Seriale

Jak oceniacie zakończenie Gomorry?

Moim zdaniem twórcy rozwiązali to w ten sposób, bo chcieli dać do zrozumienia, że nie ma szans na jakikolwiek powrót i szósty sezon, bo nie został żaden bohater na którym mogliby ten następny sezon oprzeć.
 
Panowie co sądzicie o 4 sezonie cobra Kai?
Według mnie pierwsze odcinki nudne, dopiero druga połowa sezonu się rozkręca.
 
Cobra Kai never die !

Fajnie utrzymane napięcie i dość zaskakujący finał. Czekam na s05. Jako młody chłopiec oglądałem Karate Kid. Dla mnie fajny powrót do dzieciństwa.
Propsuje
Ja w tym sezonie najbardziej polubiłem Silvera z kolei Miguel był jakiś taki nieobecny przez cały sezon.
Wogole przytył ten aktor strasznie, nie wiem czy był chory czy co ale przykładowo Robbie był w mega formie.
A finał mnie mega zaskoczył, szczególnie właśnie Silver.
:brainoverload:



Fajnie jakby w 5 części wrócił ten gość.
swoją droga podobny do Prachnia
728C35A0-6E49-4198-999B-003CA79AC2D6.jpeg
 
3 sezon też był podobny, niby wiele się nie dzieje ale jednak ciekawe wątki, nie ma szybkiej akcji, a ogląda się przyjemnie, sporo przegadane, jednak dobre dialogi i gra aktorska na wysokim poziomie, tutaj szczególnie Kevin Kostner i Kelly Reilly, każda scena z nimi jak złoto. Coś tam się dzieje, główny wątek toczy się w swoim tempie, a jak doszło do finału sezonu to :brainoverload:

Yellowstone jest budowane w takim stylu, trochę pogadamy, wrzucimy jakieś ciekawe zapychacze, a w pewnym momencie odpierdolimy wojnę gangów w środku miasta, mnie się to podoba. Serial jest zajebisty, każdy odcinek, budowanie napięcia w tej produkcji to jest coś niesamowitego i nie mogę się doczekać co się odpierdoli w s04e10.
Niestety. Końcówka 4 sezonu równie bezkręgowa co cały sezon. Robienie kilku filmów i seriali w tym samym czasie odbiło się na jakości scenariusza u Sheridana.
 
Jak oceniacie zakończenie Gomorry?

Moim zdaniem twórcy rozwiązali to w ten sposób, bo chcieli dać do zrozumienia, że nie ma szans na jakikolwiek powrót i szósty sezon, bo nie został żaden bohater na którym mogliby ten następny sezon oprzeć.
Bóg mógł zabić nieśmiertelnego, stąd zbłąkana znikąd kula.
 
Ostatnio odpaliłem serial Arcane, na podstawie gry LoL. Wizualnie i dźwiękowo - uczta, kilka leveli nad tymi wszystkimi pierdolniętymi mangami i anime, fabularnie również ma ręce i nogi. Jedyne co wkurwia (bo nawet nie drażni tylko wkurwia) to sfeminizowanie męskich zachowań.

Damskie postacie, które się piorą po mordach na równi (albo lepiej) z facetami jestem w stanie zrozumieć (w końcu odniesienie do gry, do tego s-f itd) ale sposób zachowania - cwaniackie mówienie, rozbujany chód, sposób siedzenia na tzw. chłopa z rozjebanymi w kąt 90 stopni nogami, przewodzenie gangom, scena gdzie do swojego domu włamuje się mieszkająca tam postać po czym zostaje nakryta przez walącą srogie teksty matkę z wielką giwerą w asyście rozdygotanego ojca (xD), stara baba-królowa w archetypie króla persji z wypierdoloną muskulaturą jak po niezłej bombie, mówiąca do córki, że przybyła do niej w odwiedziny oraz zasmakować tutejszej kuchni pokazując na chudziutkiego facecika, po czym klepie go w dupę i zawija do komnaty... (xD do potęgi)

Dzisiejszy świat jebie już na łeb zupełnie.
 
Last edited:
Jeśli ktoś jeszcze nie widział to zabierać się za oglądanie. Takich tytułów już w TV nie robią. Nikt nie pisze tak jak Sheridan, który dostał wolną rękę i zrobił najlepszy serial 2021 roku i jeśli tylko utrzyma poziom będziemy mieć westernowy klasyk. Zajebiste dialogi, postaci z krwi i kości, fabularnie wysoko i EPA pełną gębą
BBT pojawia się tylko na chwilę robi taki rozpierdol, że klękajcie narody
Tim McGraw rozsadza ekran, a monologi Elsy niby oklepane, ale są tak fascynujące i słucha się je fenomenalnie, no i sama Isabel May :heart:

 
Jeśli ktoś jeszcze nie widział to zabierać się za oglądanie. Takich tytułów już w TV nie robią. Nikt nie pisze tak jak Sheridan, który dostał wolną rękę i zrobił najlepszy serial 2021 roku i jeśli tylko utrzyma poziom będziemy mieć westernowy klasyk. Zajebiste dialogi, postaci z krwi i kości, fabularnie wysoko i EPA pełną gębą
BBT pojawia się tylko na chwilę robi taki rozpierdol, że klękajcie narody
Tim McGraw rozsadza ekran, a monologi Elsy niby oklepane, ale są tak fascynujące i słucha się je fenomenalnie, no i sama Isabel May :heart:


to jest część jakiegoś "ełckiego uniwersum" i trzeba coś znać albo oglądać innego żeby to oglądać?
 
to jest część jakiegoś "ełckiego uniwersum" i trzeba coś znać albo oglądać innego żeby to oglądać?
Prequel Yellowstone, ale można śmiało oglądać bez znajomości tego drugiego. Jedyny problem, to chyba ty czekasz na skończoną serię, a tu dopiero trzy odcinki.
 
Zaczyna sie... :juanlaugh:
Lepiej tak niż czarny Gandalf
lol jeszcze zdołają nas zaskoczyć, spokojnie.
"zobaczymy czarnoskórych hobbitów i więcej kobiecych historii"
 
Back
Top