, chociaż raczej nie ma co na to liczyć, chyba, ze ciało Cat doznało konkretnego rozkładu i może ją zagrać np. Andy Serkis xD
 
Możecie polecić jakiś serial, w którym jest dużo akcji? Coś jak SoA lub Prison Break. Fajnie jakby właśnie przypominało trochę SoA (tzn. gangi, strzelaniny itp.). Ogólnie chodzi mi o to żeby dużo się działo. Oglądałem: BB, Prison Break, TWD, True Detective, SoA, 1 sezon Kingdom, 1 sezon Power, Dextera.
sprobuj The Shield moze nie o gangach ale bardzo dobry serial
 
Back
Top