Seriale

Pojawil sie 6 odcinek GOT wykradziony z HBO Spain. Sa dobre kopie :)

I teraz dylemat.. Czy już obejrzeć, bo nie mogłem się doczekać następnego odcinka, ale potem czekać półtorej tygodnia na dobrą kopię finałowego odcinka i jeszcze bardziej się denerwować, czy "prawilnie" wyczekać do poniedziałku :confused:
 
Pojawil sie 6 odcinek GOT wykradziony z HBO Spain. Sa dobre kopie :)
ale takie 720p z napisami pl moze?
jak tak to poprosze
I teraz dylemat.. Czy już obejrzeć, bo nie mogłem się doczekać następnego odcinka, ale potem czekać półtorej tygodnia na dobrą kopię finałowego odcinka i jeszcze bardziej się denerwować, czy "prawilnie" wyczekać do poniedziałku :confused:
a jak samochod cie rozjedzie? trzeba korzystac z zycia
 
Wrzućcie ten odcinek razem z napisami jak będą
giphy.gif
 
mówiłem o jakości @Aliibaba , całego odcinka jeszcze nie oglądałem, tylko 5 minut na próbę
1080p ma ponad 3GB, przynajmniej ja takie pliki ściągam w poniedziałki, to ma niecałe 2GB, ale jest na tyle dobre, że obejrzę dzisiaj

ja mam mp4 2GB z http://bit.ly/2wdOg4R , nie wiem czy to to samo co wrzucił @Cactus , jego plik to flv
 
Last edited:
mówiłem o jakości @Aliibaba , całego odcinka jeszcze nie oglądałem, tylko 5 minut na próbę
1080p ma ponad 3GB, przynajmniej ja takie pliki ściągam w poniedziałki, to ma niecałe 2GB, ale jest na tyle dobre, że obejrzę dzisiaj
ja czekam na napisy od hatakow, ale ile mozna czekac?
 
Dobra pobieram już odcinek, napisy mi nie są potrzebne.

Będzie dzisiaj o czym pogadać oczywiście tak, żeby nie spoilerować tym co czekają do poniedziałku.
 
zaliczone!

no ładnie się porobiło, mur padnie natychmiast
wprawdzie wszystkie teorie były już wcześniej obgadane, ale realizacja tego bardzo smaczna jak na mój gust
prawie zawału dostałem jak ten misiek wyskoczył z mgły śnieżnej
trochę przegięli z prędkością lotu smoków z Dragonstone aż za mur, toż to była raptem jedna noc i taki kawał drogi, no sami zobaczcie https://quartermaester.info/#@Dragonstone
no ale i tak wypas
a i mówiłem, że Krul to nie pierwszy lepszy umarlak i ogarnie smoki, zresztą oni ognia się w ogóle nie boją, przypuszczam, że będą musieli spalić zombiaki a z niebieskookimi trzeba będzie walczyć mieczami ze smoczego szkła
 
Last edited:
Było Hardhome 2.0 tym razem ze smokami. Zastanawialiśmy się jak zabić smoka i proszę, włócznia od Króla zajebała smoka i teraz szansę się wyrównują.
 
Durnie z HBO powinni byli zapłacić tym hakerom. Stracą sporo przez to. I na przyszłość powinni się nauczyć, żeby trzymać to na komputerach bez dostępu do sieci.
 
Durnie z HBO powinni byli zapłacić tym hakerom. Stracą sporo przez to. I na przyszłość powinni się nauczyć, żeby trzymać to na komputerach bez dostępu do sieci.

Ale to nie ma nic wspónego z tymi wykradzionymi danymi. Wcześniejszy leak 4 odcinka wyciekł ze strony indyjskiego dystrybutora. Teraz dupy dało HBO Spain, które ... wyemitowało odcinek we wtorek wieczorem :wall:I przez kilka godzin był też dostępny w necie.
Dlatego wyżej wrzuciłem taki obrazek :lol:
 
Back
Top