Seriale

Jest tak jakieś wyjście ale porządne intro to jest paliwo dla anime.
Przeca to buduje epe przed każdym odcinkiem ;)

Ja przed każdym odcinkiem zachodziłem w głowę o co tu chodzi, ten klimat był dla mnie czymś czego już dawno nie czułem a jak pojawiały się kwiatki typu oko tytana w murze czy tym podobne to zbierałem szczękę z podłogi. Jakbym widział na trailerach albo openingach niektóre rzeczy to nie byłoby tego efektu.

Teraz już sobie je mogę oglądać ale i tak mnie nie grzeją :fjedzia:
 
No ładne, ale ja podobnie jak Andrzej nie przywiązuję uwagi do oppeningów. Tym bardziej, że tam w spoilery szło się wjebać z tego co pamietam
@Gambit @andrzej_t. będziecie oglądać po odcinku co tydzień czy czekacie na całość? Ja planuje to drugie bo czuje, że mnie pokurwi przy pierwszej opcji
 
A mi się 4 sezon Yellowstone podobał, spokojniejszy niż 3 poprzednie i pięknie zbudował narrację pod potencjalny rozpierdol i
wybory na gubernatora
w sezonie 5. Tylko trochę mało Kayce`a i Beth zaczyna wkurwiać. Wczoraj ogarnąłem pierwsze 4 odcinki 1883 i jest zajebiście, potwierdzam.
 
A mi się 4 sezon Yellowstone podobał, spokojniejszy niż 3 poprzednie i pięknie zbudował narrację pod potencjalny rozpierdol i
wybory na gubernatora
w sezonie 5. Tylko trochę mało Kayce`a i Beth zaczyna wkurwiać. Wczoraj ogarnąłem pierwsze 4 odcinki 1883 i jest zajebiście, potwierdzam.
mnie tam najbardziej drażni ta monika, matko jaka ta aktorka/kobieta jest drętwa, jak kij od szczotki
 
Hawkeye strasznie słaby, ogólnie te seriale z MCU od Disneya tak 50/50 się udały, WandaVision i Loki były spoko ale reszta to takie średnio udane produkcje.
 
Back
Top