Seriale

Kurna, a ja mam z tym serialem tak, że bardzo mi się podobał. Obejrzałem z 2 albo 3 sezony i już nic z niego nie pamiętam i teraz szkoda mi oglądać od początku, ale i bez sensu oglądać dalej jak nic nie pamiętam. Starość nie radość
No ja tak odświeżałem przed 4 sezonem jak wleciał na Netflix. Potem się wkurwiłem, że znów będę musiał czekać, więc obejrzałem od razu 5 już na VOD C+, bo czekałbym na ten ostatni pół roku :fjedzia:
 
No ja tak odświeżałem przed 4 sezonem jak wleciał na Netflix. Potem się wkurwiłem, że znów będę musiał czekać, więc obejrzałem od razu 5 już na VOD C+, bo czekałbym na ten ostatni pół roku :fjedzia:
Pierwsze trzy sezony bardzo dobre, później mydlanka się trochę zrobiła a jak Netflix przejął to już w ogóle bród zamienił na makijaż.
 
Kurna, a ja mam z tym serialem tak, że bardzo mi się podobał. Obejrzałem z 2 albo 3 sezony i już nic z niego nie pamiętam i teraz szkoda mi oglądać od początku, ale i bez sensu oglądać dalej jak nic nie pamiętam. Starość nie radość
Są skróty fabuły danego sezonu na Youtube ja tak robiłem.
 
Przecież Netflix tego nie przejął :mamedwhat:
Jedynie teraz chyba maczał palce w produkcji filmu.

@Roshi, jednak masz rację, widzę, że tak jak piszesz przejęli po 2 sezonie
Widać od razu na ekranie po charakteryzacji. Wcześniej był mega rzeczywisty dbali o to, wszędzie bród jak to w tych czasach, a jak zobaczyłem ostatnio piąty, mówię co to kurwa jest... Brida świeci się od tapety...
 


Dobrze, że będzie kolejny serial który wypełni czas pomiędzy HoTD. Niestety, patrząc na ilość projektów, którymi Martin się zajmuje, trudno oczekiwać, że wkrótce ujrzymy kolejne tomy z sagi, a w dodatku musi jeszcze dokończyć drugą część Fire and Blood i trzy tomy Dunk & Egg.

:frankapprove:
 
Przecież Netflix tego nie przejął :mamedwhat:
Jedynie teraz chyba maczał palce w produkcji filmu.

@Roshi, jednak masz rację, widzę, że tak jak piszesz przejęli po 2 sezonie
Widać od razu na ekranie po charakteryzacji. Wcześniej był mega rzeczywisty dbali o to, wszędzie bród jak to w tych czasach, a jak zobaczyłem ostatnio piąty, mówię co to kurwa jest... Brida świeci się od tapety...
Jebany kurwa Netflix nie mogli się powstrzymać. 20min i od razu gejowizna. Pamięta ktoś z książek czy aethelstan był gejoza? Ciężko grzeszą wam powiem, ciężko. :korwinlaugh:
 
Last edited:
Emigracja XD przekot. Cały sezon wciągnąłem w 2 dni. Na scenach z TIRowcami szczałem ze śmiechu. Pan Zbyszek i Araby z kampera top.
 
:jon:
piękne domknięcie historii pomimo gejowizny w tle...
Polecam.
Jebany kurwa Netflix nie mogli się powstrzymać. 20min i od razu gejowizna. Pamięta ktoś z książek czy aethelstan był gejoza? Ciężko grzeszą wam powiem, ciężko. :korwinlaugh:
Z kronik historycznych wiadomo tyle, że on faktycznie nie miał żony ani legalnego potomstwa, co było dziwne jak na tamte czasy. Władzę po nim przejął jego przyrodni brat, czyli to się zgadza z tym co pokazał Netflix.
Zgadzam się, kapitalne domknięcie historii. Ostatnia scena mega poruszająca. Jedna z moich ulubionych serii, na szczęście książki wciąż mam przed sobą, więc pewnie w najbliższym czasie raz jeszcze wejdę w tą historię, a że ponoć było trochę zmian od 3 sezonu względem pierwowzoru Cornwella to się jaram :antonio:
 
Chciałbym tylko przypomnieć, że dzisiaj na HBO wleciały nowe odcinki ostatniego sezonu jednego z najlepszych seriali ostatnich lat - Barry.
I jak na razie start jest świetny - Hader reżyseruje wszystkie epy, zapowiada się kapitalnie
 
Z kronik historycznych wiadomo tyle, że on faktycznie nie miał żony ani legalnego potomstwa, co było dziwne jak na tamte czasy. Władzę po nim przejął jego przyrodni brat, czyli to się zgadza z tym co pokazał Netflix.
Zgadzam się, kapitalne domknięcie historii. Ostatnia scena mega poruszająca. Jedna z moich ulubionych serii, na szczęście książki wciąż mam przed sobą, więc pewnie w najbliższym czasie raz jeszcze wejdę w tą historię, a że ponoć było trochę zmian od 3 sezonu względem pierwowzoru Cornwella to się jaram :antonio:
Ja czytałem dawno temu i nie pamiętam.
:jon:
Muszę kiedyś odświeżyć.
 
Primal
Aż dziwne, że dopiero teraz zabrałem się za tą animację. Po 7 odcinkach rewelacja. Fabuła skupia się na jaskiniowcu i zaprzyjaźnionym z nim dinozaurze i ich walce o przetrwanie w nieprzyjaznym świecie. Pod względem brutalności i krwawych scen to chyba tylko Invincible dorównuje tej animacji. Polecam sprawdzić.
 
Lista śmierci z Chrisem Prattem na Prime - po 3 odcinkach polecam.

Klimat troszkę przypominający Bourna, były navy seal’s wraca po akcji gdzie odpalili cały jego pluton do domu, gdzie zaczyna się ponowne polowanie na jego osobę. Ciężko postawić jednoznaczną opinię po 3 odcinkach, ale póki co jest to serial, który jest po prostu dobry. Fajna fabuła, dobrze zagrane postaci, wartka akcja.
 
kydm0rjlt9wa1.jpg
 
Lista śmierci z Chrisem Prattem na Prime - po 3 odcinkach polecam.

Klimat troszkę przypominający Bourna, były navy seal’s wraca po akcji gdzie odpalili cały jego pluton do domu, gdzie zaczyna się ponowne polowanie na jego osobę. Ciężko postawić jednoznaczną opinię po 3 odcinkach, ale póki co jest to serial, który jest po prostu dobry. Fajna fabuła, dobrze zagrane postaci, wartka akcja.
Zdecydowanie potwierdzam, szczególnie jeśli ktoś się jara tematyką specops. Warto też sięgnąć po książki Jack'a Carra - "Lista śmierci" ; "Prawdziwy wyznawca" teraz wychodzi trzecia. To jeśli chodzi o polską wersję.
 
Back
Top