Seriale

ale jednak GOT trzymala pewien poziom
a tu Jamie pada do kaluzy pod nogi smoka, nagle sie okazuje, ze to ocean i w zbroi przeplynal 10 kilometrow, a smok nic mu nie zrobil, pewnie zapomnieli wszyscy o nim, smok oczywiscie dostal z kuszy i ledwo zyl, ale tez nagle sie zregenerowal, bcaa z olimpu chyba wjebal
armia nieumarlych z dzidami idzie na mur to oczywiscie wszyscy musimy sie zjednoczyc bo inaczej przegramy, kij z tym, ze jeden smok by ich wszystkich zniszczyl, bo nie maja zadnej broni na smoki, no ale wtedy jaki sens mialby watek nieumarlych...
Może i sobie smoki poradzą, ale jeśli Dany ich użyczy to tylko jak dojdzie do zawieszenia broni z Cersei. A póki co tylko na północy ktoś wierzy w istnienie tej armii.
 
Może i sobie smoki poradzą, ale jeśli Dany ich użyczy to tylko jak dojdzie do zawieszenia broni z Cersei. A póki co tylko na północy ktoś wierzy w istnienie tej armii.
a jak wytlumaczysz to, ze Jamie pada pod nogi smoka i wszyscy o nim zapominaja
rozumiem, ze to serial, ale takie akcje to w serialach klasy c, a nie w got
 
a jak wytlumaczysz to, ze Jamie pada pod nogi smoka i wszyscy o nim zapominaja
rozumiem, ze to serial, ale takie akcje to w serialach klasy c, a nie w got
Tego się dobrze nie da wytłumaczyć, musiał ich ponieś nurt rzeki na drugą stronę. Również Dany musiała go nie rozpoznać i po prostu ruszyć dalej, albo była zbyt zajęta smokiem.

@Ludwiczek Jeśli jeden smok zginie za murem, to go będą mogli wskrzesić, pytanie czym go zombiaki mają zabić.
 
Jeśli jeden smok zginie za murem, to go będą mogli wskrzesić, pytanie czym go zombiaki mają zabić.

No właśnie tak sobie kminie. Umarli wydają się być bez szans, choćby były ich miliony. 3 smoki nad nimi przelecą, spalą ich i po zabawie. Dlatego skłaniam się w stronę tej teorii, że gdzieś są umarłe smoki, które można wskrzesić.
 
A może Smoki źle sobie radzą z zimnem i nie będą aż tak skuteczne podczas zimy, szczególnie tak srogiej jak ta za Murem?
 
Ten serial robi z facetow fanki Pamiętników Wampirów. Straszne.
Zostaw nas w spokoju.
Spoiler
giphy.gif

/Koniec spoilera
 
No właśnie tak sobie kminie. Umarli wydają się być bez szans, choćby były ich miliony. 3 smoki nad nimi przelecą, spalą ich i po zabawie. Dlatego skłaniam się w stronę tej teorii, że gdzieś są umarłe smoki, które można wskrzesić.
prawdopodobnie biali wędrowcy zabiją Viseriona i go ożywią jako swojego
 
prawdopodobnie biali wędrowcy zabiją Viseriona i go ożywią jako swojego

No ciekaw jestem w jaki sposób. Ogólnie mają tam trupy olbrzymów, które mogłyby zabić smoka.
tenor.gif

Myślę, że siła porównywalna ze skorpionem Qyburna.
Tylko to, że umarli chyba nie używają łuku.
 
Czy ktoś ogląda serial na netflixie 'Atypowy'? Ja jestem po 1. odcinku dopiero...

Ktoś może polecić coś podobnego do serialu NOBEL ? Mam w planach obejrzeć Sand Castle, ale to chyba film...
 
Jestem po pierwszym odcinku Ozark, fanom Breaking Bad się spodoba.
obejrzalem siedem i serial z czasem robi sie jakis taki banalny. Nie wiem czy go, w ogole dokoncze. Pierwszy odcinek dobry, pozniej im dalej w las tym gorzej.
 
Back
Top