Seriale

373bfa87db22b8c5e55be6b6cac21d48.jpg
 
-dream team kurwa!Kurna oby Ogar przeżył, a potem Beric i Thoros, najprawdopodobniej ten trzeci zginie
- RIP Dickon, ehhh Danuta odjebała z tym paleniem, mogła chociaż dekapitację im zrobić albo tylko Dickonowi, ale i tak lepsza niż Cersei, Randyll zjebał po całości zdradził Tyrellów których cersei zamordowała, w dodatku przechodząc na przegraną stronę
-kurwa Cersei trzyma Jaime'a pod pantoflem, a w książce Jaime ma już ją :gdzie:
-te dwa złote płaszcze nawet spoko ziomki, trochę ich szkoda, ale tak być musiało
-Tyrion i Varys pijący wino spoko scenka
-kurna mam nadzieję, że Arya zabije littlefingera, jebany śmietnik za ten sam pizdowaty uśmieszek bym go sprzątnął
-myślałem, że Jon odda Jorahowi miecz
-zajebiście, że Bronn żyje, tylko dziwne że nie pokazali scenki jak się spotyka z Tyrionem, bo pewnie on jakoś ich ustawił
-szkoda, że Jaime ma takie nastawienie do Tyriona, jakby ojciec skazał Tyriona na śmierć to by się sprzeciwiał, a potem pewnie a chuj, relacje po staremu, a do Tyriona co go ojciec tyrał przez całe życie i chciał zabić to wąty bo się bronił i zemścił
 
1. Tarly nie żyje i bardzo dobrze. Dziwi mnie jego postawa. Łatwo mu przyszła zdrada Olenny, a Cercei już nie chciał opuścić wolał zginąć. To samo Dick(On). Nie ważne po czyjej jest się stronie śmierć zdrajcy jakoś zawsze cieszy.
2. Drogon wyczuł Targaryena. Ciekawe czy Snow będzie latał na smoku?
3. Dziwny wątek Genry'ego. Zamiast kazać mu wytwarzać broń ze smoczego szkła, wyrusza na wyprawę, na której może zginąć.
4. Cercei coś szykuje. To zawieszenie broni jest jej jak najbardziej na rękę. Zobaczymy co twórcy wymyślą.
5. Littlefinger w formie. Cieszy mnie to, bo lubię tą postać. Arya myśli, że go obserwuje, a to ona jest obserwowana. :lol:
6. U Varysa niestety odwrotnie. Mam nadzieję, że jeszcze pokaże swoje oblicze.
7. ,,Drużyna pierścienia" wyrusza na wyprawę.
Ogólnie spory spadek formy w porównaniu z poprzednim odcinkiem. W ogóle GoT to już nie ten poziom. Może się starzeję, może to już za długo trwa. :fjedzia: Po prostu stała się bardziej przewidywalna, poziom dialogów też spadł. Ale i tak będę czekał na następny odcinek jak pojebany :jjsmile:
 
1. Tarly nie żyje i bardzo dobrze. Dziwi mnie jego postawa. Łatwo mu przyszła zdrada Olenny, a Cercei już nie chciał opuścić wolał zginąć. To samo Dick(On). Nie ważne po czyjej jest się stronie śmierć zdrajcy jakoś zawsze cieszy.
2. Drogon wyczuł Targaryena. Ciekawe czy Snow będzie latał na smoku?
3. Dziwny wątek Genry'ego. Zamiast kazać mu wytwarzać broń ze smoczego szkła, wyrusza na wyprawę, na której może zginąć.
4. Cercei coś szykuje. To zawieszenie broni jest jej jak najbardziej na rękę. Zobaczymy co twórcy wymyślą.
5. Littlefinger w formie. Cieszy mnie to, bo lubię tą postać. Arya myśli, że go obserwuje, a to ona jest obserwowana. :lol:
6. U Varysa niestety odwrotnie. Mam nadzieję, że jeszcze pokaże swoje oblicze.
7. ,,Drużyna pierścienia" wyrusza na wyprawę.
Ogólnie spory spadek formy w porównaniu z poprzednim odcinkiem. W ogóle GoT to już nie ten poziom. Może się starzeję, może to już za długo trwa. :fjedzia: Po prostu stała się bardziej przewidywalna, poziom dialogów też spadł. Ale i tak będę czekał na następny odcinek jak pojebany :jjsmile:
Dickon akurat nic do gadania nie miał, a mógł spokojnie do Daenerys przejść, został lojalny wobec rodziny, Randyll zjebał
5.Mam nadzieje, że się przejedzie, nie wie z kim pogrywa 7.FUCKING EPIC!
 
Dickon akurat nic do gadania nie miał, a mógł spokojnie do Daenerys przejść, został lojalny wobec rodziny, Randyll zjebał
5.Mam nadzieje, że się przejedzie, nie wie z kim pogrywa 7.FUCKING EPIC!
Nie wiem czy pamiętacie, ale Thoros to kapłan, który wskrzesił Berrica już kilkukrotnie. Więc jeśli Jon lub ktoś inny umrze to będą mieli go do pomocy.
 
Back
Top