Seriale

Kuurwa nakręcacie hype, a napisów dalej brak. Podrzuci ktoś kto oglądał z napisami? bo ja pobrałem i są to napisy, ale tłumaczone translatorem z angielskiego...
 
No jeszcze nie ma napisów dobrych. Pamiętajcie, że Ci tworzą napisy to też mają swoje życie, miały być do 13, ale się opóźniło. Trzeba czekać, albo oglądać z angielskimi napisami.
 
Mnie dziwi, że do Penny dreadful nie ma napisów pl nawet do odcinka sprzed tygodnia. Trochę szok, że nikt się nie postarał, ale mam wyjebkę i oglądami z angielskimi.
 
Jebani Biali Wędrowcy i Nieumarli... Jak niby oni ich chcą powstrzymać? Tylko Bran może to zrobić, reszta nie ma nic do gadania nawet. Chyba, że pewna blondynka zza morza użyłaby swoich smoków, ale pewnie Smoki nie pójdą na mróz.
 
Biali Wędrowcy są numer 1 w rankingu p2p. Skończy się na tym, że wszystkich rozpierdolą i koniec gry o tron :bayan:
 
Ogólnie to myślałem,że Biali Wędrowcy to tacy trochę otępiali wędrowcy bez rozumu, jednak ten odcinek pokazał co innego, są w stanie samodzielnie myśleć i są dość mądrzy.


P.S. To skandal,że GOT nie ma 12 odcinków... Jest ósmy odcinek, mega akcja, w 9 będzie pewnie zawiązanie, a w 10 będzie trzeba już uspokoić wątek, tak jak w poprzednich sezonach.
 
Last edited:
No trzeba przyznać mocno FANTASTYCZNY odcinek :D]Szkoda, że olbrzymy nie potrafią low kicków, więcej i pewniej by osiągnęli efekt jakiś :D mimo, że w odcinku skuteczność stompów 100% :D Dziwna akcja, że jakieś sanie z desek załatały dziurę, a oni się przebili przez takie pale :P Dziwne, że w tej walce wiedzieli jak ważne jest smocze szkło, a tak je olali, gdy przyszło do walki...Dziwne też, że mają czaszki roztrzaskujące się pod butem, a spadają ze skarpy w chuj wysokiej i nic im nie jest:D O pisałem posta w trakcie, a tu widziałem właśnie olbrzyma z palem. Prawie jakby posłuchał, że warto walić z lewej na prawą i odwrotnie jak low kickami :D Niewielkie widać szanse dla śmiertelników przy takiej mocy śmiertelnych do "rekrutowania" wrogich oddziałów. No, ale pewnie się uda ostatecznie stawić opór ;D Musi być nadzieja dla ludzi ;)
 
No trzeba przyznać mocno FANTASTYCZNY odcinek :D]Szkoda, że olbrzymy nie potrafią low kicków, więcej i pewniej by osiągnęli efekt jakiś :D mimo, że w odcinku skuteczność stompów 100% :D Dziwna akcja, że jakieś sanie z desek załatały dziurę, a oni się przebili przez takie pale :P Dziwne, że w tej walce wiedzieli jak ważne jest smocze szkło, a tak je olali, gdy przyszło do walki...Dziwne też, że mają czaszki roztrzaskujące się pod butem, a spadają ze skarpy w chuj wysokiej i nic im nie jest:D O pisałem posta w trakcie, a tu widziałem właśnie olbrzyma z palem. Prawie jakby posłuchał, że warto walić z lewej na prawą i odwrotnie jak low kickami :D Niewielkie widać szanse dla śmiertelników przy takiej mocy śmiertelnych do "rekrutowania" wrogich oddziałów. No, ale pewnie się uda ostatecznie stawić opór ;D Musi być nadzieja dla ludzi ;)

Ktoś zawalił i zgubił wszystkie ostrza, które przyniósł Jon. Akurat by się przydały w bitwie.
 
