Seriale

3s Teda Lasso i lesbijki, geje, uchodźcy. Szkoda że perełka (za którą uważałem ten serial po 1s) idzie w tą stronę.
Drugi sezon nawet bez gejów i lesbijek był już lichy, same durne wątki, pierwszy można obejrzeć i to wszystko. Skończyłem jakoś po 5-6 odcinkach 2s, to już nie było śmieszne tylko zaczynało się robić żenujące, brakowało tam tylko żeby wszyscy na Jednorożcach odjechali w stronę tęczy, takie kluchy w tym drugim sezonie, że ja pierdole.
 
Nie wiem czy polecano już:
1682782116175.png

 
Kto miesza? Jak zwykle lewackie tępe .... baby.

"
Współpracując z czołowymi historykami i ekspertami, w tym Shelley Haley (profesorka filologii klasycznej i studiów afrykańskich z Hamilton College) i dr Sally-Ann Ashton (badaczka ds. dziejów Kleopatry), badamy historię Kleopatry jako królowej, strateżki, władczyni o potężnym intelekcie, a także kobiety, której dziedzictwo jest przedmiotem wielkiej debaty.

"Królowa Kleopatra" nie skupia się na pochodzeniu etnicznym bohaterki. Świadomie zdecydowaliśmy się przedstawić ją jako osobę o mieszanym pochodzeniu etnicznym. Naszym celem było odzwierciedlenie teorii dotyczących możliwego egipskiego pochodzenia Kleopatry i wielokulturowej natury starożytnego Egiptu."

Zawsze te jebane lewicujące idiotki.
 
celem było odzwierciedlenie teorii dotyczących możliwego egipskiego pochodzenia Kleopatry i wielokulturowej natury starożytnego Egiptu."
Bardziej ten fragment. Ekspert wyjasnil, że to nie wchodzi w grę, ale czarni jak zwykle mają swoje teorie, że jednak to oni są panami świata, a nie biali. Jak nie podziemne państwo kontrolujące świat to czarna Kleopatra. Tfu do podludzi.
 
Bardziej ten fragment. Ekspert wyjasnil, że to nie wchodzi w grę, ale czarni jak zwykle mają swoje teorie, że jednak to oni są panami świata, a nie biali. Jak nie podziemne państwo kontrolujące świat to czarna Kleopatra. Tfu do podludzi.
Ciekawe czy netflix zrobiłby film oparty na biografii Martina Luthera Kinga z białym w roli głównej? :einsteinsmoke:
 
Emigracja XD, krótko, polecam. Fanem polskich produkcji nie jestem, ale tu się uśmiałem sporo

A co do Kleopatry to standardowo Drwal Rębajło fajnie skwitował temat na YT
 
Który tu polecał Emigrację?! Niech Cię piekło pochłonie :burnit: Do tego jakieś opinie na filmwebie, że to Miś naszych czasów. Jakieś przyrównania do Chłopaki nie płaczą. Wyjątkowej klasy padło. To już Office PL mi lepiej podszedł.
 
Ostatni odcinek Mandalorianina zmazał nudne kilka odcinków.
:tellmemore:
maluch używający mocy do rozkurwiania klonów jak gówna po polu i ta piękna ostatnia scena.
:antonio: Jon Favreau ty skurwielu zrobiłeś to dobrze!
 
Back
Top