Seriale

Większość opinii, z którymi się spotykam mówi że serial jest jaki jest, ale przynajmniej Cavil zajebisty. Ja się w scenach dialogowych z jego udziałem odbijam od tej postaci
 
Oglada ktos? :corn:
Jak poczytasz komentarze z koła czasu to fani książek uważają, że Amazon zrobił z tego to co Netflix z Wiedźmina, ale czy dla kogoś nieznającego fabuła trzyma się kupy i da się oglądać to już nie wiem.
 

Oglada ktos? :corn:
Obejrzałem 4 odcinki Koła czasu, nie jest złe, tylko młodzi z obsady strasznie wkurwiajacy, najgorzej ten rudy i czarny, to nie są aktorzy. Ogólnie nie znałem tego świata więc nie miałem wysokich oczekiwań, takie 6/10, skończę cały sezon.

Amazon nie klepie takiej biedy jak Netflix to mogli trochę więcej zainwestowac no ale jest jak jest, oby tylko LOTR nie zjebali.
 
To nie jest ostatni odcinek :no no:
https://www.imdb.com/title/tt4236770/episodes?season=4
10 odcinek bedzie ostatnim.
Strasznie bezkręgowy ten 4 sezon, bo poza paroma przebłyskami to nie ma tego czegoś. Chyba Sheridanowi się odłożyło tych kilka produkcji robionych w tym samym czasie. Poczekam jeszcze dwa tygodnie aż będzie cały Mayor of Kingstown i więcej odcinków 1883. Tymczasem odpalam Hawkeye.
 
Strasznie bezkręgowy ten 4 sezon, bo poza paroma przebłyskami to nie ma tego czegoś. Chyba Sheridanowi się odłożyło tych kilka produkcji robionych w tym samym czasie. Poczekam jeszcze dwa tygodnie aż będzie cały Mayor of Kingstown i więcej odcinków 1883. Tymczasem odpalam Hawkeye.
1883 po dwoch epizodach kozak serial sie zapowiada :tellmemore:
 
Strasznie bezkręgowy ten 4 sezon, bo poza paroma przebłyskami to nie ma tego czegoś. Chyba Sheridanowi się odłożyło tych kilka produkcji robionych w tym samym czasie. Poczekam jeszcze dwa tygodnie aż będzie cały Mayor of Kingstown i więcej odcinków 1883. Tymczasem odpalam Hawkeye.
3 sezon też był podobny, niby wiele się nie dzieje ale jednak ciekawe wątki, nie ma szybkiej akcji, a ogląda się przyjemnie, sporo przegadane, jednak dobre dialogi i gra aktorska na wysokim poziomie, tutaj szczególnie Kevin Kostner i Kelly Reilly, każda scena z nimi jak złoto. Coś tam się dzieje, główny wątek toczy się w swoim tempie, a jak doszło do finału sezonu to :brainoverload:

Yellowstone jest budowane w takim stylu, trochę pogadamy, wrzucimy jakieś ciekawe zapychacze, a w pewnym momencie odpierdolimy wojnę gangów w środku miasta, mnie się to podoba. Serial jest zajebisty, każdy odcinek, budowanie napięcia w tej produkcji to jest coś niesamowitego i nie mogę się doczekać co się odpierdoli w s04e10.
 
Last edited:
@andrzej_t. nowy serial dla Ciebie polszmat szykuje :beczka:
Właśnie zastanawiamy się z żoną co zrobimy ze swoim życiem kiedy skończymy Hotel... spadłeś nam z nieba :gabi_much_love:
 
zastanawiamy się z żoną

beta-jesse-lee-peterson.gif
 
Skończyłem drugi sezon Wiedźmina i mam jedno pytanie:




Baba Jaga rozpierdalająca wszechświat, Geralt macający kamienie zamiast zabijać potwory. Ogólnie fabularnie tragicznie poprowadzone, postać Ciri i Yen całkowicie spieprzyli w tym sezonie. Jedynie Cavill trzyma fason, ale jak tak dalej pójdzie to i Henryk się wkurwi i rzuci to w pierony po trzecim sezonie.
 
Skończyłem drugi sezon Wiedźmina i mam jedno pytanie:




Baba Jaga rozpierdalająca wszechświat, Geralt macający kamienie zamiast zabijać potwory. Ogólnie fabularnie tragicznie poprowadzone, postać Ciri i Yen całkowicie spieprzyli w tym sezonie. Jedynie Cavill trzyma fason, ale jak tak dalej pójdzie to i Henryk się wkurwi i rzuci to w pierony po trzecim sezonie.

my tu sobie narzekamy a noty ma dalej zajebiste, nie wiem kto to kurwa ocenia... :facepalm:
 
my tu sobie narzekamy a noty ma dalej zajebiste, nie wiem kto to kurwa ocenia... :facepalm:
Jako, że czytałem książki i grałem w gry Redów.
hmmm
Myślałem, że po 1 sezonie większej chujni nie zobaczę, jednak jak zwykle lewacki netfliks rozwiał moje wątpliwości.

Bolało oglądanie tego "dzieła". Nic się oprócz imion postaci nie zgadza. Fabuła jak dla 15 letnich lewackich dzieci z hamburgerowni. Sam Heniek interweniował w sprawie zmian scenariusza to już wystarczający dowód, że nie odpowiedni ludzie się za to wzięli. Tak spierdolić takie arcydzieło nie pojęte.

Baby to do bigosu, a nie pisania scenariusza. Miała samograja tylko to ładnie pokazać.
WYSOKIEJ KLASY GÓWNO to delikatnie powiedziane.
 
Back
Top