Seriale

Dickon akurat nic do gadania nie miał, a mógł spokojnie do Daenerys przejść, został lojalny wobec rodziny, Randyll zjebał
5.Mam nadzieje, że się przejedzie, nie wie z kim pogrywa 7.FUCKING EPIC!

5. Ja jestem ciekaw tego wątku. Oby go nie spieprzyli. Arya jest dobrze wyszkolona, a Littlefinger to mistrz manipulacji. Oby jakoś dobrze to poprowadzili.

Nie wiem czy pamiętacie, ale Thoros to kapłan, który wskrzesił Berrica już kilkukrotnie. Więc jeśli Jon lub ktoś inny umrze to będą mieli go do pomocy.

Co innego wskrzesić kogoś po pojedynku, a co innego w czasie bitwy, bo można stać się łatwym celem. Poza tym Nocny Król potrafi równie szybko ,,wskrzesić" ofiarę.
 
5. Ja jestem ciekaw tego wątku. Oby go nie spieprzyli. Arya jest dobrze wyszkolona, a Littlefinger to mistrz manipulacji. Oby jakoś dobrze to poprowadzili.



Co innego wskrzesić kogoś po pojedynku, a co innego w czasie bitwy, bo można stać się łatwym celem. Poza tym Nocny Król potrafi równie szybko ,,wskrzesić" ofiarę.
Tutaj masz rację, za murem obowiązują inne prawa. Muszę obejrzeć jeszcze raz ten odcinek bo nie do końca rozumiem ten cały plan z pojmaniem zombie. Ale jedno jest pewne w kolejnym odcinku będzie jatka.
 
Tutaj masz rację, za murem obowiązują inne prawa. Muszę obejrzeć jeszcze raz ten odcinek bo nie do końca rozumiem ten cały plan z pojmaniem zombie. Ale jedno jest pewne w kolejnym odcinku będzie jatka.
tu nie chodzi o to, że za murem, tylko można wskrzesić wybrane osoby, Jona, Berica, ale pewnie Robba, Roberta czy miliony innych osób się nie da
 
slaby ten odcinek, napierdalaja sie, a tu nagle jakis pokoj i wszyscy sie zgadzaja XDDD
co za idiotyzm
 
Chuj wie czego się spodziewać dalej, tym bardziej po trailerze następnego odcinka. Cersei jak zawsze ma plan, Dany to już chuj wie o co chodzi, a wyprawa na północ... jakoś nie widzę w niej powodzenia, chociaż ekipa zacna. Pozostaje tylko czekać do następnego poniedziałku.
 
Co było w liście ukrytym przez Littlefingera?

Ok, sam se znalazłem :P A to cwaniak.
"Robb, I write to you with a heavy heart. Our good king Robert is dead, killed from wounds he took in a boar hunt. Father has been charged with treason. He conspired with Robert’s brothers against my beloved Joffrey and tried to steal his throne. The Lannisters are treating me very well and provide me with every comfort. I beg you: come to King’s Landing, swear fealty to King Joffrey and prevent any strife between the great houses of Lannister and Stark."
 
Gdzie było te nawiązanie do Czerwonego Wesela? I ciekawe co LF kombinuje z tym, że obserwuje Aryę i dał jej przeczytać ten list.
Podczas rozmowy z Jaimiem stwierdziła, że trzeba z nimi walczyć tak jak ojciec czyli sprytem. Wiemy w jaki sposób zakończył on wojnę z Robbem.
 
5 odcinek mi się najbardziej podobał. Akcja i zadymy mnie jakoś specjalnie nie jarają w tym serialu. Wolę intrygi i politykę
 
@Tar-Ellendil Czyli ktoś z otoczenia Danuty miałby ją zdradzić? Na myśl przychodzi mi tylko Varys.

Ale mam nową teorię... Cersei niedługo zginie. Wszystko z przepowiedni Maggy Żaby się sprawdzało, Cersei miała mieć trójkę dzieci i miała. Teraz jest w ciąży (swoją drogą, ciekaw jestem reakcji Eurona na tę wiadomość), czyli wychodzi na to: 1) Cersei umiera 2) poroni 3) rodzi martwe dziecko. Chyba, że twórcy stwierdzili, że przepowiednia z dziećmi tyczy tylko dzieci podczas małżeństwa z Robertem.
 
Czemu tej murzynki nie było? I to ona zdradzi :evil:

Tylko jedną stronę najebaliście tych rozkmin. Wstydźcie się!
 
Czemu tej murzynki nie było? I to ona zdradzi :evil:

Tylko jedną stronę najebaliście tych rozkmin. Wstydźcie się!
Też zauważyłem jej brak, jeśli ma zdradzić to z jakiego powodu? Co zyska na upadku Dany, jej ukochany robak nastawia dla tej królowej swoje życie.
 
Też zauważyłem jej brak, jeśli ma zdradzić to z jakiego powodu? Co zyska na upadku Dany, jej ukochany robak nastawia dla tej królowej swoje życie.
Nie no ja nie ogarniam w 1/10 tego serialu jak Wy. Nie bierzcie mnie na poważnie:) A zdradzić może z wielu powodów jak to kobieta.
 
kurwa kiedys w grze o tron trup sie scielal gesto, a teraz juz praktycznie wszyscy sa nietykalni
padnie jakas trzecioplanowa postac i tyle
 
DHB-_hyXsAAWVO0.jpg
Właśnie się dowiedziałem :jon:
 
troche zjebali ten serial SPOILER
Jaimie pada w zbroi do wody obok Denerys, nagle sie pojawia 10 km dalej na brzegu jakiegos jeziora, chociaz wczesniej to wygladalo jak kaluza
smok tak oberwal, ze latac nie mogl, a 5 minut pozniej juz nic mu nie jest
wszyscy sie napierdalaja, a teraz nagle maja isc walczyc z trupami, chociaz nikt w nich nawet nie wierzy haha
swoja droga nie moze tam poleciec na smoku i rozjebac te trupy? przeciez oni nawet sie bronic przed nim by nie mogli, bo nie maja czym
ale nikt na taki genialny pomysl nie wpadl
 
No i gdzie te hakiery co niby straszyli HBO?
Zapowiedź nowego odcinka GoT urywa jajca - normalnie badassowa wersja The Defenders :lol:
Wyciekł jakiś odcinek z serialu, o którym pierwszy raz usłyszałem przy tej okazji.

@Aliibaba Czemu trupy się nie ścielają? Zostawiają ich na finał, chcesz żeby nie było już głównych postaci jak się zacznie wojna z trupami?
 
Wyciekł jakiś odcinek z serialu, o którym pierwszy raz usłyszałem przy tej okazji.

@Aliibaba Czemu trupy się nie ścielają? Zostawiają ich na finał, chcesz żeby nie było już głównych postaci jak się zacznie wojna z trupami?
ale jednak GOT trzymala pewien poziom
a tu Jamie pada do kaluzy pod nogi smoka, nagle sie okazuje, ze to ocean i w zbroi przeplynal 10 kilometrow, a smok nic mu nie zrobil, pewnie zapomnieli wszyscy o nim, smok oczywiscie dostal z kuszy i ledwo zyl, ale tez nagle sie zregenerowal, bcaa z olimpu chyba wjebal
armia nieumarlych z dzidami idzie na mur to oczywiscie wszyscy musimy sie zjednoczyc bo inaczej przegramy, kij z tym, ze jeden smok by ich wszystkich zniszczyl, bo nie maja zadnej broni na smoki, no ale wtedy jaki sens mialby watek nieumarlych...
 
Back
Top