Seriale

Reżimowa Policja mi zamknęła seansik tv i gdzie ja teraz obejrzę następny odcinek gry o tron? Ktoś może podać nazwy jakiś innych nielegalnych serwisów na które nie wolno mi wchodzić? Muszę wiedzieć żeby wystrzegać się zła i przypadkiem nie okraść biednego HBO sony czy innego disneya. Z góry dzięki ;)

cda.pl

Po polsku w hd zaraz po premierze ;)
 
The Killing jest zajebiste i ma mega klimat!!!! Chyba powtórzę sobie niedługo jeszcze raz. A oglądał już ktoś 1 odcinek Aquariusa? Daje radę?
 
@m0nster Duńskiej nie oglądałem. Oglądałem dokładnie Amerykańską, i jest mega wypas. Więc podejrzewam, że Duńska może być tylko lepsza. Ale niesamowita jest Amerykańska, ten klimacik, gdzie cały czas praktycznie deszcz pada.

 
Panowie, gdzie mogę oglądać kulturalnie Przyjaciół z napisami w necie? Oglądałem na seansik.tv, ale stronka już nie działa, a w innych miejscach są napisy angielskie, bądź lektor.
 
Możecie polecić jakiś serial, w którym jest dużo akcji? Coś jak SoA lub Prison Break. Fajnie jakby właśnie przypominało trochę SoA (tzn. gangi, strzelaniny itp.). Ogólnie chodzi mi o to żeby dużo się działo. Oglądałem: BB, Prison Break, TWD, True Detective, SoA, 1 sezon Kingdom, 1 sezon Power, Dextera.
Banshee oglądałeś, czy mi się coś pomyliło? Jak nie, to sprawdzaj :)

BTW kończę pierwszy sezon The Wire i tez jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Na początku nie chciałem tego oglądać, bo stare, bo taka jakocś, bo coś. Ale jednak nie jakość się liczy, wciągnąłem się.
 
BTW kończę pierwszy sezon The Wire i tez jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Na początku nie chciałem tego oglądać, bo stare, bo taka jakocś, bo coś. Ale jednak nie jakość się liczy, wciągnąłem się.
a bedzie tylko lepiej, ja tez po pierwszych odcinkach nie bylem jakos szczegolnie zachwycony.
 
Flasha mozesz ogladac, jezeli zupelnie olejesz tam watek naukowy. Nic sie tam nie trzyma kupy, a nauka dziala mniej wiecej jak magia. Ja lubie, bo nastawilem sie na totalnie smieciowa rozrywke. Taki hamburger dla mozgu, jedyny jaki spozywalem poki to lecialo. Daredevil zas to solidny serial.
 
Bardzo dobry odcinek.

W Serialu poszli krok dalej niż to co jest w książce, ale dzięki temu dostaliśmy długo oczekiwana starcie z White Walkers. Jon wyrasta na czołową postać co mnie cieszy bo daje radę.
 
Back
Top