Seriale

Snowpiercer s3o1 wjechał na netflix
Oglądam z racji ciekawości jak to się skończy,
ale ten serial to mokry sen lewactwa netflixowego w swoim prime:

- szlachetny, dobry murzyn, check
- szlachetnemu murzynowi oddaje się chętnie kilka białych niewiast na zmianę, walcząc o względy murzyna, check
- twarda brzydka lesba z zasadami, check
- przemądrzała gówniara z gilem na nosie, pierdoląca o mensplejning co chwila, check
- uzdolniony mały murzyn, check
- antagonista biały starszy mężczyzna hetero, egoista i samolub o kolonialnym akcencie, check
- sługa białego antagonisty podchodzący stylem pod germańskiego nazi, check
- większa część z puli inteligencji serialowej przypada oczywiście kobietom, check


:juanlaugh:

punktowałem oglądając odc. 1 3 sezonu
 
Oglądam z racji ciekawości jak to się skończy,
ale ten serial to mokry sen lewactwa netflixowego w swoim prime:

- szlachetny, dobry murzyn, check
- szlachetnemu murzynowi oddaje się chętnie kilka białych niewiast na zmianę, walcząc o względy murzyna, check
- twarda brzydka lesba z zasadami, check
- przemądrzała gówniara z gilem na nosie, pierdoląca o mensplejning co chwila, check
- uzdolniony mały murzyn, check
- antagonista biały starszy mężczyzna hetero, egoista i samolub o kolonialnym akcencie, check
- sługa białego antagonisty podchodzący stylem pod germańskiego nazi, check
- większa część z puli inteligencji serialowej przypada oczywiście kobietom, check


:juanlaugh:

punktowałem oglądając odc. 1 3 sezonu
ehhhh zapomniałem jeszcze o: odwiecznej walce klasy robotniczej z klasą białych (w większości) bogatych ludzi hihi
 
All of Us Are Dead czyli koreańskie zombiaki od Netflixa w którym akcja rozgrywa się w liceum dla skośnych i jest naprawdę dobrze z masą świetnych ujęć i kapitalną akcja gdzie praca kamery wciska w fotel. Jest krwawo, brutalnie, zombiaki wiją się, wykręcają, gryzą gdzie się da. Odcinki są w ch*j długie i jest ich jedenaście. Wydawało mi się, że nie da się tego rozpisać na tak długi metraż, a jednak zostały mi jeszcze dwa odcinki i propusuje.
 
Wystartowal :popcorn:
Po trzech odcinkach jest naprawdę fajnie. Sporo juchy i dużo frajdy dla fanów fantasy. Szkoda tylko, że dopiero jak obejrzałem te trzy epy dotarło do mnie, że Amazon tylko tyle wypuścił.
 
zastanawiałem się skąd ja znam tę gębę przecież to sam Janek kurwa Błachowicz
ale podobieństwo

1643511254575.png
 
Co z nowości ciekawego polecilibyscie na Netflix. Ostatnimi czasy nie mogę tam znaleźć nic świezego co by mnie zainteresowało.
 
Co z nowości ciekawego polecilibyscie na Netflix. Ostatnimi czasy nie mogę tam znaleźć nic świezego co by mnie zainteresowało.
"Kobieta z domu na przeciwko dziewczyny w oknie" - serial tak pojebany jak sam tytuł, odmóżdżający ale twist na końcu całkiem fajny i raczej niespotykany. Na plus krótkie odcinki :)
"Ozark" wjechał niedawno nowy sezon i nie jest to genialny "Breaking Bad" ale trzyma poziom i klimat bardzo spoko.
"Z zimnej strefy" nawet spoko jeżeli ktoś lubi klimaty szpiegowskie + scifi
A z filmów to chyba tylko "Matka/Android" się do czegokolwiek nadaje, tzn. wizja świata i mroczne scifi.

Ogólnie to Netflix jedzie z poziomem na dno, nie wiem czy oczekuje za dużo, ale to już nie są czasy "House of Cards" czy pierwszego sezonu "Strange Things"/
 
Miałem czekać na całość, ale nie wytrzymałem. Teraz po 19 epie gdzie dojebali konkret do pieca chyba niewyczymie i przeczytam mangę.
Właśnie obejrzałem 20 odcinek 4 sezonu SnK, kurwa taki plot twist, że :brainoverload:
Tutaj zostały dwa odcinki i koniec serii? Oni to zamierzają zamknąć w 2 epkach?
 
Właśnie obejrzałem 20 odcinek 4 sezonu SnK, kurwa taki plot twist, że :brainoverload:
Tutaj zostały dwa odcinki i koniec serii? Oni to zamierzają zamknąć w 2 epkach?
Czemu tylko dwa epy? Jest info, jeszcze niepotwierdzone, że finałowa seria będzie miała 12 odcinków. Ja już się gubię z tym co oni tam wymyślili, końcówka 19 i cały 20 odcinek to
jeden wielu zwrot akcji
 
Czemu tylko dwa epy? Jest info, jeszcze niepotwierdzone, że finałowa seria będzie miała 12 odcinków. Ja już się gubię z tym co oni tam wymyślili, końcówka 19 i cały 20 odcinek to
jeden wielu zwrot akcji
Widziałem daty na 21 i 22 odcinek, a później nic ale jak druga część 4 sezonu ma mieć 12 epków to spoko.
 