Ktoś zawalił i zgubił wszystkie ostrza, które przyniósł Jon. Akurat by się przydały w bitwie.
No wiem, że się zapodziały, ale jednak nie zadbać o nie to trochę ostry brak myślenia :D PS: Widziałem jednak, że John zablokował uderzenie swoim mieczem? Rozumiem, że nie było to wiadome, bo było widać zdziwienie? Co to za miecz, też ze stopionego miecza Neda? Nie pamiętam już :D
 
No wiem, że się zapodziały, ale jednak nie zadbać o nie to trochę ostry brak myślenia :D PS: Widziałem jednak, że John zablokował uderzenie swoim mieczem? Rozumiem, że nie było to wiadome, bo było widać zdziwienie? Co to za miecz, też ze stopionego miecza Neda? Nie pamiętam już :D
Miecz starego Mormonta. Valeriańska stal. Miecz Neda przekuli na mieczyk dla Joffereya.
 
Miecz starego Mormonta. Valeriańska stal. Miecz Neda przekuli na mieczyk dla Joffereya.

No i chyba Arii tą "igłę" czy jak jej tam ?:D Czyli tworzywo to samo. Jak widać też skuteczne, choć równie rzadkie...No, ale się dziwię, że nie wiedzieli, że będzie skuteczne? Żadne legendy nie głosiły? :) Powinni go stopić i końcówkę w chociaż tysiącu innych wykonać z tego stopu :D
 
Z tego co mi wiadomo to właśnie Obsydian i Valyriańska stal są tym, czego się boją/czym można pokonać Białych Wędrowców
Arya raczej igły z miecza Neda nie otrzymała, bo wtedy jeszcze Ned żył
 
Arya raczej igły z miecza Neda nie otrzymała, bo wtedy jeszcze Ned żył

Pamiętam, że poza Joffreyem jeszcze drugi zrobiono...Wydawało mi się właśnie, że igłę. Jak nie to gdzie drugi?
EDI: Już wiem. Bierne chyba ma ten drugi...A Aryi faktycznie też jest z tej stali znalazłem :P Ale nie pamiętam już skąd go ma...
 
Last edited:
Arya dostała Igłę od Jona zanim ten wyruszył na mur. A drugi miecz z valyriańskiej stali ma Brienne i otrzymała go od Jamiego.

 
Pamiętam, że poza Joffreyem jeszcze drugi zrobiono...Wydawało mi się właśnie, że igłę. Jak nie to gdzie drugi?
EDI: Już wiem. Bierne chyba ma ten drugi...A Aryi faktycznie też jest z tej stali znalazłem :P Ale nie pamiętam już skąd go ma...


Jest ze zwyklej stali.
 
a wlasnie, dlaczego zwykle strzlay i zwykle miecze potrafily ukatrupic truposzy? przeciez podobno tylko to cos ze smoka jest skuteczne
 
Mat, a nie tylko dla białasów ? Choć jeden trupiak ze strzałą w głowie żył dalej ;)

Masu, a znalazłem na necie, że to jeden z mieczy, choć najmniejszy pewnie właśnie z tej stali...No i tak właśnie nawet z serialu coś mi świtało, że on z niej jest. Niby mały, ale przynajmniej jakościowo mocny. To już sam nie wiem :D
EDIT: Masu masz rację :) Teraz znalazłem, że był wymieniony tam, bo ważny dla właścicielki, a nie, że jest z tej stali :P
 
Mat, a nie tylko dla białasów ? Choć jeden trupiak ze strzałą w głowie żył dalej ;)

Masu, a znalazłem na necie, że to jeden z mieczy, choć najmniejszy pewnie właśnie z tej stali...No i tak właśnie nawet z serialu coś mi świtało, że on z niej jest. Niby mały, ale przynajmniej jakościowo mocny. To już sam nie wiem :D
EDIT: Masu masz rację :) Teraz znalazłem, że był wymieniony tam, bo ważny dla właścicielki, a nie, że jest z tej stali :P


Bzdura. Przeczytałem uważnie wszystkie książki, gdyby Arya miała taki miecz to dawno by ja ubili. Takich mieczy jest ok 200 wszystkie w łapach najbogatszych rodów. I nikt raczej go nie odda na mur.
 
Ogólnie to wydaje mi się, że ten co na końcu ożywił ich wszystkich jest chyba Bogiem Innych albo chociaż szefem Białych Wędrowców, bo to jest chyba ten sam ze sceny z dzieckiem Crastera.
 
Back
Top