Seriale

Mimo słabszych momentów stwierdzam, że Expanse to była zajebista space opera. Szkoda, że kolejnych sezonów prawdopodobnie już nie będzie, materiał książkowy jeszcze jest, a samo zakończenie 6 sezonu zostawia teoretycznie furtkę na kolejne. To chyba znaki, że czas znów przyodziać pancerz N7 i ratować galaktykę przed Żniwiarzami :antonio:
 
Mimo słabszych momentów stwierdzam, że Expanse to była zajebista space opera. Szkoda, że kolejnych sezonów prawdopodobnie już nie będzie, materiał książkowy jeszcze jest, a samo zakończenie 6 sezonu zostawia teoretycznie furtkę na kolejne. To chyba znaki, że czas znów przyodziać pancerz N7 i ratować galaktykę przed Żniwiarzami :antonio:
O kurwa a ja myslalem ze bedzie 10 odcinkow i czekam :lol:
Fajnie ze serial nie upadl i sramazon wylozyl hajs chociaz uwazam ze pierwsze sezony z syfy byly przezajebiste :wink:
 
O kurwa a ja myslalem ze bedzie 10 odcinkow i czekam :lol:
Fajnie ze serial nie upadl i sramazon wylozyl hajs chociaz uwazam ze pierwsze sezony z syfy byly przezajebiste :wink:
Też byłem mocno zdziwiony jak odpaliłem dzisiejszy, a tam lekko ponad godzina. Szybki research no i niestety 6 odcinek jest ostatnim. Troszkę za szybko się to wszystko rozwiązuje imo, no ale cóż. Pełna zgoda, dobre i to, że Amazon pociągnął to dalej, choć ten 5 sezon był raczej kiepski. Mimo to cały serial to chyba od czasu Battlestar Galactica najlepsza space opera sci fi, a Avarsarala to jedna z moich ulubionych boahterek. :)
 
Też byłem mocno zdziwiony jak odpaliłem dzisiejszy, a tam lekko ponad godzina. Szybki research no i niestety 6 odcinek jest ostatnim. Troszkę za szybko się to wszystko rozwiązuje imo, no ale cóż. Pełna zgoda, dobre i to, że Amazon pociągnął to dalej, choć ten 5 sezon był raczej kiepski. Mimo to cały serial to chyba od czasu Battlestar Galactica najlepsza space opera sci fi, a Avarsarala to jedna z moich ulubionych boahterek. :)
MILF! :roberteyeblinking:
 
Sceptycznie nastawiony zabrałem się za Cobra Kai i... Bardzo szybko wciągnąłem wszystkie odcinki. Fajna produkcja. Czasami łapałem się na tym, że np. wkurzał mnie Robby z drewnianą mimiką twarzy, ale ogólnie bawiłem się dobrze oglądając.

To o czym też myślałem, oglądając całość, to że praktycznie cała akcja serialu buduje się sama przez poszczególne kłamstwa i niedomówienia bohaterów. W wielu momentach wystarczyło pogadać szczerze, powiedzieć wszystko i wielu rzeczy by po prostu nie było. Wiem, że to jest właśnie ten cały model serialu, ale może za tym iść też fajna nauka dla nastolatków, którzy to oglądają.
 
Przydałoby się wincyj info, cena zawartość.


Ponoć w okolicach 20 ziko, ale to tylko przecieki z jakichś słowackich serwisów: https://www.telepolis.pl/rozrywka/telewizja-i-vod/hbo-max-w-polsce-kiedy-data-premiery-cena
Widzę, że u Słowaków ma być te 2 tygle wcześniej niż u nas.
Nie wiem tylko jak to będzie wyglądać w ofertach kablówek dla tych abonentów, którzy mają wykupione HBO + HBO GO. HBO Max jest dodatkową usługą czy zastępuje HBO GO?
 
Last edited:
Ponoć w okolicach 20 ziko, ale to tylko przecieki z jakichś słowackich serwisów: https://www.telepolis.pl/rozrywka/telewizja-i-vod/hbo-max-w-polsce-kiedy-data-premiery-cena
Widzę, że u Słowaków ma być te 2 tygle wcześniej niż u nas.
Nie wiem tylko jak to będzie wyglądać w ofertach kablówek dla tych abonentów, którzy mają wykupie HBO + HBO GO. HBO Max jest dodatkową usługą czy zastępuje HBO GO?
Od początku jest info, że zastępuje GO, kwestia tylko ceny.

@edyta:
"What will happen to my HBO GO subscription?
When HBO Max launches, your HBO GO account will become an HBO Max account. So you can get instant access to HBO Max if you’re already signed up for HBO GO. Pretty good reason to sign up for HBO GO right here."
 
Last edited:
Peacemaker - jestem po dwóch odcinkach i polecam każdemu komu podobał się Suicide Squad 2 od Jamesa Gunna.
Mi siada ten humor.
Jedyne o co się martwię to czy niektóre wątki poprawne politycznie są tam wrzucone ot tak bo wypada czy Gunn ma na to jakiś fajny pomysł.
 
Back
Top