Hamburgery już pozwalają wygrywać Azjatom złote Globy. Nie wiem czy to dla nich bezpieczne, po tym jak idzie azjatycka fala kinowa. Przy Parasite żaden aktor nie miał nawet nominacji.

 
A dlaczego nie? Źle zagrał tą rolę ?
bez szału, jakoś oglądając jego wykon nie pojawiły się w mojej głowie myśli typu „wow, ten koleś zasłużył na złotego globa” zwykła rólka, nic wyjątkowego. już bardziej ten co włosy na czerwono zafarbował na końcu mi się podobał.
 
Czemu takie wnioski? :batman:
Tak coś czuje pod skórą, skoro w LOTR będą elfy dindu to pewnie w Fallout główną osią fabuły będzie walka homopozytywnego czarnego herosa z białymi hetero (ukrytymi homo ofc. bo wg. Hollywood każdy chłop to ukryty pedzio) zloczyńcami z Enklawy.

Chociaż nie wiem czy z enklawy bo oni chyba się już nie pojawiają w tych nowych Falloutach a wątpię żeby targetem byli ludzie grający w dwójkę.
 
To zastąpi obecne GO?
Już mam.
Ciekawe jak to będzie liczone jak GO mam za piątaka w Canal +

HBO Max będzie dostępny w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Dotychczasowy koszt subskrypcji serwisu HBO GO w Polsce, wykupionej bezpośrednio, wynosił 24,90 zł miesięcznie. Po uruchomieniu platformy HBO Max na polskim rynku koszt miesięcznej subskrypcji będzie wynosił 29,99 zł. Aby uczcić start HBO Max została przygotowana oferta specjalna, w ramach której użytkownicy otrzymają na zawsze zniżkę 33% od miesięcznej ceny. Nowi użytkownicy będą mogli skorzystać z promocyjnej zniżki, jeżeli wykupią subskrypcję w serwisie do dnia 31 marca br. włącznie. Dotychczasowi użytkownicy HBO GO, subskrybujący serwis bezpośrednio, zostaną automatycznie przeniesieni do HBO Max, a cena ich subskrypcji będzie wynosić jedynie 19,99 zł miesięcznie. Po 31 marca 2022 r. dodatkowo wprowadzony zostanie także roczny plan subskrypcji HBO Max w cenie 234,99 zł, w ramach którego użytkownicy otrzymają dostęp do biblioteki serwisu na rok w cenie jedynie ośmiu miesięcy.
 
Hamburgery już pozwalają wygrywać Azjatom złote Globy. Nie wiem czy to dla nich bezpieczne, po tym jak idzie azjatycka fala kinowa. Przy Parasite żaden aktor nie miał nawet nominacji.



Francis się za babę przebrał? Wita go zdradziła. Ale ci amerykańce zabawni.
1643720909846.png
 
bez szału, jakoś oglądając jego wykon nie pojawiły się w mojej głowie myśli typu „wow, ten koleś zasłużył na złotego globa” zwykła rólka, nic wyjątkowego. już bardziej ten co włosy na czerwono zafarbował na końcu mi się podobał.
Kieran Culkin został okradziony, Roman w trzecim sezonie to jedna z najlepiej zagranych postaci i większość scen to improwizacja aktora.
 
Po trzech odcinkach jest naprawdę fajnie. Sporo juchy i dużo frajdy dla fanów fantasy. Szkoda tylko, że dopiero jak obejrzałem te trzy epy dotarło do mnie, że Amazon tylko tyle wypuścił.
Co tydzień mają wychodzić po trzy odcinki, docelowo mają być 2 sezony po 12 epów. Bardzo fajnie się to ogląda, od czasie Castlevanii dawno się tak dobrze nie bawiłem na anime (SNK czekam aż wyjdzie całość finałowego sezonu, a Arcane jest jednak trochę bardziej poważny). Ze swojej strony mogę polecić Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba i odświeżonego Shaman Kinga, oba dostępne na Netflixie, ale to już typowe japońce.
 
Co tydzień mają wychodzić po trzy odcinki, docelowo mają być 2 sezony po 12 epów. Bardzo fajnie się to ogląda, od czasie Castlevanii dawno się tak dobrze nie bawiłem na anime (SNK czekam aż wyjdzie całość finałowego sezonu, a Arcane jest jednak trochę bardziej poważny). Ze swojej strony mogę polecić Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba i odświeżonego Shaman Kinga, oba dostępne na Netflixie, ale to już typowe japońce.
Mi rowniez sie podoba ;)
Demon Slayer zrobil szal w JPN, film podobno takie kokosy zebral ze bania mala.. my siedzielismy z zamknietymi kinami a u skosnych pekaly w szwach:boystop:
 
Back
Top