Seriale

lol 100% charisma
20799548_1762102173819743_3207518731316780960_n.jpg


20901596_1618939944792896_2708169031946220682_o.jpg
 
To by było piękne, ale ten ************* pisze to na komputerze z DOSem, Z DOSEM KURWA, musieli by mu fizycznie ukraść cały ten jebany komputer, bo ten szajs przecież nie ma netu. Ech.
A teraz odpowiada jeszcze za scenariusz do innego, nowego serialu, więc znów nie będzie pisać książek.
 
To było świetne. Takie odcinki lubię. Myślałem, że pod koniec wyniknie jeszcze jakaś interakcja między Jonem a Matką Smoków, dzięki czemu wyjaśni się, że mają wspólne korzenie. Jak Jon powiedział "Dany" to był fajny moment :D Było do przewidzenia, że przylecą smoki, że wszyscy główni przeżyją (śmierć kapłana potwierdziła to co ktoś tutaj pisał w ramach plotek). Nie zgadza mi się tylko czas - dobiegnięcie do muru, kruk, przylot Dany ze smokami, a oni 1,5 dnia siedzieli na tym lodzie. No nie ma opcji.
 
To było świetne. Takie odcinki lubię. Myślałem, że pod koniec wyniknie jeszcze jakaś interakcja między Jonem a Matką Smoków, dzięki czemu wyjaśni się, że mają wspólne korzenie. Jak Jon powiedział "Dany" to był fajny moment :D Było do przewidzenia, że przylecą smoki, że wszyscy główni przeżyją (śmierć kapłana potwierdziła to co ktoś tutaj pisał w ramach plotek). Nie zgadza mi się tylko czas - dobiegnięcie do muru, kruk, przylot Dany ze smokami, a oni 1,5 dnia siedzieli na tym lodzie. No nie ma opcji.
Cały czas nas trzymają za jaja z tym pochodzeniem Jona, jego relacje z Dany się pogłębią i wtedy zrzucą bombę. Tak obstawiam.
 
Back
Top